Головна / Персонал / Соціальна політика

Персонал

Соціальна політика

Важливим для закрiплення кадрiв на пiдприємствi є вирiшення соцiальних питань.

В рамках заходів соціального захисту працівників, адміністрація та профспілковий комітет забезпечують придбання путівок в дитячі оздоровчі заклади з частковою компенсацією їх вартості, надання матеріальної допомоги в зв’язку з одруженням, народженням дитини, ювілейним днем народження, на лікування, поховання близьких родичів, тощо.
Значна увага в Товариствi придiляється оздоровленню працiвникiв i членiв їх сiмей, яке проводиться за напрямками:
-    оздоровлення працiвникiв в лiтнiй перiод на морi;
-    органiзацiя поїздок вихiдного дня;
-    оздоровлення працiвникiв на власнiй базi вiдпочинку в Степашках.
Для залучення більшої кількості працівників до відпочинку цехові профспілкові комітети структурних одиниць практикують  організацію поїздок “вихідного дня”, як пізнавального характеру – по історичних місцях,  так і оздоровчого -   на берег моря, в Карпати  тощо. В поїздках "вихiдного дня" в 2017 році побувало 2360 чоловiк.
В дитячих оздоровчих закладах оздоровлено 60 дітей працівників Товариства
На базі вiдпочинку в с. Степашки Гайсинського району в літньому сезоні 2017 року відпочили 585 чол.
З метою зміцнення здоров’я працівників Товариства, широкого залучення працівників до систематичних занять фізичною культурою і спортом, активiзацiї фiзкультурно-оздоровчої i спортивно-масової роботи в трудових колективах Товариства, пропаганди здорового способу життя та виявлення кращих команд та спортсменів для участі в змаганнях вищого рангу, починаючи з 2006 року, щорiчно проводиться Спартакiада серед структурних пiдроздiлiв ПАТ "Вiнницяобленерго" з 7 видiв спорту, а саме шахів, шашок, настiльного тенiсу, гирьового спорту, мiнi-футболу, волейболу, перетягування канату.

Для можливості морального та матерiального стимулювання працi працівників вiдкрито Дошку пошани ПАТ "Вiнницяобленерго", запроваджено звання "Почесний енергетик ПАТ "Вiнницяобленерго" та "Ветеран працi ПАТ "Вiнницяобленерго".
Щоб зберегти майбутнiм поколiнням енергетикiв областi вiдомості про визначнi досягнення кращих працiвникiв Товариства та їх ушанування ведеться Книга Пошани ПАТ "Вiнницяобленерго".

Доступ до публічної інформації
Персональний кабінет ПАТ "Вінницяобленерго"
Передати показники лічильника
Способи передачі показників
ПАТ "Вінницягаз"
Кол-центр
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку