Головна / Медіа-центр / Новини / Офіційно представлено нового керівника ПАТ "Вінницяобленерго".

Медіа-центр

Офіційно представлено нового керівника ПАТ "Вінницяобленерго".

У вівторок, 16 вересня 2014 року, в ПАТ “Вінницяобленерго” відбулось офіційне представлення нового генерального директора Андрія Поліщука за участі голови Вінницької обласної державної адміністрації Анатолія Олійника, попереднього генерального директора ПАТ “Вінницяобленерго” Юрія Касіча, колективу управління Товариства.

В рамках урочистого представлення з вітальним словом до новопризначеного директора Товариства та його колективу звернувся голова Вінницької ОДА Анатолій Олійник. Відзначаючи важливість роботи енергетиків, він, зокрема, наголосив і на важливості продовження подальшої співпраці з обласною владою та органами місцевого самоврядування.

– Ваш колектив один із найбільших в області. Це колектив професіоналів, який кожного дня, кожної хвилини слугує кожному жителю нашого краю. Без вашої роботи і ваших послуг взагалі нині складно уявити сьогодення. Тому, насамперед, дозвольте подякувати за вашу роботу, за розуміння ситуації в країні. Особлива подяка за допомогу Вітчизняній армії, яку ви посилено надавали. Сподіваємося, подальші контакти обласної влади з новопризначеним керівником триватимуть у такому ж позитивному ключі, адже всі ми працюємо задля людей та кращого майбутнього нашої держави, - зазначив голова Вінницької ОДА.

В свою чергу новий керівник ПАТ “Вінницяобленерго” висловив всім присутнім вдячність за надану довіру.

– Я старатимусь виправдати її своєю повсякденною працею. Усвідомлюючи велику відповідальність, запевняю усіх присутніх, що спільно з колективом Товариства ми докладемо максимум зусиль для вирішення тих завдань, які диктує нинішнє складне сьогодення. Ми доведемо, що енергетики і надалі гідно справлятимуться зі своїми обов'язками у тісній та плідній співпраці з обласною владою задля енергетичної безпеки Вінниччини та зростання добробуту її жителів, - наголосив Андрій Поліщук.

Також новопризначений генеральний директор привітав свого попередника Юрія Касіча та подякував за роботу, яку він провів у Товаристві і за ті нововведення, які тут започаткував.

– Свого часу ви, Юрію Петровичу, задали правильний вектор роботі нашого багатотисячного колективу і ми, сподіваюся, надалі будемо його дотримуватися, - підкреслив Андрій Поліщук.

Натомість Юрій Касіч висловив щиру вдячність кожному співробітнику Товариства за роки спільної роботи.

– Дуже дякую! Весь той час, який пропрацював поруч з вами буду згадувати із добрими та світлими почуттями, - сказав Юрій Касіч.

Завершилися урочистості вітаннями від колег та ексклюзивним інтерв'ю новопризначеного генерального директора ПАТ “Вінницяобленерго” обласному телевізійному каналу “ ВІНТЕРА”.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ