Головна / Споживачам / Обговорення проекту тарифів на розподіл (передачу) та постачання електричної енергії на 2018 рік і впровадження стимулюючого регулювання у сфері розподілу та/або постачання електричної енергії

Споживачам

Стимулююче регулюванняВсі стимулюючі регулювання
Обговорення проекту тарифів на розподіл (передачу) та постачання електричної енергії на 2018 рік і впровадження стимулюючого регулювання у сфері розподілу та/або постачання електричної енергії

Стимулююче регулювання

 17.01.2018 р.

ПАТ «Вінницяобленерго»  прийнято рішення щодо підготовки та подання до НКРЕКП матеріалів з метою переходу Товариства до стимулюючого тарифоутворення у сфері розподілу (передачі) та постачання електричної енергії з 1 квітня 2018 року.

10.01.2018 року в «Урядовому кур’єрі» № 5 була опублікована постанова № 972 від 27.07.2017 року «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 23 липня 2013 року № 1009» Цією постановою затверджена регуляторна норма доходу на регуляторну базу активів в розмірі 12,5 %. У зв`язку з цим  та з метою виконання Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 року № 866 ПАТ «Вінницяобленерго» повідомляє про відкрите громадське обговорення з питання узгодження переходу Товариства до стимулюючого регулювання та перегляду рівнів тарифів на розподіл (передачу) та постачання електроенергії на 2018 рік в разі застосування стимулюючого регулювання.

Обґрунтовані пропозиції необхідно надавати шляхом оформлення письмового звернення за адресою: Україна, 21050, м. Вінниця, вул. Магістратська, 2, у термін з 18.01.2018 р. по 31.01.2018 р. включно.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у інформаційному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.

Громадські обговорення відбудуться 1 лютого 2018 року.

Обґрунтування ПАТ «Вінницяобленерго» щодо необхідності перегляду структур та рівнів тарифів.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ