Головна / Медіа-центр / Новини / Профспілковим комітетом були організовані поїздки вихідного дня

Медіа-центр

Профспілковим комітетом були організовані поїздки вихідного дня

Профспілковим комітетом були організовані поїздки вихідного дня. Зокрема, структурні підрозділи відвідали історичні місця Кам’янець-Подільського, Хотина, мальовничі місця Карпат. Особливому естетичному задоволенню сприяла сонячна погода, квітучі сади та привітність місцевих жителів.

3-го травня працівники управління на автобусі здійснили поїздку до Києва та Міжигірської резиденції колишнього Президента України. Межигірський комплекс вражає своєю вишуканістю та масштабністю вже з перших кроків від вхідних воріт: досконалі галявини з підстриженою травою, квітучі дерева та численні ставки з вбудованими фонтанами, водоспадами. Різні споруди, як-то: спортивні зали, сауна, спа-комплекс, картинна галерея та дім для прийому гостей – «Хонка» наводять на думу: скільки все це коштує? Уся резиденція з природним лісом, зоопарком, фермою, кінологічним центром, гаражем з виставкою ретро-автомобілів, набережною Дніпра займає територію майже 130 га. Працівників з дітьми зацікавила можливість провести екскурсію на велосипеді або електромобілі. Усі висловили бажання ще раз приїхати сюди, щоб оглянути місця, в яких ще не були.

На зворотньому шляху заїхали на Майдан Незалежності віддати шану учасникам зимових подій, тим більш, що барикади, складовані шини та тротуарна бруківка, палатки, елементи побуту зберіглися у своєму первинному вигляді. Про масштаби трагедії свідчать обгорілі житлові будинки, будинок профспілок. Учасники поїздки схилили голови перед фото загиблих, зробили внески до благодійних скриньок. На згадку зробили пам’ятні фото.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ