Головна / Медіа-центр / Новини / Конкурс професiйної майстерностi

Медіа-центр

Конкурс професiйної майстерностi

На навчально-тренувальних полігонах районних електричних мереж до 26 квітня 2013 року проводиться перший етап конкурсу професійної майстерності майстрів, електромонтерів по експлуатації розподільчих електромереж. 

Переможці першого етапу конкурсу приймають участь у зональних змаганнях згідно з "Тимчасовим положенням про проведення конкурсу професійної майстерності майстрів, електромонтерів ПАТ "Вінницяобленерго" та у відповідності з графіком проведення зональних змагань.

Цього року зональні змагання будуть проводитись на навчальних полігонах Гайсинських, Козятинських, Літинських, Муровано-Куриловецьких, Тростянецьких електромереж.

Фінал змагань відбудеться у період з 4 по 6 червня 2013 року у місті Тульчині на навчальному полігоні Тульчинських ЕМ. Судитимуть змагання досвідчені і професійні судді. Головний суддя - Волкотруб А.Г., провідний інженер СРМ. 
Апеляційне журі очолює Зель О.З., начальник СРМ. 

Маємо перших переможців змагань у районних електромережах.  У Барських ЕМ перше місце виборола команда у складі: Стрєлкова М.В., Науменка В.С., Бровченка В.В., ЯкименкаМ.В., Антонюка С.А. 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ