Аварійні відключення в мережах
Архів
Інформація про поточні аварійні перерви в електропостачанні
№ | РЕМ | Тип | Опис | Вимкненння споживачів | Адреса | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
початок | планове завершен. | ||||||
дата/час | дата/час | Населений пункт | Вулиця, будинок | ||||
743515 | Жмеринські ЕМ | Заходи обмеження | ГПВ Черга 2 Друга черга | 2022-11-08 15:00:00 | 2022-11-08 16:00:00 | ЖМЕРИНКА | вулиця Асмолова 1, 3, 9, 11-33, 35-40, 42, 44, 46, 48, 501 |
вулиця Василя Хмелюка 3, 5, 7, 8, 10-13, 15, 17, 20, 24-37, 39-44, 46-51, 53, 55, 57 | |||||||
вулиця Ватутіна 1-24, 26-33, 35, 37, 39 | |||||||
вулиця Відродження 2, 5, 7-11, 13, 15-37, 39-66, 68, 70-79, 81-84, 86-88, 90, 91 | |||||||
вулиця Гавришко 1, 3-8, 11-16, 18-36, 38-55, 57-59, 61-72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88 | |||||||
вулиця Генерала Заболотного 1-22, 24-26 | |||||||
вулиця Героїі Чорнобиля 3, 5, 6, 9-11, 13-18, 20, 21, 23 | |||||||
вулиця Гімназійний спуск 1, 3, 4, 6-8, 10, 12, 16 | |||||||
вулиця Глінки 1, 3-9, 12-15, 17-22, 28, 30 | |||||||
вулиця Горіхова 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21 | |||||||
вулиця Долинська 4-10, 14-16, 19, 21-23, 25, 26, 29, 31-34, 37-39, 41, 42, 44, 46 | |||||||
вулиця Західна 3-6, 8-11, 13, 14, 16-32, 34, 36, 38 | |||||||
вулиця З.Космодем'янської 1, 3-31, 33-41, 43-78, 80-88 | |||||||
вулиця Злагоди 4-7, 10, 12 | |||||||
вулиця Кармалюка 2-30, 32-42, 44-61, 63-78, 80, 82 | |||||||
вулиця Карпинського 3-10 | |||||||
вулиця Квітнева 1-28 | |||||||
вулиця Комарова 11, 16, 20, 22-24, 26, 28, 30-42, 44-49, 69, 71 | |||||||
вулиця Короленко 5 | |||||||
вулиця Коцюбинського 1, 3, 5-11, 13-26, 28-34, 36-50, 52 | |||||||
вулиця Крилова 1-32, 34, 36, 38 | |||||||
вулиця Кутузова 1, 2, 4-81, 83-143, 145, 147, 149 | |||||||
вулиця Львівська 3-22 | |||||||
вулиця Литвтненко 2-18, 20-22, 24, 26, 28 | |||||||
вулиця Магістральна 8, 21-24, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 67 | |||||||
вулиця Маяковського 3-9, 11, 13 | |||||||
вулиця Миру 1-27, 29-35, 37-52, 54-77, 79-84, 86-88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112 | |||||||
вулиця Мічуріна 1, 4, 5 | |||||||
вулиця Молодіжна 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 | |||||||
вулиця Незалежності 1-14, 16-20, 22-48, 50, 52-60, 62-84, 86, 89, 93 | |||||||
вулиця Образцова 4 | |||||||
вулиця Перемоги 3-21, 24-28, 30-32, 34, 36 | |||||||
вулиця Першотравнева 1-18, 20-30 | |||||||
вулиця Пестеля 3-6, 9-14, 18, 20, 22, 24 | |||||||
вулиця Пирогова 1, 3-13, 15-17, 19, 21, 23-28, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45 | |||||||
вулиця Поштова 8 | |||||||
вулиця Приймакова 2, 3, 5-16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 | |||||||
вулиця Революції Гідності 1-32, 34, 36 | |||||||
вулиця Рибалко 1-15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 | |||||||
вулиця Рилеєва 3-6, 8 | |||||||
вулиця Рильського 1-7, 9-12, 14-21, 23-25, 28 | |||||||
вулиця Сакко-Ванцеті 3-6, 8-16, 18, 20 | |||||||
вулиця Свободи 1, 3-6, 8-14, 16-21, 23-25, 28-43, 47-55, 57-63, 65-72, 74, 76-79, 82-95, 97-113, 115, 117, 119, 120, 122, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 171 | |||||||
вулиця Сільськогосподарська 2-5, 8-10, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54 | |||||||
вулиця Січових Стрільців 1-5, 7, 8, 11, 12, 14-22, 24, 26-28, 30, 32-38, 40, 44 | |||||||
вулиця Смолича 3-14 | |||||||
вулиця Солідарності 3-33, 35-137, 139, 141, 143, 145 | |||||||
вулиця Сосюри 1-6, 8-14, 16-30 | |||||||
вулиця Спускова 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26 | |||||||
вулиця Ударніка 8-11, 15, 17, 21, 25, 27, 30, 33, 36-42, 44, 45, 47, 49, 51, 53 | |||||||
вулиця Урожайна 2-6, 8-10, 12-28, 30, 32, 34, 36 | |||||||
вулиця Чкалова 2-12, 15, 17, 19, 21 | |||||||
вулиця Шевченка 12, 46, 48-50, 52, 56, 58-60, 62-70, 74-79, 81-95, 97-101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 131 | |||||||
вулиця Шекинська 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 124 | |||||||
вулиця Щаслива 3-61, 63-69, 71-92, 94-145, 147, 149 | |||||||
вулиця Щедріна 3-5 | |||||||
вулиця Ясна 2-6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 24 | |||||||
* Західний 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 | |||||||
* Межирівський 3, 5, 9, 11, 13, 19 | |||||||
провулок Артилерійський 3-16, 18 | |||||||
провулок Батумський 2-4, 6-10, 12, 14, 16, 18, 20 | |||||||
провулок Вербний 4-8, 11, 13, 21 | |||||||
провулок Воєнний 1-12, 15, 16, 18, 20, 501 | |||||||
провулок Гончарова 3, 4, 9-12 | |||||||
провулок Долинський 1, 3, 5-19, 21 | |||||||
провулок Достоевського 3, 5 | |||||||
провулок Квітучий 4, 7, 8 | |||||||
провулок Корчевний 6 | |||||||
провулок Миру 5, 11, 17, 19, 20, 23 | |||||||
провулок Пестеля 1, 3-8, 10 | |||||||
провулок Птахина 1, 10 | |||||||
провулок Ромський 3, 4 | |||||||
провулок Стрілецький 3-12, 14, 16 | |||||||
провулок Ударніка 2-6, 9-12, 30-32 | |||||||
провулок Уральський 3-7, 9, 11, 13, 15 | |||||||
провулок Червоний 6 | |||||||
* Тургенева 4-6, 8, 14, 16 | |||||||
МАЛА ЖМЕРИНКА | вулиця Шевченка 1 | ||||||
743513 | Шаргородські ЕМ | Заходи обмеження | ГПВ Черга 2 Друга черга | 2022-11-08 15:00:00 | 2022-11-08 16:00:00 | ДЕМКІВ | вулиця Зарічна 4 |
ЖМЕРИНКА | вулиця Барляєва 19 | ||||||
вулиця Транспортна 17 | |||||||
КАЦМАЗІВ | вулиця Абрама 1, 2, 5-7, 13, 19, 20, 24, 26-28, 31, 32, 39, 41-43, 47, 48, 50, 51, 504 | ||||||
вулиця А. Буйлака 1-25, 27-37, 504 | |||||||
вулиця Весняна 1-20, 503 | |||||||
вулиця Виноградна 3-5, 7, 9, 13, 14, 16, 17, 19, 25, 30, 32, 33, 38, 502 | |||||||
вулиця Вишнева 1-19 | |||||||
вулиця Дерибасівська 2-5, 7-16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 503 | |||||||
вулиця Джерельна 1-5, 7-10, 15-17, 22, 25-27, 504 | |||||||
вулиця Дзержинського 50 | |||||||
вулиця Жовтнева 69 | |||||||
вулиця Затишна 8, 9, 12, 14, 16, 502 | |||||||
вулиця І.Франка 3, 22, 500, 501 | |||||||
вулиця Калинова 1, 3, 6-8 | |||||||
вулиця Комарова 9 | |||||||
вулиця Лісова 5, 500 | |||||||
вулиця Л.Українки 2-10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 29 | |||||||
вулиця Майданська 5, 8, 10-14, 17, 19-21, 23-26, 28, 32-34, 36, 37, 504 | |||||||
вулиця Миру 1, 3, 9, 12, 17, 18, 24-26, 504 | |||||||
вулиця Першотравнева 1-3, 5, 7-13, 500 | |||||||
вулиця Пирогова 1-4, 8, 9, 11-14, 16, 17, 19-22, 24, 25, 28-31, 33-35, 41, 42 | |||||||
вулиця Поштова 1, 5, 7, 8 | |||||||
вулиця Привітна 1-8, 500 | |||||||
вулиця Садова 1, 2, 9-12, 14, 25, 503 | |||||||
вулиця Фрунзе 6, 503 | |||||||
вулиця Центральна 1-8, 12-14, 17, 19-22, 24-28, 33-36, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 53-56, 60, 62, 64, 66-70, 72, 75, 78, 79, 86, 90, 91, 94, 95, 97, 99, 511 | |||||||
вулиця Чиста Криниця 1-5, 7, 9, 10, 12, 14, 16-18, 23, 27, 30-33, 38, 43, 507 | |||||||
вулиця Шевченка 5, 6, 11, 16-18, 21, 27, 29, 30, 35, 38, 39, 41, 43, 46, 52, 501 | |||||||
вулиця Шкільна 4, 6, 8, 9, 12, 500 | |||||||
вулиця Шляхова 1-3, 5, 7, 9-11, 14-17, 24, 26-30, 35, 38, 39, 41-43, 45-49, 51-53, 55, 56, 62, 63, 66, 69, 72, 74, 76, 81, 82, 85, 86, 88, 90, 92, 95, 97, 99-103, 105, 106, 109-112, 513 | |||||||
НОСКІВЦІ | вулиця Б.Хмельницького 1-8, 10-14 | ||||||
вулиця В.Винниченка 1-9 | |||||||
вулиця Верхня Садиба 3-5, 8-15, 18, 19, 21, 22, 24-27 | |||||||
вулиця Гагаріна 1-10, 12-18, 20, 21, 501 | |||||||
вулиця Горького 3-7, 9 | |||||||
вулиця Дерибасовська 1-3, 8, 11-13, 15-17, 20-25, 28 | |||||||
вулиця Дружби 1-11, 500 | |||||||
вулиця Зарічна 1-3, 5-8, 11, 12, 14-19, 21, 22, 200 | |||||||
вулиця І.Оленича 1, 2, 5-9, 11-13, 17-22 | |||||||
вулиця І.Франка 2-9, 11, 14 | |||||||
вулиця Кармалюка 1, 3-5, 7, 8 | |||||||
вулиця Кутузова 1-7 | |||||||
вулиця Лермонтова 1-8, 10, 12, 13 | |||||||
вулиця Липки 1, 2, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 14-29, 31-35, 39-42, 44, 46, 47, 51 | |||||||
вулиця Мічуріна 1-10 | |||||||
вулиця Мураховського 1, 3, 5-7, 9-11, 15, 20, 22-26, 28-30, 34-37, 39, 41, 42 | |||||||
вулиця Незалежності 1-45, 500 | |||||||
вулиця Нова 1 | |||||||
вулиця Огородніка 9 | |||||||
вулиця Паркова 2, 8, 11 | |||||||
вулиця Першотравнева 7-12, 16-19, 22, 23, 27, 28, 30, 31, 33, 38-42, 44, 46, 49, 51-55, 57, 58, 60, 62, 64-66, 68, 71-73, 78, 80, 172 | |||||||
вулиця Польова 1, 3-7, 9-13, 15-23 | |||||||
вулиця Привітна 1-8, 10-12, 14-16, 18-22, 26, 33, 36, 38, 500 | |||||||
вулиця Пушкіна 1, 2, 4-13, 15, 16, 18, 21, 23, 24, 26-29, 32-34 | |||||||
вулиця Садова 1-10 | |||||||
вулиця Слобідська 1 | |||||||
вулиця Соборна 2-16, 20-31, 33, 34, 36, 37, 39-45, 47-49, 54-58, 61 | |||||||
вулиця Суворова 1, 2, 4, 7-9, 13-16, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 32, 33, 38-40, 42-47, 49-53, 55, 58, 59, 61-63, 65-67, 69, 70, 74-80, 83-85, 87, 88, 90-93, 96-99, 102-118, 504 | |||||||
вулиця Тартацька 1, 4, 5, 8-10, 12, 13, 15-30, 32-42 | |||||||
вулиця Центральна 1-9, 11-23, 25, 27, 28, 30-32, 34, 37, 38, 40-43, 45, 47, 49 | |||||||
вулиця Чкалова 3-8, 10-14 | |||||||
вулиця Шевченка 4, 6, 7, 9-19, 21-23, 30-37, 39-42 | |||||||
вулиця Шкільна 1, 2 | |||||||
вулиця Юності 1-3, 7-9, 11, 14, 17, 18 | |||||||
провулок Партизанський 2 | |||||||
провулок Суворова 9, 10 | |||||||
ОЛЕКСАНДРІВКА | вулиця Садова 1-4, 7, 8, 11, 13, 15-17, 19, 21, 23, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37-41, 67 | ||||||
ПЕНЬКІВКА | вулиця Жовтнева 1, 2, 6 | ||||||
СЛОБОДА-НОСКОВЕЦЬКА | вулиця Б.Хмельницького 1, 2, 11, 13, 15 | ||||||
вулиця Ватутіна 1, 2, 4-10 | |||||||
вулиця Зарічна 1, 2, 5, 7-9, 12, 13, 15-17 | |||||||
вулиця Кобилянської 1-5, 8, 10, 12 | |||||||
вулиця Колгоспна 1-3, 5-10, 12-14, 16-25 | |||||||
вулиця Космонавтів 2 | |||||||
вулиця Леніна 1-3, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 19, 20, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 35, 37-41 | |||||||
вулиця М.Вовчка 1-15, 17, 18, 20-22, 24-27, 30-38 | |||||||
провулок Польовий 1, 2, 4, 5, 9, 10 | |||||||
СЬОМАКИ | вулиця Шкільна 22 | ||||||
ТЕЛЕЛИНЦІ | вулиця Грушевського 2, 3, 5-19, 21, 23, 507 | ||||||
вулиця Дзержинського 7 | |||||||
вулиця Космонавтів 1-25, 502 | |||||||
вулиця Кошового 2 | |||||||
вулиця Леніна 1 | |||||||
вулиця Лісова 2-11, 506 | |||||||
вулиця Молодіжна 1-30, 32-34, 36, 37, 47, 502 | |||||||
вулиця Небесної Сотні 2-8, 10-20, 22-31, 33-38, 40-44, 509 | |||||||
вулиця Незалежності 1-7, 13 | |||||||
вулиця Садова 1, 3-18, 500 | |||||||
вулиця Хутір 2, 13, 504 | |||||||
вулиця Центральна 3, 19, 484 | |||||||
вулиця Шкільна 1-23, 25-30, 32, 40-42, 48, 58, 508 | |||||||
провулок Квітневий 1-11, 501 | |||||||
743512 | Вінницькі МЕМ | Заходи обмеження | Введення ГПВ НЕК "Укренерго" | 2022-11-08 14:59:00 | 2022-11-08 15:59:00 | ВІННИЦЯ | вулиця Вишнева 5 |
вулиця Генерала Безручка 2 | |||||||
вулиця Гетьмана Сагайдачного 1-30, 32-34, 36-38 | |||||||
вулиця Гулака-Артемовського 2, 3, 5, 7, 9, 11-15, 17, 19-23, 25-33, 35, 37, 39 | |||||||
вулиця Дорошенко 2-26, 28, 30, 32-34, 36, 38-40, 42 | |||||||
вулиця Кутузова 1-39, 41-49, 51-53, 55, 56, 58-66, 68, 70, 72, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122 | |||||||
вулиця Макаренка 1-3, 5-9, 11-20 | |||||||
вулиця Молодогвардійська 24-27, 29, 31-33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47 | |||||||
вулиця Новоселівська 1, 3-20, 22-24, 26-28, 30-48, 50, 52 | |||||||
вулиця Одеська 1, 3, 5, 24 | |||||||
вулиця Привокзальна 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 184, 186 | |||||||
вулиця Федорова 1-3, 6, 8, 10, 12, 14, 16-18, 20, 22, 24, 26, 28, 36, 38, 40, 44, 46, 47, 50, 52, 54, 56 | |||||||
вулиця Хуторянська 1-9, 11-17, 19-21, 23, 25, 27, 29 | |||||||
вулиця Шкільна 2-18 | |||||||
* Г. Артемовського 4 | |||||||
* Генерала Безручка 1, 3, 5-8, 10-20, 22-31 | |||||||
провулок 1-й Макаренко 1, 3-17 | |||||||
провулок 1-й Новоселівський 1-16, 18-49, 53 | |||||||
провулок 1-й Одеський 1-16, 18 | |||||||
провулок 2-й Макаренко 2-23 | |||||||
провулок 2-й Новоселівський 1-15, 17-37, 39-54, 56, 58, 60, 62, 64 | |||||||
провулок 2-й Одеський 1-18 | |||||||
провулок 5-й Московський 4 | |||||||
провулок Г. Артемовського 1-14, 16, 18, 20, 22, 24 | |||||||
провулок Зубриліна 3, 9, 16 | |||||||
провулок Костя Широцького 3 | |||||||
провулок Кутузова 1, 2, 5-11, 13-15, 17, 19, 20, 24, 26, 27, 29, 30, 32, 38, 40, 44 | |||||||
провулок Ф. Скорини 12 | |||||||
провулок Шкільний 2-6, 8-11, 13-17 | |||||||
проїзд Зубриліна 1-4, 6, 8, 10-12, 14, 16 | |||||||
проспект Юності 53 | |||||||
* Шкільна 1 | |||||||
743495 | Погребищенські ЕМ | Заходи обмеження | ГПВ Черга 2 Друга черга | 2022-11-08 14:00:00 | 2022-11-08 16:00:00 | АНДРУШІВКА | вулиця А. Олійника 3, 5-8, 11-14, 16-18, 21-23, 25-28, 40 |
вулиця В. Речмедіна 4, 5, 8, 9, 13, 16, 18-21, 35 | |||||||
вулиця Кармелюка 1, 4, 5, 7-19, 21, 23-30, 34-41, 43-50, 52, 53, 55, 56, 59, 61-63, 65, 66, 68-71, 73, 74, 76-86 | |||||||
вулиця Ковпака 1, 2, 4, 6-8, 10-17, 19-21, 25-28, 31-33, 35, 36 | |||||||
вулиця Лугова 1-5, 8-16 | |||||||
вулиця Мічуріна 7, 27, 152 | |||||||
вулиця М. Тишкевича 1, 2, 4-17, 22, 23 | |||||||
вулиця Робітнича 1-4, 6, 9-27 | |||||||
вулиця Травнева 1, 5, 6, 8-13, 15-18, 20, 21, 24, 25, 28-32, 34-36 | |||||||
вулиця Ярова 3, 4, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 20, 24, 25, 27, 28 | |||||||
провулок Гагаріна 1-4, 6, 7, 9, 10, 12, 13 | |||||||
ДОВЖОК | вулиця Дубинка 1, 4, 15, 16 | ||||||
вулиця Залізнична 1-4, 27-31, 33-36, 39, 40, 42, 45-50, 52-54, 60-62, 67, 70, 71, 73, 80, 82, 83, 85, 90, 91, 98-100, 118, 150, 154, 216 | |||||||
вулиця Садова 1, 5-11, 13-15, 19, 20, 23, 32-38, 43-45, 47, 48, 51-54, 56, 60, 71-73, 76, 78, 79, 158 | |||||||
вулиця Центральна 1-4, 6-8, 10-14, 16, 22-24, 33, 35, 38, 43, 44, 46-48, 50-53, 56-60, 63-70, 72, 75, 77, 79-82, 85-90, 93, 95, 96, 99, 100, 102-105, 108, 114, 188 | |||||||
вулиця Шкільна 2-6, 8, 9, 23-27, 158 | |||||||
ІЛЛІНЦІ | вулиця Польова 9 | ||||||
ОЧЕРЕТНЯ | вулиця Першотравнева 34 | ||||||
ПЛИСКІВ | вулиця Козацька 7 | ||||||
вулиця Космонавтів 1 | |||||||
вулиця Лесі Українки 11, 44 | |||||||
вулиця Мельника 1, 4, 10, 12, 21-23, 25-27, 76, 362, 690, 691 | |||||||
вулиця Незалежності 35 | |||||||
вулиця Першотравнева 3-6, 11-13, 16, 18-22, 24-26, 30, 32, 33, 35-37, 42, 44, 46, 52, 53, 58, 66, 68, 76, 78, 82, 84, 88, 90, 96, 97, 190, 196, 221, 246, 470, 659 | |||||||
вулиця Центральна 3, 9, 18, 28, 71, 79, 178, 469 | |||||||
743494 | Мур.Куриловецькі ЕМ | Заходи обмеження | ГПВ Черга 2 Друга черга | 2022-11-08 14:00:00 | 2022-11-08 16:00:00 | НАДДНІСТРЯНСЬКЕ | вулиця Вишнева 1, 2, 5, 10 |
вулиця Гагаріна 4, 5, 7, 9 | |||||||
вулиця Гоголя 1, 3, 5, 6 | |||||||
вулиця Джерельна 1, 2 | |||||||
вулиця Довга 1-3, 5-7, 10-13, 15-19 | |||||||
вулиця Жовтнева 1, 9, 15, 17, 22, 24 | |||||||
вулиця Комарова 1-3, 11, 13, 19, 22, 23, 26, 27 | |||||||
вулиця Лісова 1 | |||||||
вулиця Молодіжна 2, 3, 5, 8, 10, 11, 14-16, 18, 19, 21-23, 28, 33, 36-62, 64-66, 72, 76, 78, 80, 82, 90, 95, 98, 99, 101 | |||||||
вулиця Полянка 1-8, 11-13, 15-21, 23-29, 35, 36 | |||||||
вулиця Причепилівка 1-3, 15, 23 | |||||||
вулиця Пушкіна 1-3, 5, 7, 10 | |||||||
вулиця Рачкевич 1-4, 6-16, 18, 19, 22, 24-33, 35, 39-47, 49, 51-53, 55-59, 61, 62, 64-66, 71, 73-82, 85-89, 91-93, 95, 97, 98, 103-105, 107, 108, 110, 111, 115, 118-121, 123-129, 133, 136-140, 145-148, 150, 152, 154, 161, 165-167, 172 | |||||||
вулиця Садова 3, 4, 7, 9, 10, 13, 15 | |||||||
вулиця Сонячна 1, 3-7, 10, 12, 14, 16-18, 20-22, 24-31, 34, 37-40, 66 | |||||||
вулиця Шевченка 1, 2 | |||||||
вулиця Шкільна 1, 2, 4, 8, 10-13, 15, 16 | |||||||
вулиця Яблунева 1-3, 7, 9 | |||||||
743489 | Барські ЕМ | Аварійне відключення | ГПВ Черга 2 друга черга | 2022-11-08 14:03:34 | 2022-11-08 16:03:00 | БАР | вулиця Б. Хмельницького 1-12, 14, 15, 17-26, 28-36, 38-53, 55 |
вулиця Вишнева 1, 6, 15, 18, 20, 28, 42, 51 | |||||||
вулиця Вокзальна 15, 19, 20 | |||||||
вулиця Гайдамацька 7 | |||||||
вулиця Довженка 9 | |||||||
вулиця І. Богуна 2, 11, 23, 26, 30, 32-34, 37, 40, 50-52, 54, 55, 62, 73 | |||||||
вулиця Кармелюка 56-61 | |||||||
вулиця Козацька 1-3, 8, 9 | |||||||
вулиця Лісова 5, 8, 9, 11 | |||||||
вулиця Л. Українки 1-29, 31-68, 70 | |||||||
вулиця Новоселів 1, 3-5, 7, 8, 41 | |||||||
вулиця Соборна 1 | |||||||
вулиця Центральна 2-7, 9-47 | |||||||
вулиця Черешнева 1-6, 9-18, 20-25, 27, 28, 30-32, 34, 35, 37-58 | |||||||
ЗАМОЖНЕ | вулиця Б.Хмельницького 16, 35, 37, 41, 48, 55 | ||||||
вулиця Кармелюка 1-9, 11, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29-31, 33, 35, 56, 57, 62, 76 | |||||||
вулиця Лісова 1-5, 7 | |||||||
ЗАТОКИ | вулиця Березнева 1-4, 6-13 | ||||||
вулиця Дубова 1-7, 9, 10, 17 | |||||||
вулиця Задоріжня 2-6 | |||||||
вулиця Коцюбинського 1-9, 11-26, 28-37, 40-43, 49-55, 57, 59-63, 67 | |||||||
вулиця Соборна 10 | |||||||
КАНОНИЦЬКЕ | вулиця Весняна 1, 3-13, 15-17 | ||||||
вулиця Лісова 1, 3-5, 10-16 | |||||||
вулиця Лугова 1, 3-7 | |||||||
вулиця Степова 1-8, 11, 13, 15, 17, 18 | |||||||
МАЛЬЧІВЦІ | вулиця Левада 2-11, 13-17, 19-27 | ||||||
вулиця Миру 1-13, 15-21 | |||||||
МИРНЕ | вулиця 8 Березня 1-11, 13, 14, 17-19 | ||||||
вулиця Квітнева 1-6, 8-12, 14, 15, 19 | |||||||
вулиця Лісова 1-8, 10-29 | |||||||
вулиця Польова 1-20 | |||||||
вулиця Соборна 1-7, 9-11, 13-26, 28, 30, 32-42, 44, 48 | |||||||
вулиця Степова 1, 2, 6-8 | |||||||
вулиця Т.Шевченка 2, 3, 5-7, 11-14, 16, 17, 19, 21-27 | |||||||
ПЛЯЦИНА | вулиця Миру 1, 40 | ||||||
вулиця Польова 12 | |||||||
743487 | Немирівські ЕМ | Заходи обмеження | ГПВ Черга 2 Друга черга | 2022-11-08 14:00:00 | 2022-11-08 16:00:00 | ВИЩА КРОПИВНА | вулиця Гагаріна 1-3 |
вулиця Жовтнева 1, 3-8 | |||||||
вулиця І.Франка 1-7, 9-13, 15-18, 21 | |||||||
вулиця Космонавтів 1, 5, 6 | |||||||
вулиця Л.Українки 1-5, 7, 9-11 | |||||||
вулиця Маяковського 1, 2, 4-7, 9-12 | |||||||
вулиця Паші Ангеліної 3, 5-8 | |||||||
вулиця Перемоги 1, 3-11, 13, 14 | |||||||
вулиця Першотравнева 3, 6, 7, 10, 13, 16, 19, 26-28, 31, 32, 34-36 | |||||||
вулиця Привільна 1, 4, 6, 7, 9-11 | |||||||
вулиця Річкова 2, 3, 5-7, 21 | |||||||
вулиця Садова 1, 11 | |||||||
вулиця Суворова 1, 5-9, 11, 15, 16, 19, 24-28, 33-35, 37, 41, 43, 47, 48, 51, 52 | |||||||
вулиця Центральна 1, 2, 4-12, 14-19, 23, 26, 28-30, 36, 37, 40, 42 | |||||||
вулиця Церковна 1-3, 5, 6, 9, 12, 22, 23 | |||||||
вулиця Чехова 1, 10, 12, 13, 15 | |||||||
вулиця Шевченка 1, 2, 4-8, 12, 15-21, 23-25, 27, 28, 41 | |||||||
провулок Грабовського 1, 3-8 | |||||||
провулок Затишний 1, 3-8, 10-12 | |||||||
ГУТА | вулиця Квіткова 1, 3, 4 | ||||||
вулиця Кобзарська 2, 4-10 | |||||||
вулиця М. Вовчка 1-8, 10 | |||||||
вулиця Подільська 1, 3, 4, 6-9 | |||||||
вулиця Польова 1-5 | |||||||
вулиця Чкалова 2, 3, 5 | |||||||
КРАСНЕНЬКЕ | вулиця Гагаріна 36 | ||||||
ОМЕТИНЦІ | вулиця Г. Демянишеного 1-7, 9-21, 23-26, 29 | ||||||
вулиця Дружби 1-4, 6-16, 18, 19, 22, 24, 26, 70 | |||||||
вулиця Жовтнева 1-3, 5-24, 26-28 | |||||||
вулиця Касіяненка 1-5, 7-12, 14-20, 22-25, 27-32 | |||||||
вулиця Квітнева 1-5, 7, 8, 10 | |||||||
вулиця Космонавтів 1-18, 26 | |||||||
вулиця Кошки 1-18, 20-22, 29 | |||||||
вулиця Лісова 1-12, 14-16 | |||||||
вулиця Л.Українки 1-8, 10-16, 18 | |||||||
вулиця Набережна 2, 4, 6-19 | |||||||
вулиця Перемоги 1-23, 25-32, 50 | |||||||
вулиця Успінська 3 | |||||||
вулиця Центральна 1-5, 7, 8, 10-13, 15-20, 22-24, 26, 27 | |||||||
вулиця Шевченка 1, 2, 4, 6, 8-10, 12-15, 17 | |||||||
вулиця Яценка 1-29, 31, 32 | |||||||
провулок Миру 1-11, 14 | |||||||
провулок Садовий 1, 2, 4 | |||||||
СИТКІВЦІ | вулиця Вокзальна 16, 18 | ||||||
СТАРОСТИНЦІ | вулиця Молодіжна 39 | ||||||
743486 | Немирівські ЕМ | Заходи обмеження | ГПВ Черга 2 Друга черга | 2022-11-08 14:00:00 | 2022-11-08 16:00:00 | НИЖЧА КРОПИВНА | вулиця А.Грабовського 1-16, 18-20, 32, 37, 47 |
вулиця Зарічна 1, 3-9, 11, 13-16, 18-20, 22-26 | |||||||
вулиця Молодіжна 1-11, 14-16, 18-20, 22, 23 | |||||||
вулиця Тимчика 1-26, 28, 29, 33, 52 | |||||||
РАЙГОРОД | вулиця Дружби 1-3, 5, 7-21, 23, 25-29 | ||||||
вулиця Першотравнева 2, 4-6, 11, 12, 14, 17, 20, 31, 33-37, 39, 40, 42 | |||||||
вулиця Шевченка 1-26, 32, 34-37, 43-48, 50-57, 59, 60, 63-70, 75-80, 83, 88-91, 93-103, 106 | |||||||
СИТКІВЦІ | вулиця Центральна 174, 178 | ||||||
743485 | Іллінецькі ЕМ | Заходи обмеження | ГПВ Черга 2 Друга черга | 2022-11-08 14:00:00 | 2022-11-08 16:00:00 | ГОРОДОК | вулиця Лісова 3, 7, 9, 12 |
КАНТЕЛИНА | вулиця Набережна 14 | ||||||
ОСТАПКІВЦІ | вулиця Вишнева 1-10, 12, 13, 16 | ||||||
вулиця Горького 1-4, 6, 7, 11, 26 | |||||||
вулиця Зарічна 1-31, 33-37, 39-41, 44-46 | |||||||
вулиця Зелена 6, 18, 56 | |||||||
вулиця Мельниченка 1-16, 18-27, 29-33, 35, 37, 39, 41-45 | |||||||
вулиця Набережна 1, 2, 15, 17, 20, 24, 28 | |||||||
ПЕРЕПЕЛИЧЧЯ | вулиця Механізаторів 1, 3-11 | ||||||
вулиця Морозюка 1-26, 45 | |||||||
вулиця Пушкіна 1, 6, 16, 30, 40, 43, 52, 53, 55, 57-59 | |||||||
вулиця Садова 1-14 | |||||||
вулиця Центральна 1-11, 13-23, 25, 27, 29, 30 | |||||||
провулок Набережний 1-3 | |||||||
ЧУКІВ | вулиця Липнева 2, 46 | ||||||
вулиця Холодна Горка 1-4, 8, 12, 17, 19 | |||||||
743484 | Немирівські ЕМ | Заходи обмеження | ГПВ Черга 2 Друга черга | 2022-11-08 14:00:00 | 2022-11-08 16:00:00 | БЕРЕЗІВКА | вулиця Польова 1-3, 7, 9, 14, 15, 18, 28 |
вулиця Центральна 1, 2, 4, 6-11, 13-25, 28, 30, 38, 40, 45, 50, 63, 69, 71 | |||||||
ВЕЛИКА БУШИНКА | вулиця Богдана Хмельницького 1-5 | ||||||
вулиця Гагаріна 1-5, 7-16, 19-23, 25-27, 30-33, 35, 36, 39-41, 43 | |||||||
вулиця Королівська 1-5, 7-9, 11-13, 15-23, 25, 26 | |||||||
вулиця Л. Ведибіди 1-8, 10, 11, 13-23, 25, 26, 28-32, 34-42, 44, 46-53, 55-59, 62-64 | |||||||
вулиця Молодіжна 1-3, 6, 7, 10, 11, 13, 15, 17 | |||||||
вулиця Польова 1, 2, 4-6, 8, 10, 11, 13-15 | |||||||
вулиця Садова 1-3, 5, 6, 8-10, 14-16, 18-26, 29, 30, 33-40, 42-48 | |||||||
вулиця Суворова 1-7, 9-14, 16-23 | |||||||
вулиця Центральна 1-5, 7-13, 15, 17-19, 21-23, 25-34, 41, 42 | |||||||
вулиця Шевченка 1-4, 6, 7, 9-12, 14-20, 22, 24-27, 29-33, 37-40 | |||||||
ВОВЧОК | вулиця Зелена 1-8, 10, 11, 13, 18, 27 | ||||||
вулиця Кармелюка 1-5, 7, 8, 10, 11 | |||||||
вулиця Перемоги 1-12, 14-18 | |||||||
вулиця Польова 1-6, 8, 9, 11, 12 | |||||||
ЙОСИПЕНКИ | вулиця Лісова 1-13 | ||||||
вулиця Польова 1, 4, 5, 8, 9, 11, 12 | |||||||
вулиця Центральна 1-10, 12-21 | |||||||
ЧУКІВ | вулиця Братів Плющ 1-9, 11, 14, 16, 18-26, 28-30 | ||||||
вулиця Брацлавська 1-6, 8-18, 20, 23, 25, 26, 29 | |||||||
вулиця Вовчанська 1-3, 5, 7 | |||||||
вулиця Затишна 1, 3-5, 9 | |||||||
вулиця Квіткова 1-3, 5, 6, 8-10, 13, 14 | |||||||
вулиця Леонтовича 1-8, 11-22, 25, 27, 28, 31, 32, 34, 38, 42, 43, 45-50, 52, 54, 55, 57-63, 66, 69 | |||||||
вулиця Липнева 1-11, 14, 15, 17-19, 21, 22, 24-31, 33, 35-37, 39-42, 44, 47, 50, 55 | |||||||
вулиця Мисливська 1-6, 8, 12, 13 | |||||||
вулиця Партизанська 1-8 | |||||||
вулиця Райдужна 1-3, 6, 8, 9 | |||||||
вулиця Руданського 1-4, 7-9, 11, 12, 14, 16 | |||||||
вулиця Садова 1-10, 12-14, 17, 19-21, 24, 26, 27 | |||||||
вулиця Собітка 15, 18 | |||||||
вулиця Сонячна 2, 4-10, 12, 14 | |||||||
вулиця Хижняка 1-10, 12-14, 16, 18-20 | |||||||
вулиця Холодна Горка 5, 6, 11, 13, 16, 18, 20 | |||||||
вулиця Шевченка 1-11, 14, 16, 18, 20, 21, 25-27, 29, 30, 38 | |||||||
вулиця Шкільна 1-5, 7-13, 16, 18, 19, 21, 23 | |||||||
провулок Ветеринарний 1-4, 7, 8, 11 | |||||||
743483 | Хмільницькі ЕМ | Заходи обмеження | ГПВ Черга 2 Друга черга | 2022-11-08 14:00:00 | 2022-11-08 16:00:00 | КРИВОШИЇ | вулиця Чапаєва 26 |
ХУТОРИ-КРИВОШИЇНЕЦЬКІ | вулиця Березівка 1-3, 5-7, 9, 10, 13-15, 17, 18, 20, 24, 25, 28 | ||||||
вулиця Гагаріна 1-4, 6, 7, 9, 11, 12, 16-19, 21-23, 25, 26, 28-30, 33, 35 | |||||||
вулиця Зарічанська 2-5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 20 | |||||||
вулиця Зарічна 8, 9, 14, 15, 17, 21 | |||||||
вулиця Л. Українки 1-8, 10, 11, 13, 14, 17, 20, 21, 23, 25, 27-29 | |||||||
вулиця Миру 1, 3-6, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 22, 23 | |||||||
вулиця Новоселиця 1, 3, 5-7, 10-12, 15-17, 19, 21-24, 26-31, 33, 35-38, 41 | |||||||
вулиця Садова 4, 7, 9, 14, 15 | |||||||
вулиця Шевченка 1, 2, 5-12, 14, 15, 17, 20, 21, 23, 24, 26-28 | |||||||
вулиця Шкільна 1, 2, 5, 7, 9, 11, 12, 14-16, 19, 20, 22-24 | |||||||
вулиця Ярова 2, 3, 6, 9, 11, 13-15, 17-21 | |||||||
провулок Садовий 1, 2, 10, 11, 13 | |||||||
743482 | Хмільницькі ЕМ | Заходи обмеження | ГПВ Черга 2 Друга черга | 2022-11-08 14:00:00 | 2022-11-08 16:00:00 | ДЕРЖАНІВКА | вулиця Вишнева 1, 2, 4-7, 10-12 |
вулиця Комарова 1-7, 10, 11, 14 | |||||||
вулиця Л. Українки 1-4, 6, 7, 9-14, 16, 17, 19, 20, 23, 25, 27, 29-31, 38, 43, 44 | |||||||
вулиця Мічуріна 2-4, 6-9, 12, 15, 18, 19, 23 | |||||||
вулиця Стуса 4 | |||||||
КАЧАНІВКА | вулиця Берегового 1, 3, 5, 8-14, 16, 19, 20, 22, 25-30, 32, 35, 36, 38-44, 46-55, 58-61, 63, 64, 66-69, 71-73, 75-82, 84-95, 97 | ||||||
вулиця Комарова 1, 3-7, 10-13, 15-18, 20-22, 24-26 | |||||||
вулиця Коцюбинського 1-5, 7-20, 22-24, 26, 27, 30-37, 39-42, 44, 46, 49 | |||||||
вулиця Миру 16, 18, 20-29, 31-35, 37, 38, 40-45, 47-75, 77-80 | |||||||
вулиця Мічуріна 25-30, 32, 34, 35, 37, 39, 41-47 | |||||||
вулиця О.Кошового 1-5 | |||||||
вулиця Перемоги 1, 4, 5, 9 | |||||||
вулиця Шевченка 14, 16-20, 22-24, 26, 28-35, 37, 38, 40-42, 48 | |||||||
СЕМКИ | вулиця Жукова 1, 3-6, 8, 10, 12-16, 18-20, 22-26, 28-52, 55, 57 | ||||||
вулиця І. Франка 2, 3, 5, 7, 8, 11, 12, 14, 17-19, 21-25, 27-33, 36, 38-40 | |||||||
вулиця Л.Українки 1-3, 5-10, 12, 13, 16-21, 23-44 | |||||||
вулиця Матросова 1-3, 5, 7, 10-20, 23-25 | |||||||
вулиця Першотравнева 3-5, 7-9, 11, 12, 15-18, 21, 23 | |||||||
вулиця Польова 1-11, 13-19 | |||||||
вулиця Садова 2, 4, 5, 7-13, 15, 17-25 | |||||||
вулиця Шевченка 2-14, 16, 18-22, 24-26, 28-32, 34-37, 39-41, 43-46, 48-51, 53, 54, 61, 62 | |||||||
ТЕРЕШПІЛЬ | вулиця Миру 61 | ||||||
743481 | Хмільницькі ЕМ | Заходи обмеження | ГПВ Черга 2 Друга черга | 2022-11-08 14:00:00 | 2022-11-08 16:00:00 | СУЛКІВКА | вулиця Зарічна 4, 5, 7-10, 12, 13, 15, 17, 20-23, 25, 26, 28, 29, 31, 33, 36-46, 50, 51 |
вулиця Лісова 1, 4, 6-8, 10, 12 | |||||||
вулиця Л.Українки 1, 3-5, 7, 9-11, 13, 14, 16, 21-24, 27-30, 33, 34, 36-40, 44, 47-52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70 | |||||||
вулиця Польова 1, 2, 4, 6-8, 11, 13-15, 17, 19, 20, 22, 24, 26, 27 | |||||||
вулиця Садова 1, 2, 4, 5, 7, 9-18, 24, 25, 28-30, 34 | |||||||
вулиця Тичини 6-11, 15, 19 | |||||||
провулок Л.Українки 1-4, 12, 14, 16, 18 | |||||||
ТОРЧИН | вулиця Берегова 2, 4, 7, 12, 16, 18, 19, 22, 23, 28, 29, 31, 32, 35 | ||||||
вулиця Зелена 1-5, 7, 8, 10-12, 14, 17, 19-21, 23 | |||||||
вулиця Коцюбинського 1-3, 5, 8-11, 13, 15, 18-21, 23, 24, 28-35, 37 | |||||||
вулиця Миру 3, 4, 6-9, 11-17, 19, 21-23, 25-29, 31-37, 40-42, 45, 47, 48 | |||||||
вулиця Польова 1 | |||||||
вулиця Садова 2-8, 11, 13, 14, 16, 17, 20, 25-28, 31, 33, 35, 38, 40 | |||||||
вулиця Шевченка 2, 3, 6, 7, 9, 10, 12-18, 23, 24, 26, 29, 30 | |||||||
ЧЕРВОНА ВОЛОДИМИРІВКА | вулиця 1 Травня 1, 2, 5-9, 11, 13-16, 19-23, 26-31, 33-39, 42, 43, 45, 48-53, 55, 56 | ||||||
вулиця Ювілейна 1, 4, 5, 7-9, 13-18, 20, 22-24, 26, 27, 30, 31, 34, 35, 38, 40, 42, 44, 45, 50 | |||||||
743478 | Барські ЕМ | Аварійне відключення | ГПВ Черга 2 друга черга | 2022-11-08 14:01:09 | 2022-11-08 16:01:00 | КАРИШКІВ | вулиця І.Франка 1-4, 6, 9-18 |
вулиця Коцюбинського 2, 3, 9, 11-15, 17, 18 | |||||||
вулиця Крутогірська 1, 2, 7-10, 17, 19, 51 | |||||||
вулиця Л.Українки 2, 3, 6, 9-18, 20-24, 27, 29-41 | |||||||
вулиця Молодіжна 1-8, 10, 11 | |||||||
вулиця Незалежності 1, 2, 4-9, 11-13, 15-24, 26-38, 41-43, 45-48, 50-59 | |||||||
вулиця Обухівська 1, 3-19, 21-33 | |||||||
вулиця О.Кобилянської 1-3, 6-25 | |||||||
вулиця Першотравнева 1, 2, 4, 7-13, 15-18, 21 | |||||||
вулиця Подільська 1-5, 7, 8, 10-18 | |||||||
вулиця Польова 2, 4-6, 8, 12-14, 16-18, 20-26, 28, 30-32, 34-37, 39, 40, 42-44, 46-51, 54-56 | |||||||
вулиця Рильського 1, 2, 4, 7, 9, 10 | |||||||
вулиця Руданського 1-14 | |||||||
вулиця Сонячна 1-3, 7, 9-11, 13, 14, 17-21, 23-35, 37-39, 41, 47 | |||||||
вулиця Центральна 1-5, 7-14, 16-20, 22-34 | |||||||
вулиця Шевченка 1-9, 11-15, 17, 19-33 | |||||||
вулиця Шкільна 1, 3-5, 7, 8, 10-16 | |||||||
вулиця Юності 1-3, 5, 6, 11-13, 15-17 | |||||||
УКРАЇНСЬКЕ | вулиця Вишнева 1, 3-8, 10, 14-19, 21 | ||||||
вулиця Жовтнева 2, 5-13, 15-22, 24, 26-28, 30-33, 35-50, 52-67, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80 | |||||||
вулиця Котляревського 1-3, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 28 | |||||||
вулиця Коцюбинського 1-6, 8, 10-25, 28-33, 35, 37, 39-41, 43, 45, 47, 49, 74 | |||||||
вулиця Лисенка 1, 2, 4, 6, 8, 10, 14 | |||||||
вулиця Нагірна 1-3, 5-7, 10-14, 16, 18, 20, 22, 23, 26-28, 34, 36, 56 | |||||||
вулиця Подільська 2-8, 10, 11, 15, 16, 18, 20, 22, 24 | |||||||
вулиця Тиха 1, 3, 7, 8, 13, 15, 16 | |||||||
вулиця Шкільна 1-14, 16-20, 22, 23, 25, 28-30, 32 | |||||||
ЧЕРВОНЕ | вулиця Центральна 44 | ||||||
743475 | Калинівські ЕМ | Заходи обмеження | ГПВ Черга 2 Друга черга | 2022-11-08 14:00:00 | 2022-11-08 16:00:00 | МІЗЯКІВ | вулиця Білецької 1-6, 8-13, 15-71, 73-84, 86, 89-98 |
вулиця Лермонтова 1-8, 10, 11, 13-20, 22-27, 29-36, 38-51, 53-63, 65, 67-74, 76-87, 89 | |||||||
743474 | Калинівські ЕМ | Заходи обмеження | ГПВ Черга 2 Друга черга | 2022-11-08 14:00:00 | 2022-11-08 16:00:00 | РАДІВКА | вулиця Вишнева 10-24, 26-28 |
вулиця Молодіжна 1-4, 6-15, 17-30, 32, 33, 36 | |||||||
вулиця Центральна 1-3, 5-8, 10-13, 15-19, 21-25, 27, 38, 71, 89 | |||||||
743472 | Калинівські ЕМ | Заходи обмеження | ГПВ Черга 2 Друга черга | 2022-11-08 14:00:00 | 2022-11-08 16:00:00 | ГРУШКІВЦІ | вулиця О.Каплінського 2 |
КОРДЕЛІВКА | вулиця В. Стуса 1, 2, 4-6, 8-10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 | ||||||
вулиця Дружби 2, 8 | |||||||
вулиця Зелена 1-16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 | |||||||
вулиця Столярського 1-4, 6, 7, 9-11, 13, 15, 16, 18, 19, 22, 26, 27, 29-31 | |||||||
ЧЕРЕПАШИНЦІ | вулиця Берегова 1-7, 11, 14, 15, 18-20 | ||||||
вулиця Будякова 1-6, 8-13, 15 | |||||||
вулиця Бузкова 2-8, 10, 11, 14, 16 | |||||||
вулиця Вербова 4-6, 8, 11, 17, 19-21 | |||||||
вулиця Вишнева 1-4, 6, 7, 9-13, 15, 16, 18, 20, 24, 26 | |||||||
вулиця Гагаріна 1-3, 5, 6, 8-13, 16, 18-28, 30, 32-35, 37, 38, 41, 45 | |||||||
вулиця Заводська 1-4, 6-8, 10, 12, 18, 21, 22, 24, 28 | |||||||
вулиця Зелена 1-9, 11-21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 49 | |||||||
вулиця Інженерна 5 | |||||||
вулиця Калинова 1, 2, 7-9, 11, 13, 17, 18 | |||||||
вулиця Кар'єрна 1-4, 8, 14, 45 | |||||||
вулиця Кільцева 1, 3, 4, 7, 10-12, 17, 18, 20 | |||||||
вулиця Космонавтів 1, 3-12, 14, 15, 18, 19, 22, 28, 30, 34, 36, 38 | |||||||
вулиця Коцюбинського 1, 4, 6-8, 10, 12, 14, 16 | |||||||
вулиця Кутузова 2-4, 8, 10, 11, 15 | |||||||
вулиця Механізаторів 1-12, 14, 19-21, 23-25, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 46 | |||||||
вулиця Мілової 1-5, 7-13, 16-20, 22, 23, 25, 26, 28, 30-32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 48, 52, 54, 56 | |||||||
вулиця Молодіжна 1-11 | |||||||
вулиця Набережна 1-6, 8, 9, 12, 13, 15, 17-22, 24-31, 33 | |||||||
вулиця Наукова 1-3, 6, 7, 9, 11, 13, 15 | |||||||
вулиця Нижня 1-4, 6-10, 12, 13, 15, 17, 19, 29, 31 | |||||||
вулиця Покровська 1, 2, 4, 6-8, 10, 11, 13, 14, 16-18, 20, 22, 24, 25, 27-29, 31-36, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71-73, 75, 77, 79 | |||||||
вулиця Польова 1-3, 5-14, 18, 22, 26, 28, 33, 34, 36, 38-40, 42, 48, 50 | |||||||
вулиця Прибережна 1-3, 9, 10, 12, 14-16, 20 | |||||||
вулиця Руданського 1, 3, 5, 7, 9, 13, 14 | |||||||
вулиця Садибська 3-6, 10, 12, 16 | |||||||
вулиця Садова 1-21, 23, 25-31, 34-37, 39-41, 43, 45, 54 | |||||||
вулиця Світанкова 1-9, 11-20 | |||||||
вулиця Тесленка 1-3, 5, 9, 11, 13, 17 | |||||||
вулиця Центральна 1-9, 11-14, 24 | |||||||
вулиця Шевченка 1-7, 9-11, 13-21, 23-28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 48, 52, 54 | |||||||
вулиця Шкільна 1-7, 9-12, 14, 15, 19 | |||||||
вулиця Яблунева 1, 3, 4, 10, 14, 20, 22, 24 | |||||||
провулок Береговий 2, 4, 5 | |||||||
провулок Лісовий 1-4 | |||||||
провулок Центральний 3 | |||||||
743467 | Замостянські ЕМ | Заходи обмеження | ГПВ Черга 2 Друга черга | 2022-11-08 14:00:00 | 2022-11-08 16:00:00 | ДЕСНА | вулиця Гагаріна 1 |
СЛАВНЕ | вулиця Зоологічна 2-6, 22, 1023 | ||||||
вулиця Кленова 5 | |||||||
вулиця Сливова 6 | |||||||
вулиця Сосонська 1, 2, 6, 10, 1064 | |||||||
вулиця Хлібна 1, 11, 300-302 | |||||||
провулок Джерельний 2, 4 | |||||||
СОСОНКА | вулиця Березнева 3, 8, 11-14, 16, 20, 26, 68, 88 | ||||||
вулиця Б. Хмельницького 1, 3, 15, 17, 19, 26, 28, 29 | |||||||
вулиця Василюка 1-3, 6-9 | |||||||
вулиця Вишнева 1-22, 24, 57, 58 | |||||||
вулиця Вишні 1-7 | |||||||
вулиця Гостинна 1-12 | |||||||
вулиця Грушевського 1, 3-21 | |||||||
вулиця Дачна 1, 142 | |||||||
вулиця Д. Бідного 1, 2, 4, 6-10 | |||||||
вулиця Деснянська 7, 10, 15, 16, 26-30, 40, 44-47, 53, 55, 56, 59, 60, 62, 1507 | |||||||
вулиця І. Богуна 2-7 | |||||||
вулиця І. Мазепи 1, 2, 4, 5 | |||||||
вулиця Калинова 1-3 | |||||||
вулиця Корольова 1, 3-5 | |||||||
вулиця Коцюбинського 1-12, 14, 15, 18 | |||||||
вулиця Лісова 2-16 | |||||||
вулиця Л. Українки 11, 13-15 | |||||||
вулиця М. Вовчка 1-3, 5 | |||||||
вулиця Миру 1, 2, 6, 14-23, 25-47 | |||||||
вулиця Мічуріна 110, 1042 | |||||||
вулиця М. Леонтовича 1, 2, 4-10, 12-26 | |||||||
вулиця Молодіжна 1-4, 6, 566 | |||||||
вулиця Новоселів 1, 2, 5, 7, 17, 20, 22, 24, 26, 27 | |||||||
вулиця Петрусенка 1, 2, 4-15 | |||||||
вулиця Польова 1 | |||||||
вулиця Прибережна 2-11, 13-17, 19-51, 53, 54 | |||||||
вулиця Придеснянська 1-7, 9-17 | |||||||
вулиця Приозерна 1-5 | |||||||
вулиця П. Романенка 1-10, 12-15, 17-23, 25-28, 30-37, 39-52, 54, 56-73, 76-79, 81, 82, 84-87, 89-101 | |||||||
вулиця Пушкіна 1, 3-13 | |||||||
вулиця Романенка 97 | |||||||
вулиця Садова 1-17 | |||||||
вулиця Сонячна 1, 3 | |||||||
вулиця Сташка 1-23, 25-41, 301 | |||||||
вулиця Тиха 2-11 | |||||||
вулиця Чкалова 1-7, 9 | |||||||
вулиця Шевченка 1-8, 10-12, 14-16, 18, 20, 21, 23-40, 559 | |||||||
вулиця Я. Мудрого 1-13, 15-24, 26-28, 30-34, 37 | |||||||
743466 | Замостянські ЕМ | Заходи обмеження | ГПВ Черга 2 Друга черга | 2022-11-08 14:00:00 | 2022-11-08 16:00:00 | ДОРОЖНЕ | вулиця Зелена 1, 3-17 |
вулиця Київська 1-14, 16-32, 34-38, 40-57, 107, 300, 302 | |||||||
вулиця Л. Українки 2, 4, 5, 8, 9, 12, 14-17, 19, 23, 29, 30, 300 | |||||||
вулиця Пушкіна 1-14 | |||||||
вулиця Сальницька 6 | |||||||
вулиця Шевченка 1-15, 17, 18, 20-30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 | |||||||
провулок Київський 1-7 | |||||||
ЛАВРІВКА | вулиця Б. Хмельницького 131, 133, 136, 137, 140, 141, 143, 299 | ||||||
вулиця Набережна 1-4, 6, 8-21, 23, 25-28, 30, 32-35, 37, 39, 41-48, 50, 52, 65 | |||||||
вулиця Незалежності 1-14, 16-18, 21-24, 26-38, 40, 42, 43, 45, 47-50, 52-54, 56, 58, 1393 | |||||||
вулиця Польова 3, 4, 6-8, 19, 21 | |||||||
МЕДВІДКА | вулиця Бугова 1-4, 6-10, 13-16, 18-28, 32, 301, 1481 | ||||||
вулиця Загребельного 1-4, 6, 7, 10-13, 15, 16, 18, 19, 21-24 | |||||||
вулиця Золота 2-17, 19, 21-27, 29, 32-35, 37-42, 44, 1088 | |||||||
вулиця І. Богуна 2, 3, 6, 8-17 | |||||||
вулиця Підлісна 1, 2, 4-6, 8-21, 23, 1075 | |||||||
вулиця Пушкіна 1-5, 9-11, 14, 16, 18-20, 23-33, 35-40, 42-44, 46-55 | |||||||
вулиця Садова 1-6, 8-10, 14, 15, 17-19, 21-23, 545 | |||||||
вулиця Центральна 1, 3-7, 9-13, 15-17, 20, 22, 23, 25, 26, 28, 30-40, 42, 44-46 | |||||||
вулиця Шевченка 1-8, 10-20, 22-27, 30, 1608 | |||||||
провулок Садовий 7 | |||||||
СТРИЖАВКА | вулиця Шевченка 124 | ||||||
743465 | Замостянські ЕМ | Заходи обмеження | ГПВ Черга 2 Друга черга | 2022-11-08 14:00:00 | 2022-11-08 16:00:00 | ВОРОНОВИЦЯ | вулиця Козацький Шлях 34 |
ГУМЕННЕ | вулиця Гагаріна 15 | ||||||
вулиця Л. Українки 20 | |||||||
ЖАБЕЛІВКА | вулиця Гагаріна 1-48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66 | ||||||
вулиця Л. Українки 11 | |||||||
вулиця Мічуріна 1, 2, 10-14, 16-20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 | |||||||
вулиця Можайського 1-4, 6-17, 19, 21-23, 25, 27 | |||||||
вулиця Незалежності 1-8, 10, 12, 13, 15-23, 25-28, 30-32, 34-38, 40-43, 45, 47, 48, 50, 51, 56 | |||||||
вулиця Т. Шевченка 2-31, 33-43, 45-54, 57, 59, 62 | |||||||
МИХАЙЛІВКА | вулиця Садова 1 | ||||||
вулиця Садова 2, 3, 5-7, 9, 10, 13, 15, 19, 20, 23, 29, 30 | |||||||
ОЛЕКСАНДРІВКА | вулиця З. Космодем'янської 2-16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80 | ||||||
вулиця Лісова 29 | |||||||
вулиця Шевченка 1-23, 25, 27-41, 43, 44 | |||||||
ОЛЕНІВКА | вулиця 1 Травня 1-8, 10-22, 25-29, 31, 33-35, 37, 39, 1304 | ||||||
вулиця Гагаріна 1 | |||||||
вулиця Мічуріна 2, 18, 23 | |||||||
вулиця Слобідська 1-24, 26-43, 45-47, 49, 51, 53 | |||||||
вулиця Соборна 1, 17, 19, 21-23, 25, 27, 29, 31, 32, 34-36, 38-42, 44, 45, 47, 49-61 | |||||||
743459 | Тиврівські ЕМ | Заходи обмеження | ГПВ Черга 2 Друга черга | 2022-11-08 14:00:00 | 2022-11-08 16:00:00 | ВАСИЛІВКА | вулиця Вишнева 13 |
ГНІВАНЬ | вулиця 1 Травня 4-22, 24-34, 36, 38 | ||||||
вулиця Амосова 9 | |||||||
вулиця Б.Хмельницького 3-6, 8, 10, 12, 16, 18 | |||||||
вулиця Вапняра 1-3, 6, 7, 10, 11, 13, 15 | |||||||
вулиця Винниченка 1, 2, 4, 8, 10, 12 | |||||||
вулиця Вінницьке Шосе 3, 23 | |||||||
вулиця Гранітна 1, 3-14, 16-20, 23, 25, 27 | |||||||
вулиця Європейська 1-5, 7-32, 34, 36, 38 | |||||||
вулиця Жмеринська 1-6, 8-13, 15-21 | |||||||
вулиця Затишна 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46 | |||||||
вулиця Зоряна 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 55 | |||||||
вулиця І.Франка 2, 3, 5-9, 11-35, 37 | |||||||
вулиця Карпенка 1-16, 18-32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 | |||||||
вулиця Квітнева 1, 2, 15-27, 29 | |||||||
вулиця Козацька 6, 30, 32, 34, 36, 38-45, 47-56, 58-68, 70-74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94 | |||||||
вулиця Комарова 3, 5, 10, 13, 15, 20 | |||||||
вулиця Космонавтів 1-20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 | |||||||
вулиця Коцюбинського 1-60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78 | |||||||
вулиця Курортна 4-11, 13-42, 44-62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80 | |||||||
вулиця Леонтовича 2-35, 37 | |||||||
вулиця Лисенка 2-13, 15, 17, 19 | |||||||
вулиця Лісова 1, 3-7, 9, 10, 12, 14-18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 56 | |||||||
вулиця Л.Українки 1-15, 17, 19-32, 34 | |||||||
вулиця Макаренка 3-8, 10, 12-16, 18, 21-24, 26 | |||||||
вулиця Марії Ковач 2, 4 | |||||||
вулиця Миру 1-4, 6-48, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 | |||||||
вулиця Мічуріна 1-14, 16 | |||||||
вулиця Набережна 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18-20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38 | |||||||
вулиця Нечая 2-4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 | |||||||
вулиця Новобудов 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 | |||||||
вулиця Паркова 34 | |||||||
вулиця Піддубного 3-68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88 | |||||||
вулиця Подільська 1-19, 21-26, 28-30, 32-36, 38-77, 79, 81, 83 | |||||||
вулиця Привокзальна 3 | |||||||
вулиця Пушкіна 1-20 | |||||||
вулиця Річна 1-6, 9, 11 | |||||||
вулиця Сагайдачного 4 | |||||||
вулиця Слюсаренка 1-3, 5-10, 12, 13, 15, 17 | |||||||
вулиця Соборна 2, 27, 29-48, 50-54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 80, 84-86, 94, 98 | |||||||
вулиця Телячука 1, 3-5, 7, 9, 10, 14, 16 | |||||||
вулиця Цукровиків 2-6, 8, 10, 12, 14-16 | |||||||
вулиця Чкалова 1-32, 34 | |||||||
вулиця Шевченка 3-5, 7-23, 25-27, 29-36, 38 | |||||||
вулиця Шкільна 1-12, 15, 17, 18, 20, 22, 23, 25 | |||||||
вулиця Яблунева 1-4, 7-9, 11-18, 20, 22 | |||||||
вулиця Я. Мудровго 6 | |||||||
вулиця Ярошинського 1-12, 14-25, 27, 29, 39 | |||||||
провулок Зоряний 1, 3, 4, 6-16, 18, 19, 23 | |||||||
провулок Суворова 2 | |||||||
КРАСНЯНКА | вулиця Лісова 46 | ||||||
ПИРОГІВ | вулиця Грушевського СЕЛИЩЕ | ||||||
743403 | Вінницькі МЕМ | Аварійне відключення | 2022-11-08 10:24:16 | 2022-11-08 12:24:00 | ВІННИЦЯ | вулиця П.Тичини 21 | |
743311 | Вінницькі МЕМ | Аварійне відключення | 2022-11-08 08:08:31 | 2022-11-09 14:08:00 | ВІННИЦЬКІ ХУТОРИ | проїзд 2-й Товариський 11 | |
ВІННИЦЯ | вулиця Дача Вишневый Сад 22, 24, 28, 30, 31, 37 | ||||||
вулиця Дача Гигиенист 19, 32 | |||||||
вулиця Дача Даренерго 17, 25, 28, 29, 31, 45 | |||||||
вулиця Дача Нива-Газ 10, 16-19, 21, 22, 26-29, 39, 41, 42, 46, 48 | |||||||
вулиця Дача Росинка 1, 6, 9, 19, 29, 30, 38, 41 | |||||||
вулиця Дача Ст Глобус 4, 8, 15, 18, 20, 23, 27, 28 | |||||||
вулиця Дача Ст Дружба-Агр 1, 3, 7, 9, 10, 13, 18, 21, 22, 24, 26, 27, 35, 39, 47, 56, 59, 61, 67, 71-73, 75, 76 | |||||||
вулиця Сад Товар Росинка 31 | |||||||
провулок Науковий 24 | |||||||
проїзд 1-й Географічний 4 | |||||||
проїзд 1-й Товариський 1, 6, 16, 19, 20, 25 | |||||||
проїзд 1-й Хіміків 20 | |||||||
проїзд 2-й Товариський 13, 14, 26 | |||||||
проїзд 2-й Хіміків 28 | |||||||
проїзд Барвінковий 3, 18, 31 | |||||||
проїзд Березневий 13, 16-18, 32, 41 | |||||||
проїзд Вишневий сад 3, 8, 14 | |||||||
проїзд Газовиків 1, 7 | |||||||
проїзд Географічний 4, 21, 31 | |||||||
проїзд Мічурінський 2, 4, 9, 11, 12, 15 | |||||||
проїзд Науковий 6, 7, 12, 17 | |||||||
проїзд Плодовий 5, 8, 22, 25, 27 | |||||||
743270 | Мог.Подільські ЕМ | Аварійне відключення | ГПВ РДЦ ПЗР | 2022-11-08 14:00:00 | 2022-11-08 16:00:00 | МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ | вулиця Василя Стуса 58 |
вулиця Вірменська 2, 3, 5, 17, 22 | |||||||
вулиця Вокзальна 24 | |||||||
вулиця Володимирська 1, 3-16, 18, 20, 22, 24, 28 | |||||||
вулиця Гоголя 3, 15 | |||||||
вулиця Грецька 1-20, 23, 24 | |||||||
вулиця Карпівська 14 | |||||||
вулиця Київська 2-4, 6, 8, 11-14 | |||||||
вулиця Полтавська 1 | |||||||
вулиця Ринкова 30, 40 | |||||||
вулиця Руданського 2, 4, 6, 8, 10 | |||||||
вулиця Соборна 1, 10, 12 | |||||||
вулиця Стависька 1, 4, 5, 7, 9-13, 15, 17, 19, 21, 26, 28, 30-34, 36-38, 40, 41, 43, 45-47, 49, 51, 55-57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71-73, 75, 77 | |||||||
вулиця Столярна 1-9, 12, 13, 15, 25 | |||||||
вулиця Шевченка 3 | |||||||
провулок 1-й Столярний 1-5, 7, 517 | |||||||
провулок 2-й Столярний 2, 4, 5 | |||||||
провулок Полтавський 47 | |||||||
провулок Соборний 1, 3, 4, 6-8, 10, 12, 14, 16, 18, 22 | |||||||
провулок Стависький 1-9, 11, 13, 15 | |||||||
* Соборна 1, 2, 4-6, 8, 10, 12, 14, 18 | |||||||
* Шевченка 2-5 | |||||||
ЮРКІВЦІ | провулок Заводський 8 | ||||||
ЯМПІЛЬ | вулиця Святомиколаївська 1 | ||||||
743244 | Шаргородські ЕМ | Заходи обмеження | ГПВ Черга 2 Друга черга | 2022-11-08 14:00:00 | 2022-11-08 15:00:00 | ДЖУРИН | вулиця Залізнична 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 102, 103 |
вулиця Коцюбинського 1-23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67-69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87 | |||||||
вулиця Молодіжна 1 | |||||||
вулиця Очаківська 3, 4, 7-10, 12-14, 16-22, 24-26, 29, 47, 50 | |||||||
вулиця П. Мирного 2 | |||||||
вулиця Польова 3-5, 7, 8, 10, 12-19, 21, 23-30, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 98, 110 | |||||||
вулиця Річна 1, 3, 4, 6, 8-14, 17-23, 25-27, 29, 32, 33, 35-39, 41-45, 47-49, 51, 54-60, 62-66, 68, 69, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90 | |||||||
вулиця Садова 1-4, 9 | |||||||
вулиця Центральна 34 | |||||||
КАЛИТИНКА | вулиця Гірська 1, 2, 4-6, 8-11, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 46, 48, 54, 56, 58, 64, 72, 74 | ||||||
вулиця Жовтнева 1-9, 11-21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57 | |||||||
вулиця Зарічна 1, 3-7, 9-11, 13, 15-17, 20 | |||||||
вулиця Л. Українки 1-6, 9, 11-16, 18-23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41 | |||||||
вулиця Молодіжна 1-5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101 | |||||||
вулиця Набережна 1-11, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 | |||||||
вулиця Партизанська 1-4, 6, 7, 9-14, 16-26, 28-35, 37-50, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89 | |||||||
вулиця Польова 1, 3, 5-7 | |||||||
вулиця Садова 1-3, 5-9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25 | |||||||
вулиця Шевченка 1-3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65 | |||||||
вулиця Шкільна 1-7, 9, 10, 12-20, 24-26 | |||||||
МИХАЙЛІВКА | вулиця В. Котика 6 | ||||||
ПОКУТИНЕ | вулиця Зарічна 1, 2, 4-12, 14-17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 51, 52 | ||||||
вулиця Кармелюка 1, 2, 4-9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37 | |||||||
вулиця Котляревського 1-14, 16, 17, 19-21, 23, 25, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47 | |||||||
вулиця Коцюбинського 1-12, 14-21, 24-33, 37, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 59 | |||||||
вулиця Л. Українки 1-5, 7-19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 | |||||||
вулиця Миру 1-7, 9, 11, 13, 20 | |||||||
вулиця Набережна 1, 3-11, 13, 14, 16, 18-20, 22, 24-26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 | |||||||
вулиця Першотравнева 1-3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33-35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51 | |||||||
вулиця Садова 1-9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33 | |||||||
вулиця Шевченка 1-7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 | |||||||
вулиця Шкільна 1, 2, 4, 5, 7-12, 14-33, 35-47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 70 | |||||||
ПОЛІТАНКИ | вулиця Лісова 1, 5, 6, 11-14, 16, 19, 25 | ||||||
САДКІВЦІ | вулиця Гірська 1-3, 6, 10, 12, 14 | ||||||
вулиця Горького 1-10, 12-14, 16-18, 20, 22, 24, 26, 28-31, 33-35, 37, 39, 41-44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 | |||||||
вулиця Жовтнева 1-9, 11, 13, 17, 19, 27 | |||||||
вулиця Коцюбинського 1-17, 19, 21, 22, 24, 25, 27 | |||||||
вулиця Мічуріна 1-21, 24-35, 37, 40, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67 | |||||||
вулиця Партизанська 1-3, 5-9, 11-13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31 | |||||||
вулиця Садова 1-14, 16-32, 34, 36, 38, 40, 42 | |||||||
вулиця Шевченка 1-11, 13-16, 18-24, 26-28, 30-44, 46, 48, 50, 52 | |||||||
вулиця Шкільна 1-11, 14-20, 22, 24-26, 29 |