Головна / Медіа-центр / Новини / "Не збідніє рука, що дає".

Медіа-центр

"Не збідніє рука, що дає".

Колектив управління ПАТ “Вінницяобленерго” не залишився байдужим до проблем 8-ого дитячого психоневрологічного відділення Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І. Ющенка, де через скрутне фінансове становище медзакладу виникли матеріальні складнощі з утриманням його пацієнтів. Це діти віком від 4-ох до 18-ти років. Загалом нині 40 хлопчиків та дівчаток. Серед них — чимало сиріт та позбавлених батьківського піклування.

– Після оголошення в Товаристві інформації про те, що у цих дітей виникла гостра потреба у невибагливому осінньо-зимовому одязі та найнеобхідніших продуктах харчування, наші працівники одразу вирішили відгукнутись. Де - хто приносив гостинці для діток прямо з дому, а хто долучився до добровільного колективного збору коштів. Найактивнішими виявилися працівники підрозділів з персоналу, бухгалтерії та й загалом усі, хто має милість Божу в серці. Згодом на зібрані кошти ми закупили найнеобхідніші продукти харчування. Це олія, тушонка, цукор, крупи, макарони, овочі, печиво, цукерки, а також альбоми для малювання, ручки, олівці, конструктори та іграшки, адже діти, хоч і хворі, але, як ми побачили, ще й дуже талановиті. Мене, особисто, вразили їхні малюнки та куточок Героїв Небесної Сотні, – розповіла провідний інженер адміністративно-господарського відділу ПАТ “Вінницяобленерго” Алла Хоменко під час відвідин медзакладу та безпосередньої передачі допомоги. Посильну участь у доброчинній справі взяли і водій Яків Дубнюк та електрик В'ячеслав Фідоренко.

Що ж до персоналу медзакладу на чолі із його завідуючою Юлією Литвиненко та його пацієнтів, то гостям усі були раді і дякували за допомогу.

– У лікувальному плані наші дітки забезпечені усім необхідним, а от в матеріальному, через зменшення норм фінансування на харчування – бракувало продуктів, а також коштів на закупівлю засобів для їхнього творчого розвитку. Адже наші діти, не дивлячись на свої хвороби, дуже люблять малювати, ліпити, робити дивні речі, наприклад, в техніці аплікації, купажу тощо. Це ж дуже позитивно впливає на емоційний стан і сприяє швидшому покращенню фізичного стану, взагалі одужанню. Тому ми раді всім нашим благодійникам, які в таку скрутну для держави хвилину не забувають і про наших дітей. Ми уклінно дякуємо керівництву ПАТ “Вінницяобленерго” і всім його працівникам за таку підтримку, за небайдужість, за добрі серця та чуйність. Щиро дякуємо, – наголосила Юлія Литвиненко.

Додамо, за рік у даному відділенні проходять лікування 500-600 дітей з усіх районів нашої області та міста Вінниці.

Алла Хоменко: "Допомогу доставлено!"

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ