Головна / Медіа-центр / Новини / Майже 1 млн. 200 тис. гривень від Товариства отримала армія та військовослужбовці.

Медіа-центр

Майже 1 млн. 200 тис. гривень від Товариства отримала армія та військовослужбовці.

На звернення Вінницької обласної державної адміністрації енергетиками області перераховано 50 тисяч гривень на відновлення міста Старобільська Луганської області. Про це сьогодні, 28 жовтня 2014 р., повідомив генеральний директор ПАТ “Вінницяобленерго” Андрій Поліщук під час розмови із журналістами регіональних засобів масової інформації.

І це лише частина фінансової допомоги, яка надана Товариством з часу виникнення військового конфлікту, що триває на Сході нашої держави.

За словами Андрія Поліщука, в ПАТ “Вінницяобленерго” проводилась і проводиться досить активна робота щодо матеріальної та грошової підтримки військовослужбовців Збройних Сил України, Національної Гвардії України та членів їхніх родин.

- Зокрема, 150 тисяч гривень свого часу отримали три родини загиблих з “Небесної сотні”, по тисячі гривень фінансової підтримки надано 8 родинам енергетиків, чоловіки яких нині несуть службу в зоні АТО. Значна матеріальна допомога була також надана, а саме для облаштування державного кордону, і Могилів-Подільському прикордонному загону ДПС України. Для ведення бойових дій на Сході ми відправили в зону АТО 12 автомобілів. Крім того, за кошти працівників та профспілкових внесків Товариства закуплено та передано 51 бронежилет, 10 радіостанцій. Нещодавно також перераховано майже 50 тисяч гривень і на придбання теплих речей для військовослужбовців, 25 тисяч гривень - на лікування пораненим бійцям. Якщо підрахувати все разом, то загальна сума фінансової підтримки військовослужбовців ЗС України, Національної Гвардії України та членів їхніх родин від ПАТ “Вінницяобленерго” становить нині майже 1 мільйон 200 тисяч гривень, - наголосив генеральний директор Товариства.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ