Головна / Споживачам / Планові відключення

Споживачам

Планові відключення
ПРИМІТКА: У зв'язку із непередбачуваними обставинами
(несприятливі погодні умови, поломка транспорту та механізмів, хвороба персоналу)
виконання ремонтних робіт може переноситись на пізніші терміни.
ПРОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ.

ГРАФІК
планових вимкнень в мережах 0,4-10(6) кВ
по Хмільницькі ЕМ на березень 2021 року.

№ п/пНазва
майстерської
дільниці
Диспетчерська назва
обладнання,
що виводиться
в ремонт
Вид робітВимкнення споживачівНазва населених пунктів, вулиць,
котрі будуть знеструмлюватись
на час проведення ремонтних робіт
ПриміткаДата публікації
початоккінець
датачасдатачасНаселений
пункт
Вулиця
1№1ПЛ-0,4 кВ Л-1 ТП-10/0,4 кВ №73Розчистка траси  01-03-2021    09:30    01-03-2021    15:30  село ЛеліткаЛесі Українки, Шевченка, Садова, школа
2№1ТП-10/0,4 кВ №73Технічне обслуговування  01-03-2021    09:30    01-03-2021    15:30  село ЛеліткаЛесі Українки, Шевченка, Садова, школа
3№2ПЛ-0,4 кВ Л-1,2 ТП-10/0,4 кВ №154Розчистка траси  01-03-2021    09:30    01-03-2021    15:30  село ТорчинШевченка, Миру
4№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №144Технічне обслуговування  01-03-2021    09:30    01-03-2021    15:30  село ЧернятинціПершотравнева, Набережна
5№3ТП-10/0,4 кВ №144Технічне обслуговування  01-03-2021    09:30    01-03-2021    15:30  село ЧернятинціПершотравнева, Набережна
6№4ПЛ-0,4 кВ Л-1 ТП-10/0,4 кВ №468Розчистка траси  01-03-2021    09:30    01-03-2021    15:30  село Великий МитникЦентральна, Садова
7№4ТП-10/0,4 кВ №468Технічне обслуговування  01-03-2021    09:30    01-03-2021    15:30  село Великий МитникЦентральна, Садова
8№1ТП-10/0,4 кВ №49Технічне обслуговування  02-03-2021    09:30    02-03-2021    15:30  місто ХмільникМонастирська, Бліц
9№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №279,280Технічне обслуговування  02-03-2021    09:30    02-03-2021    15:30  село РибчинціШкільна, Козацька
10№2ТП-10/0,4 кВ №279,280Технічне обслуговування  02-03-2021    09:30    02-03-2021    15:30  село РибчинціШкільна, Козацька
11№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №325Розчистка траси  02-03-2021    09:30    02-03-2021    15:30  село ОсичнаПеремоги, Зелена, Шкільна
12№4ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №116Технічне обслуговування  02-03-2021    09:30    02-03-2021    15:30  село Великий МитникБерести, Гнатюка, Літинського
13№4ТП-10/0,4 кВ №116Технічне обслуговування  02-03-2021    09:30    02-03-2021    15:30  село Великий МитникБерести, Гнатюка, Літинського
14№1ПЛ-0,4 кВ Л-4 ТП-10/0,4 кВ №12Розчистка траси  03-03-2021    09:30    03-03-2021    15:30  місто ХмільникСадова
15№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №153,154Технічне обслуговування  03-03-2021    09:30    03-03-2021    15:30  село ТорчинСадова, Шевченка, Миру, Зелена
16№2ТП-10/0,4 кВ №153,154Технічне обслуговування  03-03-2021    09:30    03-03-2021    15:30  село ТорчинСадова, Шевченка, Миру, Зелена
17№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №325Розчистка траси  03-03-2021    09:30    03-03-2021    15:30  село ОсичнаПеремоги, Зелена, Шкільна
18№4ТП-10/0,4 кВ №379Технічне обслуговування  03-03-2021    09:30    03-03-2021    15:30  село БерезнаТОВ СП Нібулон
19№1ПЛ-0,4 кВ Л-1 ТП-10/0,4 кВ №290Технічне обслуговування  04-03-2021    09:30    04-03-2021    15:30  село ЛеліткаШевченка
20№1ТП-10/0,4 кВ №290Технічне обслуговування  04-03-2021    09:30    04-03-2021    15:30  село ЛеліткаШевченка
21№2ПЛ-10 кВ Ф-6 ПС-110/10 `Уланів`Розчистка траси  04-03-2021    09:00    04-03-2021    16:00  село Лип"ятин
22№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №242Технічне обслуговування  04-03-2021    09:30    04-03-2021    15:30  село Червоний СтепКутівка
23№3ТП-10/0,4 кВ №242Технічне обслуговування  04-03-2021    09:30    04-03-2021    15:30  село Червоний СтепКутівка
24№4ПЛ-0,4 кВ Л-2 ТП-10/0,4 кВ №90Розчистка траси  04-03-2021    09:30    04-03-2021    15:30  село ДубрівкаХмільницька
25№1ТП-10/0,4 кВ №8Технічне обслуговування  05-03-2021    09:30    05-03-2021    15:30  місто ХмільникРинкова, Б. Хмільницького, З. Космодем`янської, Північна, Олійника, пров. Пирогова, Затишний
26№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №272Технічне обслуговування  05-03-2021    09:30    05-03-2021    15:30  село Маркушігосподарство
27№2ТП-10/0,4 кВ №272Технічне обслуговування  05-03-2021    09:30    05-03-2021    15:30  село Маркушігосподарство
28№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №507Технічне обслуговування  05-03-2021    09:30    05-03-2021    15:00  село ЛознаШкільна, Панасюка, школа
29№3ТП-10/0,4 кВ №507Технічне обслуговування  05-03-2021    09:30    05-03-2021    15:00  село ЛознаШкільна, Панасюка, школа
30№4ПЛ-0,4 кВ Л-2 ТП-10/0,4 кВ №468Розчистка траси  05-03-2021    09:30    05-03-2021    15:00  село Великий МитникЦентральна, Садова
31№1ТП-10/0,4 кВ №72Технічне обслуговування  09-03-2021    09:30    09-03-2021    15:30  село ВербівкаМ.Грушевського, Космонавтів, Молодіжна
32№1ПЛ-0,4 кВ Л-5 ТП-10/0,4 кВ №72Розчистка траси  09-03-2021    09:30    09-03-2021    15:30  село ВербівкаКосмонавтів
33№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №180,297Технічне обслуговування  09-03-2021    09:30    09-03-2021    15:30  село СальницяБ.Павленків, Гудзенка, господарство
34№2ТП-10/0,4 кВ №180,297Технічне обслуговування  09-03-2021    09:30    09-03-2021    15:30  село СальницяБ.Павленків, Гудзенка, господарство
35№3ПЛ-10 кВ Ф-1 ПС-35/10 `Кривошиї`Розчистка траси  09-03-2021    09:30    09-03-2021    15:30  село Білий Рукавс.Філіопіль
36№4ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №265Технічне обслуговування  09-03-2021    09:30    09-03-2021    15:30  село Великий МитникМРЕО, заправка, вишка
37№4ТП-10/0,4 кВ №265Технічне обслуговування  09-03-2021    09:30    09-03-2021    15:30  село Великий МитникМРЕО, заправка, вишка
38№1ПЛ-10 кВ Ф-1 ПС-110/10 `Курортна`Розчистка траси  10-03-2021    10:00    10-03-2021    15:00  село Педосис.Лозова, Думенки
39№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №154Розчистка траси  10-03-2021    09:30    10-03-2021    15:30  село ТорчинШевченка, Миру, Зелена
40№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №226Технічне обслуговування  10-03-2021    09:30    10-03-2021    15:30  село КустівціКоцюбинського
41№3ТП-10/0,4 кВ №226Технічне обслуговування  10-03-2021    09:30    10-03-2021    15:30  село КустівціКоцюбинського
42№4ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №117Технічне обслуговування  10-03-2021    09:30    10-03-2021    15:30  село Великий МитникКоцюбинського, Центральна
43№4ТП-10/0,4 кВ №117Технічне обслуговування  10-03-2021    09:30    10-03-2021    15:30  село Великий МитникКоцюбинського, Центральна
44№1ТП-10/0,4 кВ №47Технічне обслуговування  12-03-2021    09:30    12-03-2021    15:00  місто ХмільникЛітописна, Січових Стрільців, Маліновського, І.Сікорського, В.Котика, Мазурівська, Свято-Троїцька
45№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №167Технічне обслуговування  12-03-2021    09:30    12-03-2021    15:30  село Червона ВолодимирівкаЮвілейна, Першотравнева
46№2ТП-10/0,4 кВ №167Технічне обслуговування  12-03-2021    09:30    12-03-2021    15:30  село Червона ВолодимирівкаЮвілейна, Першотравнева
47№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №325Технічне обслуговування  12-03-2021    09:30    12-03-2021    15:00  село ОсичнаПеремоги, Зелена, Шкільна
48№3ТП-10/0,4 кВ №325Технічне обслуговування  12-03-2021    09:30    12-03-2021    15:00  село ОсичнаПеремоги, Зелена, Шкільна
49№4ТП-10/0,4 кВ №357Технічне обслуговування  12-03-2021    09:30    12-03-2021    15:00  село Стара ГутаШевченка, заправка
50№1ПЛ-0,4 кВ Л-1,3 ТП-10/0,4 кВ №334Розчистка траси  15-03-2021    09:30    15-03-2021    15:30  місто ХмільникПолтавська, Соснова, Глібова
51№2ПЛ-10 кВ Ф-8 ПС-110/10 `Уланів`Технічне обслуговування  15-03-2021    09:30    15-03-2021    15:00  село Рибчинці
52№3ТП-10/0,4 кВ №199Технічне обслуговування  15-03-2021    09:30    15-03-2021    15:30  село ВоронівціБратів Козятинів, Загребельна
53№4ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №116Технічне обслуговування  15-03-2021    09:30    15-03-2021    15:30  село Великий МитникБерести, Гнатюка, Літинського
54№4ТП-10/0,4 кВ №116Технічне обслуговування  15-03-2021    09:30    15-03-2021    15:30  село Великий МитникБерести, Гнатюка, Літинського
55№1ПЛ-0,4 кВ Л-1 ТП-10/0,4 кВ №456Технічне обслуговування  16-03-2021    09:30    16-03-2021    15:30  місто ХмільникСидориська, Робітнича
56№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №297Розчистка траси  16-03-2021    09:30    16-03-2021    15:30  село СальницяГудзенка, Братів Павленків
57№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №222Технічне обслуговування  16-03-2021    09:30    16-03-2021    15:30  село РогинціСонячна, Гагаріна
58№3ТП-10/0,4 кВ №222Технічне обслуговування  16-03-2021    09:30    16-03-2021    15:30  село РогинціСонячна, Гагаріна
59№4ТП-10/0,4 кВ №379Технічне обслуговування  16-03-2021    09:30    16-03-2021    15:30  село БерезнаТОВ СП Нібулон
60№1ПЛ-10 кВ Ф-1 ПС-110/10 `Курортна`Розчистка траси  17-03-2021    09:30    17-03-2021    16:00  село Педосис.Лозова, Думенки
61№2ТП-10/0,4 кВ №175Технічне обслуговування  17-03-2021    09:30    17-03-2021    15:30  село СальницяНагірна, Перемоги, Набережна
62№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №266Технічне обслуговування  17-03-2021    09:30    17-03-2021    15:30  село Кустівцігосподарство
63№3ТП-10/0,4 кВ №266Технічне обслуговування  17-03-2021    09:30    17-03-2021    15:30  село Кустівцігосподарство
64№4ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №93Розчистка траси  17-03-2021    09:30    17-03-2021    15:30  село ДубрівкаСадова
65№1ПЛ-10 кВ Ф-3 ПС-110/10 `Курортна`Розчистка траси  17-03-2021    09:30    17-03-2021    15:00  місто Хмільниквул.Курортна,сан-рій `Березовий гай`,ресторани,лісгосп,ТП-34
66№1ПЛ-0,4 кВ Л-1 ТП-10/0,4 кВ №421Технічне обслуговування  18-03-2021    09:30    18-03-2021    15:30  місто ХмільникДовженка
67№1ТП-10/0,4 кВ №583Технічне обслуговування  18-03-2021    09:30    18-03-2021    15:30  село ВуглиЛісова
68№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №103Технічне обслуговування  18-03-2021    09:30    18-03-2021    15:30  село КачанівкаМиру
69№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №564Технічне обслуговування  18-03-2021    09:30    18-03-2021    15:30  село ПетриківціГагаріна
70№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №555Технічне обслуговування  18-03-2021    09:30    18-03-2021    15:30  село ПодорожняШевченка
71№4ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №495Технічне обслуговування  18-03-2021    09:30    18-03-2021    15:30  село Великий МитникМічуріна
72№4ТП-10/0,4 кВ №495Технічне обслуговування  18-03-2021    09:30    18-03-2021    15:30  село Великий МитникМічуріна
73№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №297Розчистка траси  19-03-2021    09:30    19-03-2021    15:30  село СальницяГудзенка, Братів Козятинів
74№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №224Технічне обслуговування  19-03-2021    09:30    19-03-2021    15:00  село РогинціШевченка, Лісова
75№3ТП-10/0,4 кВ №224Технічне обслуговування  19-03-2021    09:30    19-03-2021    15:00  село РогинціШевченка, Лісова
76№4ТП-10/0,4 кВ №283Технічне обслуговування  19-03-2021    09:30    19-03-2021    15:00  село ДубрівкаЗої Космодем`янської
77№1ПЛ-0,4 кВ Л-2 ТП-10/0,4 кВ №73Технічне обслуговування  22-03-2021    09:30    22-03-2021    15:30  село ЛеліткаСадова, Шевченка
78№2ПЛ-10 кВ Ф-21 ПС-35/10 `Торчин`Технічне обслуговування  22-03-2021    10:00    22-03-2021    15:30  село Сулківка
79№3ТП-10/0,4 кВ №447Технічне обслуговування  22-03-2021    09:30    22-03-2021    15:30  село РогинціГорького, Островського
80№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №447Технічне обслуговування  22-03-2021    09:30    22-03-2021    15:30  село РогинціГорького
81№4ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №317Технічне обслуговування  22-03-2021    09:30    22-03-2021    15:30  село КурилівкаКошового
82№1ПЛ-0,4 кВ Л-2 ТП-10/0,4 кВ №54Технічне обслуговування  23-03-2021    09:30    23-03-2021    15:30  місто ХмільникПорика, Лізи Чайкіної, Привокзальна
83№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №154Розчистка траси  23-03-2021    09:30    23-03-2021    15:30  село ТорчинЗелена, Шевченка, Миру
84№3ПЛ-0,4 кВ Л-2 ТП-10/0,4 кВ №220Технічне обслуговування  23-03-2021    09:30    23-03-2021    15:30  село ЛознаБондарівська
85№4ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №92Розчистка траси  23-03-2021    09:30    23-03-2021    15:30  село ДубрівкаЯрова, Польова
86№1ПЛ-0,4 кВ Л-1 ТП-10/0,4 кВ №486Технічне обслуговування  24-03-2021    09:30    24-03-2021    15:30  місто ХмільникЛітописна, Висоцького, Польова, Південнобузька, Черешнева
87№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №154Розчистка траси  24-03-2021    09:30    24-03-2021    15:30  село ТорчинЗелена, Шевченка, Миру
88№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №450Технічне обслуговування  24-03-2021    09:30    24-03-2021    15:30  село СьомакиЯкова Ротая, школа
89№4ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №454Технічне обслуговування  24-03-2021    09:30    24-03-2021    15:30  село Великий МитникШляхова, ферма
90№4ТП-10/0,4 кВ №454Технічне обслуговування  24-03-2021    09:30    24-03-2021    15:30  село Великий МитникШляхова, ферма
91№1ПЛ-0,4 кВ Л-8 ТП-10/0,4 кВ №41Технічне обслуговування  25-03-2021    09:30    25-03-2021    15:30  місто Хмільникгаражі по вул. 1 Травня
92№3ПЛ-10 кВ Ф-16 ПС-110/10 `Уланів`Технічне обслуговування  25-03-2021    09:30    25-03-2021    15:30  село Петриківціс.Подорожна
93№1ПЛ-10 кВ Ф-6 ПС-110/35/10 `Хмільник`Капітальний ремонт  25-03-2021    09:30    25-03-2021    15:30  місто Хмільниквул.Садова, Старосидориська, Маяковського, ТП-50,ТП-51,ТП-52
94№1ПЛ-0,4 кВ Л-1 ТП-10/0,4 кВ №269Технічне обслуговування  26-03-2021    09:30    26-03-2021    15:00  село КрутнівПеремоги, Коцюбинського, Миру, Польова
95№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №184Технічне обслуговування  26-03-2021    09:30    26-03-2021    15:00  село УланівКолибня
96№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №125Технічне обслуговування  26-03-2021    09:30    26-03-2021    15:00  село ФіліопільСадова
97№4ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №467Технічне обслуговування  26-03-2021    09:30    26-03-2021    15:30  село Великий МитникГагаріна, школа
98№4ТП-10/0,4 кВ №467Технічне обслуговування  26-03-2021    09:30    26-03-2021    15:00  село Великий МитникГагаріна, школа
99№1ПЛ-0,4 кВ Л-2 ТП-10/0,4 кВ №79Технічне обслуговування  29-03-2021    09:30    29-03-2021    15:30  село Березналісове господарство
100№3ПЛ-10 кВ Ф-16 ПС-110/10 `Уланів`Технічне обслуговування  29-03-2021    09:30    29-03-2021    15:30  село Петриківціс.Подорожна
101№1ПЛ-10 кВ Ф-6 ПС-110/35/10 `Хмільник`Капітальний ремонт  29-03-2021    09:00    29-03-2021    16:00  місто ХмільникСтаросидориська, пров. Старосидориський, Маяковського, пров. Маяковського, Садова, Привокзальна, ФОП Стахорський, СІО
102№1ПЛ-0,4 кВ Л-1 ТП-10/0,4 кВ №82Технічне обслуговування  30-03-2021    09:30    30-03-2021    15:30  село ЧудинівціПершотравнева, Морозова, Гагаріна
103№3ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №325Технічне обслуговування  30-03-2021    09:30    30-03-2021    15:30  село ОсичнаПеремоги, Зелена, Шкільна
104№4КЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №320Технічне обслуговування  30-03-2021    09:30    30-03-2021    15:30  село ТомашпільРеспубліканська, Шелеста, Миру
105№1ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №239Технічне обслуговування  30-03-2021    09:30    30-03-2021    15:30  місто Хмільниквул.Тичини,вул.Чайковського,вул. Бондарчука,3-ій,4-й пров. Вугринівський
106№2ТП-10/0,4 кВ №167Технічне обслуговування  30-03-2021    09:30    30-03-2021    15:30  село Червона ВолодимирівкаЮвілейна, Першотравнева
107№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №167Технічне обслуговування  30-03-2021    09:30    30-03-2021    15:30  село Червона ВолодимирівкаЮвілейна, Першотравнева
108№1ПЛ-0,4 кВ Л-2 ТП-10/0,4 кВ №73Технічне обслуговування  31-03-2021    09:30    31-03-2021    15:30  село ЛеліткаСадова, Шевченка
109№1ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №456Технічне обслуговування  31-03-2021    09:30    31-03-2021    15:30  місто Хмільниквул.Сидориська, вул.Робітнича, вул.Сонячна
110№3ПЛ-10 кВ Ф-10 ПС-110/10 `Вишенька`Технічне обслуговування  31-03-2021    10:00    31-03-2021    15:00  село Рогинці
111№2ПЛ-0,4 кВ ТП-10/0,4 кВ №297Технічне обслуговування  31-03-2021    09:00    31-03-2021    15:30  село СальницяГудзенка, Братів Павленків
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ