Головна / Споживачам / Фізичним особам / Питання-відповідь

Споживачам

Питання-відповідь

Власнику будинку (квартири) необхідно звернутися в районні електричні мережі та надати копії наступних документів:

  • 1. ордер, договір купівлі-продажу, дарування і т.п.;

  • 2. паспорт (оригінал пред’явити);

  • 3. ідентифікаційний код;

  • 4. пільговий документ (при наявності пільг).

У разі розташування об’єктів споживача за різними адресами споживач повинен укласти окремий договір для кожного об’єкта. У відповідності буде переоформлений особовий рахунок.

У разі переоформлення помешкання на іншого власника (купівля-продаж, дарування, успадкування), новому власнику необхідно звернутись у районні електричні мережі із заявою щодо проведення позапланової технічної перевірки та сплатити вартість відповідної послуги. 

У разі остаточного припинення користування електричною енергією споживач не пізніше ніж за 7 днів повинен повідомити про це районні електричні мережі, де укладено договір, та розрахуватися за використану електричну енергію, надати заяву про розірвання договору. 

Необхідно звернутись до районних електричних мереж за відповідним дозволом на тимчасове безоблікове використання електроенергії та укласти відповідний договір. У договорі визначається величина підключеної потужності (за паспортними даними струмоприймачів), кількість днів безоблікового користування на місяць та годин на добу.

Оплата проводиться при укладанні договору одразу. 

У разі відсутності у споживача коштів на оплату заборгованості він повинен звернутися до районних електричних мереж із заявою про складання графіку заборгованості та надати довідки, що підтверджують його неплатоспроможність. 

Розрахунки населення за спожиту електроенергію здійснюються за діючими тарифами (цінами) для населення на підставі фактичних показників приладів обліку.

 

У разі зміни тарифів (цін) на електроенергію оплата заборгованості проводиться за тарифами (цінами), що діяли у період, за який сплачується борг. Перерахунок здійснюється за тарифами, що діяли під час і за місцем вчинення порушення згідно зі ст.8 Кодексу України про адміністративні порушення. 

Оплата спожитої електричної енергії здійснюється за платіжними документами, які виписуються енергопостачальником (за рахунками).

 

У разі застосування безготівкової форми оплати та планових платежів енергопостачальник періодично (згідно з умовами договору) проводить перерахунок за фактично спожиту електричну енергію та надає споживачу рахунок. При відхиленні нарахованих сум за фактично спожиту електричну енергію від сум зарахованих платежів пеня не стягується. 

Сторінки

Енергетика Онлайн
Персональний кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати показники лічильника
Способи передачі показників
Список електропостачальників
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації