Головна / Споживачам / Планові відключення

Споживачам

Планові відключення
ПРИМІТКА: У зв'язку із непередбачуваними обставинами
(несприятливі погодні умови, поломка транспорту та механізмів, хвороба персоналу)
виконання ремонтних робіт може переноситись на пізніші терміни.
ПРОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ.

ГРАФІК
планових вимкнень в мережах 0,4-10(6) кВ
по Хмільницькі ЕМ на лютий 2021 року.

№ п/пНазва
майстерської
дільниці
Диспетчерська назва
обладнання,
що виводиться
в ремонт
Вид робітВимкнення споживачівНазва населених пунктів, вулиць,
котрі будуть знеструмлюватись
на час проведення ремонтних робіт
Примітка
початоккінець
датачасдатачасНаселений
пункт
Вулиця
1№1ПЛ-0,4 кВ Л-1 ТП-10/0,4 кВ №475Розчистка траси  01-02-2021    09:30    01-02-2021    15:30  місто ХмільникПушкіна, кафе `Вояж`
2№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №107Розчистка траси  01-02-2021    09:30    01-02-2021    15:30  село СемкиЛесі Українки, Польова
3№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №131Технічне обслуговування  01-02-2021    09:30    01-02-2021    15:30  село СьомакиШабовти, Я.Ротая, Білорукавська
4№3ТП-10/0,4 кВ №131Технічне обслуговування  01-02-2021    09:30    01-02-2021    15:30  село СьомакиШабовти, Я.Ротая, Білорукавська
5№4ПЛ-0,4 кВ Л-2 ТП-10/0,4 кВ №357Розчистка траси  01-02-2021    09:30    01-02-2021    15:30  село Стара ГутаШевченка
6№1ТП-10/0,4 кВ №30Технічне обслуговування  02-02-2021    09:30    02-02-2021    15:30  місто Хмільник1 Травня, Виноградна
7№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №102Розчистка траси  02-02-2021    09:30    02-02-2021    15:30  село КачанівкаБерегового, Шевченка
8№2ТП-10/0,4 кВ №102Технічне обслуговування  02-02-2021    09:30    02-02-2021    15:30  село КачанівкаБерегового, Шевченка
9№3ПЛ-0,4 кВ Л-1 ТП-10/0,4 кВ №136Розчистка траси  02-02-2021    09:30    02-02-2021    15:30  село КривошиїШкільна
10№3ТП-10/0,4 кВ №136Технічне обслуговування  02-02-2021    09:30    02-02-2021    15:30  село КривошиїМиколи Голюка, Шкільна, Озерна, Гагаріна
11№4ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №105Технічне обслуговування  02-02-2021    09:30    02-02-2021    15:30  село КачанівкаПушкіна, Івана Богуна
12№4ТП-10/0,4 кВ №105Технічне обслуговування  02-02-2021    09:30    02-02-2021    15:30  село КачанівкаПушкіна, Івана Богуна
13№1ПЛ-0,4 кВ Л-5 ТП-10/0,4 кВ №481Розчистка траси  03-02-2021    09:30    03-02-2021    15:30  місто ХмільникКутузова
14№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №107,108Технічне обслуговування  03-02-2021    09:30    03-02-2021    15:30  село СемкиЛесі Українки, Польова, Садова
15№2ТП-10/0,4 кВ №107,108Технічне обслуговування  03-02-2021    09:30    03-02-2021    15:30  село СемкиЛесі Українки, Польова, Садова
16№3ПЛ-0,4 кВ Л-2 ТП-10/0,4 кВ №136Розчистка траси  03-02-2021    09:30    03-02-2021    15:30  село КривошиїШкільна, Озерна, Гагаріна
17№4ТП-10/0,4 кВ №95Технічне обслуговування  03-02-2021    09:30    03-02-2021    15:30  село ЖданівкаКармалюка, Грушевського, Лесі Українки
18№1ТП-10/0,4 кВ №1Технічне обслуговування  04-02-2021    09:30    04-02-2021    15:30  місто ХмільникНКВ ЗШ І-ІІІ ст. гімназія №1, ФОП Болбат О.С.
19№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №163Технічне обслуговування  04-02-2021    09:30    04-02-2021    15:30  село Мар"янівкаЦентральна
20№2ТП-10/0,4 кВ №163Технічне обслуговування  04-02-2021    09:30    04-02-2021    15:30  село Мар"янівкаЦентральна
21№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №469Технічне обслуговування  04-02-2021    09:30    04-02-2021    15:30  село Сулківкагосподарство
22№2ТП-10/0,4 кВ №469Технічне обслуговування  04-02-2021    09:30    04-02-2021    15:30  село Сулківкагосподарство
23№3ПЛ-0,4 кВ Л-3 ТП-10/0,4 кВ №136Розчистка траси  04-02-2021    09:30    04-02-2021    15:30  село КривошиїМиколи Голюка
24№4ТП-10/0,4 кВ №585Технічне обслуговування  04-02-2021    09:30    04-02-2021    15:30  село ГолодькиЧапаєва
25№1ПЛ-0,4 кВ Л-8 ТП-10/0,4 кВ №475Розчистка траси  05-02-2021    09:30    05-02-2021    15:00  місто ХмільникПушкіна
26№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №98,104Технічне обслуговування  05-02-2021    09:30    05-02-2021    15:00  село КачанівкаКірова, господарство
27№2ТП-10/0,4 кВ №98,104Технічне обслуговування  05-02-2021    09:30    05-02-2021    15:00  село КачанівкаКірова, господарство
28№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №474Технічне обслуговування  05-02-2021    09:30    05-02-2021    15:00  село УланівСонячна
29№3ТП-10/0,4 кВ №474Технічне обслуговування  05-02-2021    09:30    05-02-2021    15:00  село УланівСонячна
30№4ПЛ-0,4 кВ Л-1 ТП-10/0,4 кВ №512Розчистка траси  05-02-2021    09:30    05-02-2021    15:00  село Стара ГутаШевченка, Гагаріна
31№1ПЛ-0,4 кВ Л-6 ТП-10/0,4 кВ №481Розчистка траси  08-02-2021    09:30    08-02-2021    15:30  місто ХмільникСуворова
32№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №278Розчистка траси  08-02-2021    09:30    08-02-2021    15:30  село Рибчинцігосподарство
33№2ТП-10/0,4 кВ №278Технічне обслуговування  08-02-2021    09:30    08-02-2021    15:30  село Рибчинцігосподарство
34№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №132Технічне обслуговування  08-02-2021    09:30    08-02-2021    15:30  село СьомакиСоборна, Гуменюка
35№3ТП-10/0,4 кВ №132Технічне обслуговування  08-02-2021    09:30    08-02-2021    15:30  село СьомакиСоборна, Гуменюка
36№4ПЛ-0,4 кВ Л-1 ТП-10/0,4 кВ №105Розчистка траси  08-02-2021    09:30    08-02-2021    15:30  село КачанівкаПушкіна, Івана Богуна
37№4ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №96Технічне обслуговування  09-02-2021    09:30    09-02-2021    15:30  село ЖданівкаСадова,Робітнича,І.Франка,Пушкіна,Магазин
38№4ТП-10/0,4 кВ №96Технічне обслуговування  09-02-2021    09:30    09-02-2021    15:30  село ЖданівкаСадова,Робітнича,І.Франка,Пушкіна,Магазин
39№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №107Розчистка траси  09-02-2021    09:30    09-02-2021    15:30  село СемкиЛ.Українки
40№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №190Розчистка траси  09-02-2021    09:30    09-02-2021    15:30  село ПагурціПольська
41№3ТП-10/0,4 кВ №190Технічне обслуговування  09-02-2021    09:30    09-02-2021    15:30  село ПагурціПольська
42№1ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №23Технічне обслуговування  09-02-2021    09:30    09-02-2021    15:30  місто ХмільникПривокзальна
43№1ТП-10/0,4 кВ №5Технічне обслуговування  09-02-2021    09:30    09-02-2021    15:30  місто ХмільникКомарова, Кар`єрна, Небесної Сотні, Коцюбинського, Дружби
44№4ТП-10/0,4 кВ №78Технічне обслуговування  10-02-2021    09:30    10-02-2021    15:30  село ЖданівкаПушкіна,Радгоспна,Жданова
45№2ПЛ-10 кВ Ф-8 ПС-110/10 `Уланів`Розчистка траси  10-02-2021    10:00    10-02-2021    16:00  село Уланів
46№3ТП-10/0,4 кВ №240Технічне обслуговування  10-02-2021    09:30    10-02-2021    15:30  село Малий ОстрожокПольська
47№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №240Технічне обслуговування  10-02-2021    09:30    10-02-2021    15:30  село Малий ОстрожокПольська
48№1ТП-10/0,4 кВ №9Технічне обслуговування  10-02-2021    09:30    10-02-2021    15:30  місто ХмільникС.Муравського, Котляревського, Столярчука
49№4ТП-10/0,4 кВ №355Технічне обслуговування  12-02-2021    09:30    12-02-2021    15:30  село ГолодькиТракторний стан,зернотік
50№2ТП-10/0,4 кВ №151Технічне обслуговування  12-02-2021    09:30    12-02-2021    15:30  село ЗозулинціШкільна,Шевченка
51№1ПЛ-0,4 кВ Л-2 ТП-10/0,4 кВ №79Розчистка траси  12-02-2021    09:30    12-02-2021    15:30  село БерезнаШевченка
52№3ПЛ-10 кВ Ф-16 ПС-110/10 `Уланів`Розчистка траси  12-02-2021    10:00    12-02-2021    15:00  село Подорожняс.Петриківці
53№4ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №422Технічне обслуговування  15-02-2021    09:30    15-02-2021    15:30  село Софіївка
54№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №282,440Технічне обслуговування  15-02-2021    09:30    15-02-2021    15:30  село РибчинціЛ.Українки
55№2ТП-10/0,4 кВ №282,440Технічне обслуговування  15-02-2021    09:30    15-02-2021    15:30  село РибчинціЛ.Українки
56№3ТП-10/0,4 кВ №400Технічне обслуговування  15-02-2021    09:30    15-02-2021    15:30  село СьомакиСоборна
57№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №400Технічне обслуговування  15-02-2021    09:30    15-02-2021    15:30  село СьомакиСоборна
58№1ТП-10/0,4 кВ №39Технічне обслуговування  15-02-2021    09:30    15-02-2021    15:30  місто ХмільникМ.Вербицького, Маліновського, Літописна, КП`Хмільниккомунсервіс`
59№4ТП-10/0,4 кВ №587Технічне обслуговування  16-02-2021    09:30    16-02-2021    15:30  село ЖданівкаЗаводська,дит.садок
60№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №107Розчистка траси  16-02-2021    09:30    16-02-2021    15:30  село СемкиЛ.Українки
61№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №192Технічне обслуговування  16-02-2021    09:30    16-02-2021    15:30  село ТараскиГосподарство
62№3ТП-10/0,4 кВ №192Технічне обслуговування  16-02-2021    09:30    16-02-2021    15:30  село ТараскиГосподарство
63№4ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №397Технічне обслуговування  17-02-2021    09:30    17-02-2021    15:30  село Широка ГребляМолодіжна,Шевченка,Польова
64№2ТП-10/0,4 кВ №183Технічне обслуговування  17-02-2021    09:30    17-02-2021    15:30  село УланівМиру,Затишна
65№3ПЛ-10 кВ Ф-4 ПС-110/10 `Уланів`Розчистка траси  17-02-2021    10:00    17-02-2021    15:30  село Лозна
66№1ПЛ-0,4 кВ Л-3 ТП-10/0,4 кВ №8Технічне обслуговування  17-02-2021    09:30    17-02-2021    15:30  місто ХмільникПирогова, З.Космодем`янської, Б.Хмельницького, Ринкова
67№1ТП-10/0,4 кВ №12Технічне обслуговування  17-02-2021    09:30    17-02-2021    15:30  місто ХмільникСтаросидориська, Маяковського, Садова
68№4ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №105Розчистка траси  18-02-2021    09:30    18-02-2021    15:30  село Качанівка І.Богуна,Гагаріна
69№2ПЛ-10 кВ Ф-8 ПС-110/10 `Уланів`Розчистка траси  18-02-2021    09:30    18-02-2021    15:30  село Рибчинці
70№3ТП-10/0,4 кВ №251Технічне обслуговування  18-02-2021    09:30    18-02-2021    15:30  село КропивнаМічуріна,Першотравнева,Польова
71№1ПЛ-0,4 кВ Л-7 ТП-10/0,4 кВ №413Технічне обслуговування  18-02-2021    09:30    18-02-2021    15:30  місто Хмільникпров. Некрасова
72№4ТП-10/0,4 кВ №356Технічне обслуговування  19-02-2021    09:30    19-02-2021    15:30  село ГолодькиКолісника
73№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №274Технічне обслуговування  19-02-2021    09:30    19-02-2021    15:30  село МитинціГоголя
74№3ТП-10/0,4 кВ №378Технічне обслуговування  19-02-2021    09:30    19-02-2021    15:30  село Білий РукавГосподарство
75№1ПЛ-0,4 кВ Л-7 ТП-10/0,4 кВ №433Технічне обслуговування  19-02-2021    09:30    19-02-2021    15:30  місто Хмільниктеплиці вул. Лисенка
76№1ПЛ-0,4 кВ Л-4 ТП-10/0,4 кВ №57Технічне обслуговування  19-02-2021    09:30    19-02-2021    15:30  місто ХмільникСвято-Покровська
77№3ТП-10/0,4 кВ №474Технічне обслуговування  22-02-2021    09:30    22-02-2021    15:00  село УланівСонячна
78№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №474Технічне обслуговування  22-02-2021    09:30    22-02-2021    15:00  село УланівСонячна
79№4ПЛ-0,4 кВ Л-1 ТП-10/0,4 кВ №512Розчистка траси  22-02-2021    09:30    22-02-2021    15:00  село Стара ГутаШевченка, Гагаріна
80№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №98,104Технічне обслуговування  22-02-2021    09:30    22-02-2021    15:00  село КачанівкаКірова, господарство
81№2ТП-10/0,4 кВ №98,104Технічне обслуговування  22-02-2021    09:00    22-02-2021    15:00  село КачанівкаКірова, господарство
82№1ПЛ-0,4 кВ Л-3 ТП-10/0,4 кВ №471Технічне обслуговування  22-02-2021    09:30    22-02-2021    15:30  місто ХмільникФОП Попов О.О., ФОП Щур А.І.
83№1ПЛ-0,4 кВ Л-4 ТП-10/0,4 кВ №506Технічне обслуговування  22-02-2021    09:30    22-02-2021    15:30  місто ХмільникСтолярчука
84№1ПЛ-0,4 кВ Л-1 ТП-10/0,4 кВ №475Розчистка траси  23-02-2021    09:30    23-02-2021    15:30  місто ХмільникПушкіна
85№1ПЛ-0,4 кВ Л-6 ТП-10/0,4 кВ №481Розчистка траси  23-02-2021    09:30    23-02-2021    15:30  місто ХмільникСуворова
86№2ПЛ-0,4 кВ Л-1,2 ТП-10/0,4 кВ №278Розчистка траси  23-02-2021    09:30    23-02-2021    15:30  село Рибчинцігосподарство
87№3ТП-10/0,4 кВ №132Технічне обслуговування  23-02-2021    09:30    23-02-2021    15:30  село СьомакиСоборна, Гуменюка
88№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №132Технічне обслуговування  23-02-2021    09:30    23-02-2021    15:30  село СьомакиСоборна
89№3ТП-10/0,4 кВ №378Технічне обслуговування  23-02-2021    09:30    23-02-2021    15:30  село Білий Рукавгосподарство
90№4ПЛ-0,4 кВ Л-1 ТП-10/0,4 кВ №105Розчистка траси  23-02-2021    09:30    23-02-2021    15:30  село КачанівкаПушкіна, Івана Богуна
91№1ПЛ-0,4 кВ Л-2 ТП-10/0,4 кВ №79Розчистка траси  24-02-2021    09:30    24-02-2021    15:30  село БерезнаЗабужжя, Чкалова
92№1ТП-10/0,4 кВ №79Технічне обслуговування  24-02-2021    09:30    24-02-2021    15:30  село БерезнаЗабужжя, Чкалова
93№3ПЛ-10 кВ Ф-16 ПС-110/10 `Уланів`Розчистка траси  24-02-2021    10:00    24-02-2021    15:30  село Петриківціс.Подорожна
94№2ПЛ-0,4 кВ Л-1,2 ТП-10/0,4 кВ №154Розчистка траси  25-02-2021    09:30    25-02-2021    15:30  село ТорчинМиру, Шевченка, Зелена
95№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №244Технічне обслуговування  25-02-2021    09:30    25-02-2021    15:30  село Великий ОстрожокПершотравнева
96№4ТП-10/0,4 кВ №283Технічне обслуговування  25-02-2021    09:30    25-02-2021    15:30  село ДубрівкаЗої Космодем`янської
97№4ТП-10/0,4 кВ №97Технічне обслуговування  25-02-2021    09:30    25-02-2021    15:30  село ЖданівкаМолодіжна, Польова, Зарічна
98№2ТП-10/0,4 кВ №151Технічне обслуговування  26-02-2021    09:30    26-02-2021    15:30  село ЗозулинціШкільна, Шевченка
99№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №257Технічне обслуговування  26-02-2021    09:30    26-02-2021    15:00  село КлітенкаБотанічна
100№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №251,504Технічне обслуговування  26-02-2021    09:30    26-02-2021    15:00  село КропивнаМічуріна, Миру, Шевченка, Гагаріна
101№3ПЛ-0,4 кВ Л-1 ТП-10/0,4 кВ №248Технічне обслуговування  26-02-2021    09:30    26-02-2021    15:00  село СтупникШевченка
102№4ПЛ-0,4 кВ Л-2 ТП-10/0,4 кВ №91Розчистка траси  26-02-2021    09:30    26-02-2021    15:00  село ДубрівкаШкільна, Зелена

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ