Головна / Персонал / Соціальна політика

Персонал

Соціальна політика

Важливим для закрiплення кадрiв на пiдприємствi є вирiшення соцiальних питань.

В рамках заходів соціального захисту працівників, дирекція та профспілковий комітет забезпечують придбання путівок в дитячі оздоровчі заклади з частковою компенсацією їх вартості, надання матеріальної допомоги в зв’язку з одруженням, народженням дитини, ювілейним днем народження, на лікування, поховання близьких родичів, тощо.

Значна увага в Товариствi придiляється організації оздоровлення та активного дозвілля працiвникiв i членiв їх сімей.

Для залучення більшої кількості працівників до відпочинку цехові профспілкові комітети структурних підрозділів Товариства практикують організацію поїздок “вихідного дня”, як пізнавального характеру – по історичних місцях України, так і оздоровчого - на берег моря, в Карпати тощо. Так з початку року в таких поїздках побувало 1500 чоловiк.

В дитячих оздоровчих закладах оздоровлено 56 дітей працівників Товариства.

На власній базі вiдпочинку, що знаходиться в с. Степашки на березі річки Південний Буг, з початку літнього сезону 2018 року відпочили 580 чол.

З метою зміцнення здоров’я працівників Товариства, широкого залучення працівників до систематичних занять фізичною культурою і спортом, активiзацiї фiзкультурно-оздоровчої i спортивно-масової роботи в трудових колективах Товариства, пропаганди здорового способу життя та виявлення кращих команд та спортсменів для участі в змаганнях вищого рангу, починаючи з 2006 року, щорiчно проводилась Спартакiада серед структурних пiдроздiлiв ПАТ "Вiнницяобленерго" з 7 видiв спорту, а саме шахів, шашок, настiльного тенiсу, гирьового спорту, мiнi-футболу, волейболу, перетягування канату. В 2018 році проведено турніри з мініфутболу, волейболу, планується участь команди Товариства в Чемпіонаті ГО «Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства  «Україна» з волейболу серед трудящих промислової сфери, транспорту та соціально-побутової сфери з 02 по 05 вересня 2018 року в с.Коблеве Миколаївської області.

Для можливості морального та матерiального стимулювання працi працівників вiдкрито Дошку пошани ПАТ "Вiнницяобленерго", запроваджено звання "Почесний енергетик ПАТ "Вiнницяобленерго" та "Ветеран працi ПАТ "Вiнницяобленерго".

Щоб зберегти  майбутнiм поколiнням енергетикiв областi вiдомості про визначнi досягнення кращих працiвникiв Товариства та їх ушанування ведеться Книга Пошани ПАТ "Вiнницяобленерго".

Доступ до публічної інформації
Персональний кабінет ПАТ "Вінницяобленерго"
Передати показники лічильника
Способи передачі показників
ПАТ "Вінницягаз"
Кол-центр
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку