Головна / Медіа-центр / Новини / Наші енергетики взяли участь у XІІ Міжнародному форумі

Медіа-центр

Наші енергетики взяли участь у XІІ Міжнародному форумі

Представники ПАТ “Вінницяобленерго” повернулися з XІІ форуму "Паливно -енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє". Він проходив у Києві, у Міжнародному виставковому Центрі з 23 по 24 вересня за участі першого заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Зюкова та заступника Міністра Вадима Улиди.

В рамках форуму відбулась ще й ХІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості – 2014», яку працівники ПАТ ”Вінницяобленерго” також відвідали та отримали чимало корисної для роботи інформації.

– На виставці було представлено останні досягнення лідерів у сфері виробництва електротехнічного, енергетичного обладнання, світлотехніки, силової електроніки, автоматизації, інформаційних технологій для промислових підприємств усіх галузей економіки, зокрема з Австрії, Азербайджану, Німеччини, Словаччини, Чехії, інших країн, та провідні вітчизняні напрацювання. Інформація доволі корисна і не зайва для тих, хто прагне до модернізації та технологічного переозброєння підприємств галузі, підвищення надійності вітчизняної енергетичної безпеки, - поділився враженнями про відвідини столичної виставки заступник технічного директора з високовольтних мереж ПАТ ”Вінницяобленерго” Сергій Чеченєв.

Даний Форум вже понад десятиліття об’єднує фахівців, науковців, урядовців, бізнесменів та усіх небайдужих до розвитку паливно-енергетичного комплексу України. У нинішньому заході взяли участь 110 вітчизняних підприємств та 14 іноземних підприємств з 5 країн світу.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ