Головна / Споживачам / Фізичним особам / Зелений тариф / Вибір необхідного обладнання

Споживачам

Зелений тарифВсі зелені тарифи
Вибір необхідного обладнання

Встановлення СЕС на 10 кВт потребує 36-40 сонячних панелей з потужністю 250-280 Вт. Можна й іншу кількість, але сумарна потужність не повинна перевищувати допустиму потужність за DС входом інвертора.

Згідно постанови НКРЕКП № 229 від 25.02.16р. величина встановленої потужності генеруючої установки не повинна перевищувати 30 кВт, а також бути не більше потужності, дозволеної до споживання за договором про користування електричною енергією.

Слідуючий крок вибір сонячних панелей. Найпоширенішими фотоелементами є кремнієві, монокристалічні та полікристалічні. На ринку є панелі виробництва провідних компаній з Європи, Японії, США, Китая, України.

Після вибору панелі обирається інвертор. Панелі виробляють напругу постійного типу, а Вам необхідно змінну, стандартизовану та якісну. З цією метою потрібен інвертор певної потужності, який здійснює потрібне перетворення. Інвертори існують 3-х типів: автономні, мережеві та гібридні, що поєднують властивості автономних і мережевих.

Мережеві інвертори працюють лише на генерацію в діючу мережу.

Автономні об’єднують роботу різних джерел живлення. Це вітрові, сонячні установки та акумуляторні батареї. Вони не мають можливості генерації в мережу.

Гібридні інвертори поєднують властивості описаних типів і дозволяють створити автономну безперебійну систему живлення, яка має можливість генерації в мережу.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ