Керівництво
АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 ТАРАРАКА Олексій Вікторович_0

ТАРАРАКА Олексій Вікторович

Директор комерцiйний
Часи прийому:
середа; 17:00-18:00 за попереднім записом

Народився у 1980 році на Чернігівщині. Має вищу освіту. У 2003 році закінчив навчання у Чернігівському державному технологічному університеті за спеціальністю «Електронні системи». Кваліфікований інженер електронної  техніки, аудитор, економіст. Має також  післядипломну освіту за спеціальністю «Облік і аудит», магістр з «Права».

Трудову діяльність розпочав  у 2003 році в ОАО ЕК «Чернігівобленерго» інженером 1 категорії сектора балансів служби контролю и аналізу ТРЕ управління комерційного обліку та режимів споживання електроенергії. Пропрацював у  ОАО ЕК «Чернігівобленерго», а згодом у ПАО «Чернігівобленерго»,  до березня 2019 року, обіймаючи різні посади: начальника управління комерційного обліку та режимів споживання електроенергії ,  головного інженера енергозбуту, заступника директора енергозбуту , заступника директора комерційного з передачі електроенергії .

На посаду   директора комерційного АТ "Вінницяобленерго" призначений згідно  Наказу генерального директора Товариства з 1 квітня 2019 року.

(0432) 52-50-68

Поділитись: