Загальна інформація

Оговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електроенергії за умови переходу на стимулююче регулювання з 01.01.2021 р.

11 вересня 2020

На виконання постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 "Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" АТ "Вінницяобленерго" повідомляє про початок проведення відкритого обговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії за умови переходу на стимулююче регулювання з 01.01.2021 року.

Зауваження та пропозиції стосовно структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії в разі застосування стимулюючого регулювання просимо надавати до 21.09.2020 (включно) у письмовому вигляді на адресу: АТ «Вінницяобленерго», вул. Магістратська, 2, м. Вінниця, 21050, та в електронному вигляді на  e-mail: kanc@voe.com.uaplan04@voe.com.ua
 Звертаємо Вашу увагу, що пропозиції та зауваження до проєкту тарифів повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням.
 Анонімні зауваження та пропозиції розглядатися не будуть.
З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 серед населення України та з метою дотримання та виконання вимог закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" та постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" відкрите обговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ "Вінницяобленерго" на 2021 рік відбудеться в режимі відеоконференції на Платформі Skype  23 вересня 2020 року об 11 годині. 
Особам, які надали зауваження та пропозиції до проєкту тарифів, за 3 робочі дні до проведення відкритого обговорення Товариством буде направлено листи-запрошення щодо проведення відкритого обговорення в режимі відеоконференції. Інші особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні, можуть подати заявки про участь у такому обговоренні до Товариства не пізніше як за 2 дні до проведення відкритого обговорення проєкту тарифів. Для участі у відкритому обговоренні заявки приймаються в електронному вигляді на електронну адресу: kanc@voe.com.ua, plan04@voe.com.ua. У повідомленні про бажання приймати участь у відкритому обговоренні необхідно обов’язково вказати електронну адресу та логін Skype, яка буде ідентифікатором для відеоконференції. 
Результати засідання будуть оформлені протоколом та оприлюднені на офіційному сайті АТ "Вінницяобленерго".
 
 
 

 

Поділитись: