Головна / Компанія / Інвестиційна програма

Компанія

Інвестиційна програма

ПАТ «Вінницяобленерго» є членом Оптового ринку електричної енергії України та здійснює свою діяльність на основі ліцензій виданих Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики України (НКРЕ) на діяльність, яка забезпечує передачу та постачання електричної енергії у Вінницькій області. 

 Одним з пріоритетних напрямів діяльності Товариства є виконання Інвестиційної програми розвитку ПАТ «Вінницяобленерго». 

Інвестиційна програма – це реальні інвестиції спрямовані на виконання заходів, направлених на надійне забезпечення споживачів Товариства якісною електроенергією, шляхом покращення технічного стану електромереж, удосконалення систем обліку електроенергії та засобів зв'язку. 

 Основними напрямками Інвестиційної програми є: 
• Відновлення і реконструкція електричних мереж напругою 0,4-110 кВ; 
• Розвиток та модернізація пристроїв релейного захисту і автоматики; 
• Удосконалення обліку споживання електроенергії; 
• Розвиток і модернізація систем зв'язку та інформаційних технологій; 
• Забезпечення підрозділів Товариства спецмеханізмами та автотранспортом. 

План інвестиційних вкладень передбачає комплекс заходів, направлених на поліпшення технічного стану електричних мереж з урахуванням підготовки до роботи в несприятливих погодних умовах та забезпечення безперервного електропостачання споживачів Товариства. До таких заходів відносяться будівництво, реконструкція та модернізація кабельних і повітряних ліній електропередачі, а також електрообладнання 0,4-110 кВ на трансформаторних підстанціях. Ряд заходів передбачає модернізацію і реконструкцію мереж з впровадженням перспективного устаткування та автоматизованих систем керування виробництвом. 

Важливою складовою діяльності Товариства є зворотній зв'язок зі споживачами. Для покращення надання інформації споживачам створено та введено в роботу Кол-центр ПАТ «Вінницяобленерго» (тел. 0-800-217-217). 

Реалізація заходів, запланованих Інвестиційною програмою, надає Товариству можливість постійного розвитку та покращення забезпечення споживачів якісною електроенергією. 

Доступ до публічної інформації
Персональний кабінет ПАТ "Вінницяобленерго"
SMS повідомлення з показниками
Передати показники лічильника
ПАТ "Вінницягаз"
Кол-центр
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці