Головна / Медіа-центр / Новини / Діти енергетиків Вінниччини – учасники Всеукраїнського конкурсу художніх робіт.

Медіа-центр

Діти енергетиків Вінниччини – учасники Всеукраїнського конкурсу художніх робіт.

10 дітей працівників ПАТ “Вінницяобленерго” віком від 5 до 14 років вирішили взяти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих художніх робіт «Мої батьки – Енергетики!» Свої роботи вони вже відправили до оргкомітету конкурсу, який оголошено Президією Центрального комітету профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України.

В кожній з робіт — спроба дітей вінницьких енергетиків продемонструвати за допомогою образотворчих засобів, ким працюють їхні батьки або працювали їхні бабусі й дідусі, а також показати особливість і складність професії енергетика.

Мета ж конкурсу – допомогти підростаючому поколінню визначитися із майбутньою професією. Не виключно, що дехто з юні обере фах енергетика, а поки— чекатимемо на переможців зі складу учасників конкурсу. Це, зокрема, Таїса Кутна (м.Вінниця, Управління), Вадим Маслій (смт Теплик,ЕМ), Софія Дмитришина (смт Теплик,ЕМ), Андрій Джевжик (смт Теплик, ЕМ), Тетяна Данилюк (смт Теплик, ЕМ), Ольга Кохан (м.Могилів-Подільський, ЕМ), Катерина Єсаулова (м.Могилів-Подільський, ЕМ), Ліза Бездушна (м.Вінниця, ВВЕМ), Іван Болдирєв (м.Вінниця, ВВЕМ), Олександр Вараниця (м.Вінниця,ВВЕМ).

Як повідомили організатори конкурсу, переможці визначатимуться в кожній номінації за віковою категорією і будуть нагороджені дипломами лауреата й призами. Також, за рішенням оргкомітету, окремі роботи відзначатимуться заохочувальними призами.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ