Головна / Медіа-центр / Новини / В ПАТ «Вінницяобленерго» офіційно проголошена екологічна політика відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 14001:2004

Медіа-центр

В ПАТ «Вінницяобленерго» офіційно проголошена екологічна політика відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 14001:2004

В ПАТ «Вінницяобленерго» офіційно проголошена екологічна політика відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 14001:2004.

Даний стандарт висуває вимоги до системи менеджменту навколишнього середовища, щоб мати можливість розробити та впровадити політику і цілі, які враховують законодавчі вимоги та інформацію про важливі екологічні аспекти Товариства.

Загальною цілью даного Міжнародного Стандарту є підтримка охорони навколишнього природного середовища і запобігання забруднення при збереженні балансу з соціально-економічними планами.

19-20 червня 2013 р. в ПАТ «Вінницяобленерго» проводився семінар «Інтегровані системи менеджменту. Система екологічного менеджменту», в якому приймали участь представники Бюро Міжнародної Сертифікації та фахівці ПАТ «Вінницяобленерго».

Фахівці Товариства пройшли навчання за темою «Інтегрована система менеджменту» та підтвердили кваліфікацію «Внутрішній аудитор систем екологічного менеджменту».

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ