Інвестиційна програма

Щоб побачити результат, виберіть довільний фільтр і натисніть "Застосувати"

Одним з пріоритетних напрямів діяльності Товариства є виконання Інвестиційної програми розвитку АТ «Вінницяобленерго». 

Інвестиційна програма – це реальні інвестиції спрямовані на виконання заходів, направлених на надійне забезпечення споживачів Товариства якісною електроенергією, шляхом покращення технічного стану електромереж, удосконалення систем обліку електроенергії та засобів зв'язку. 

 Основними напрямками Інвестиційної програми є: 

  • Відновлення і реконструкція електричних мереж напругою 0,4-110 кВ; 
  • Розвиток та технічне переоснащення пристроїв релейного захисту і автоматики; 
  • Удосконалення обліку споживання електроенергії; 
  • Розвиток і технічне переоснащення систем зв'язку та інформаційних технологій; 
  • Забезпечення підрозділів Товариства спецмеханізмами та автотранспортом. 

План інвестиційних вкладень передбачає комплекс заходів, направлених на поліпшення технічного стану електричних мереж з урахуванням підготовки до роботи в несприятливих погодних умовах та забезпечення безперервного електропостачання споживачів Товариства. До таких заходів відносяться будівництво, реконструкція та технічне переоснащення кабельних і повітряних ліній електропередачі, а також електрообладнання 0,4-110 кВ на трансформаторних підстанціях. Ряд заходів передбачає технічне переоснащення і реконструкцію мереж з впровадженням перспективного устаткування та автоматизованих систем керування виробництвом. 

Важливою складовою діяльності Товариства є зворотній зв'язок зі споживачами. Для покращення надання інформації споживачам створено та введено в роботу Кол-центр АТ «Вінницяобленерго» (тел. 0-800-217-217). 

Реалізація заходів, запланованих Інвестиційною програмою, надає Товариству можливість постійного розвитку та покращення забезпечення споживачів якісною електроенергією. 

Поділитись: