Головна / Споживачам / Оговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електроенергії за умови переходу на стимулююче регулювання з 01.01.2021 р.

Споживачам

Стимулююче регулюванняВсі стимулюючі регулювання
Оговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електроенергії за умови переходу на стимулююче регулювання з 01.01.2021 р.

На виконання постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 "Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" АТ "Вінницяобленерго" повідомляє про початок проведення відкритого обговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії за умови переходу на стимулююче регулювання з 01.01.2021 року.

Зауваження та пропозиції стосовно структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії в разі застосування стимулюючого регулювання просимо надавати до 21.09.2020 (включно) у письмовому вигляді на адресу: АТ «Вінницяобленерго», вул. Магістратська, 2, м. Вінниця, 21050, та в електронному вигляді на  e-mail: kanc@voe.com.uaplan04@voe.com.ua
 Звертаємо Вашу увагу, що пропозиції та зауваження до проєкту тарифів повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням.
 Анонімні зауваження та пропозиції розглядатися не будуть.
З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 серед населення України та з метою дотримання та виконання вимог закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" та постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" відкрите обговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ "Вінницяобленерго" на 2021 рік відбудеться в режимі відеоконференції на Платформі Skype  23 вересня 2020 року об 11 годині. 
Особам, які надали зауваження та пропозиції до проєкту тарифів, за 3 робочі дні до проведення відкритого обговорення Товариством буде направлено листи-запрошення щодо проведення відкритого обговорення в режимі відеоконференції. Інші особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні, можуть подати заявки про участь у такому обговоренні до Товариства не пізніше як за 2 дні до проведення відкритого обговорення проєкту тарифів. Для участі у відкритому обговоренні заявки приймаються в електронному вигляді на електронну адресу: kanc@voe.com.ua, plan04@voe.com.ua. У повідомленні про бажання приймати участь у відкритому обговоренні необхідно обов’язково вказати електронну адресу та логін Skype, яка буде ідентифікатором для відеоконференції. 
Результати засідання будуть оформлені протоколом та оприлюднені на офіційному сайті АТ "Вінницяобленерго".
 
 
 

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ