Головна / Медіа-центр / Новини / Триває договірна кампанія про постачання та про користування електричної енергії

Медіа-центр

Триває договірна кампанія про постачання та про користування електричної енергії

В структурних одиницях ПАТ «Вінницяобленерго» з початку року триває кампанія з переукладення договорів про постачання та про користування електричної енергії.

Переукладення пов’язане в першу чергу з тим, що в договорах редакцій 2006-2010 роки не було передбачено щорічного їх продовження на наступний календарний рік.Зокрема, в договорах про користування електричною енергією (укладаються з громадянами на комунально-побутові потреби) раніше вказувалось, що договір укладається на 3 роки і може бути продовжений ще на 1 рік. Дана норма була прописана у типовому договорі, що є додатком до Правил користування електричною енергією для населення (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1357-99-%D0%BF).

Для зручності громадян ПАТ «Вінницяобленерго» на даний час проводить укладення договорів про користування електричною енергією, які щорічно продовжують свою дію без необхідності їх переукладення в майбутньому.

Також у зв’язку із прийняттям в 2013 році змін у нормативних документах, а зокрема, затвердження наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 21.06.2013 №399 Методичних рекомендацій визначення технологічних витрат електричної енергії в трансформаторах і лініях електропередавання, проводиться поступове переукладення договорів про постачання електричної енергії з юридичними особами та підприємцями. Зміни відбуваються у відповідності з статтею 188 п.3 Господарського кодексу України.

Споживачів просимо з розумінням поставитись до вимог щодо надання реєстраційних та установчих документів, а також проектно-технічної документації для підтвердження величини дозволеної потужності та параметрів наявного на балансі електрообладнання при переукладенні договорів.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ