Головна / Компанія / Iнформацiя про роботу технiчних служб ПАТ "Вiнницяобленерго" в I кварталi 2011 року

Компанія

Iнформацiя про роботу технiчних служб ПАТ "Вiнницяобленерго" в I кварталi 2011 року

Робота технiчних служб Вiнницяобленерго спрямована на пiдвищення технiчного рiвня електромереж з метою забезпечення надiйного та якiсного електропостачання споживачiв областi.

За два мiсяцi поточного року проведено ремонт 47км ПЛ 35-110 кВ та 80,5 км ПЛ-0,4-10 кВ. На ПС 35-110 кВ виконано ремонт 19 вимикачiв 10-35-110 кВ. Вiдремонтовано 64 ТП 10/0,4 кВ., вiдновлено 110 пошкоджених кабельних лiнiй. Розчищено 1005 км трас на ПЛ 0,4-110 кВ. Проводиться реконструкцiя ПС. На даний час введено в експлуатацiю елегазовi вимикачi 110 кВ на ПС "Ямпiль". Проведено реконструкцiю 7,4 км ЛЕП 0,4-10 кВ.

Велику роботу проведено по пiдготовцi до проходження весняного паводку.

Було проведено обстеження стану та готовностi ПЛ, будiвель та споруд, що знаходяться у зонi впливу шкiдливої дiї льодоходу, повенi та дощових паводкiв. Вжитi заходи по їх ремонту, пiдтримуваннi у працездатному станi. Особливу увагу придiлено стану готовностi ЕМ, що забезпечують життєво-важливi об'єкти життєдiяльностi населення та господарства областi.

Проведенi тренування оперативно-диспетчерського персоналу, аварiйно-вiдновлювальних бригад електричних мереж щодо запобiгання i реагування на надзвичайнi ситуацiї в умовах паводкiв, пропуску льодоходу i повенi.

Всi запланованi наказами противоповеневi заходи виконанi. Пропуск весняного паводку в Вiнницяобленерго проходить в нормальному режимi.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ