Загальна інформація

Акціонерне товариство "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО" повідомляє про обговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії із застосуванням стимулюючого регулювання з 01.01.2022 року.

10 вересня 2021

На виконання постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 "Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" АТ "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО" повідомляє про початок проведення відкритого обговорення проєкту розрахунку тарифів на послуги з розподілу електричної енергії із застосуванням стимулюючого регулювання з 01.01.2022 року.

Враховуючи обмеження на зібрання людей, через заходи зі стримування розповсюдження COVID-19 та для дотримання та виконання вимог Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)" та  постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", відкрите обговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО" на 2022 рік відбудеться в режимі відеоконференції на Платформі Zoom за адресою studia@voe.com.ua 23 вересня 2021 року о 10 годині.

Зауваження та пропозиції стосовно структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії із застосуванням стимулюючого регулювання просимо надавати до 20.09.2021 (включно) у письмовому вигляді на адресу: АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО», вул. Магістратська, 2, м. Вінниця, 21050, та в електронному вигляді на  e-mail: kanc@voe.com.ua, plan04@voe.com.ua

 Звертаємо Вашу увагу, що пропозиції та зауваження до проєкту тарифів повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням.

 Анонімні зауваження та пропозиції розглядатися не будуть.

Заявки для участі у відкритому обговоренні приймаються до 22.09.2021 в електронному вигляді на електронну адресу: kanc@voe.com.ua,    plan04@voe.com.ua. У повідомленні про бажання взяти участь у відкритому обговоренні необхідно обов’язково вказати контактні дані представників, які візьмуть участь в обговоренні, а саме прізвище, ім’я по батькові, посада, контактний телефон, електронну адресу та логін Zoom, який буде ідентифікатором для відеоконференції.

Особам, які надали зауваження та пропозиції до проєкту тарифів, за 3 робочі дні до проведення відкритого обговорення Товариством буде направлено листи-запрошення щодо участі у відкритому обговорення в режимі відеоконференції. Інші особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні (розгляді зауважень та пропозицій), подають заявки про участь у такому обговоренні до Товариства не пізніше як за 1 робочий день до проведення відкритого обговорення.

Результати відкритого обговорення будуть оформлені протоколом та оприлюднені на офіційному сайті АТ "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО".

 

Обґрунтування щодо проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії 

Поділитись: