Головна / Медіа-центр / Новини / VIIІ спартакіаду ПАТ "Вiнницяобленерго" успішно завершено!

Медіа-центр

VIIІ спартакіаду ПАТ "Вiнницяобленерго" успішно завершено!

31 травня у місті Хмільнику пройшли фінальні змагання спартакіади. У фіналі приймали участь дев’ять команд – призери зональних змагань і команда Хмільницьких ЕМ – господарів заключних змагань.

На офіційному відкритті VIII спартакіади у м. Хмільнику були присутні заступник голови райдержадміністрації Віталій Матяш, заступник голови районної Ради Юрій Дячок, заступник міського голови Петро Дреженков. З привітальним словом виступив голова організаційного комітету спартакіади - директор з персоналу Товариства Віталій Хребтій. Він наголосив, що цей спортивний захід, який проводиться в Товаристві вже восьмий раз, покликаний згуртувати працівників товариства, наочно продемонструвати та популяризувати здоровий спосіб життя. Спорт став невід’ємною частиною життя колективів Товариства, так же, як і виробничі досягнення, бо всім відомо, що спорт і труд поруч ідуть. Від імені місцевої влади побажав учасникам вдалих змагань Юрій Дячок, майстер спорту з рукопашного бою, 5-ти разовий чемпіон України.

Змагання проходили на спортмайданчиках ДЮСШ міста. Команди змагалися у семи видах спорту: мiнi-футбол, волейбол, шашки, шахи, гирьовий спорт, перетягування канату, настiльний тенiс.

Пiсля пiдрахунку набраних очок були оголошенi переможцi в особистих i командних видах спорту. Перше мiсце в загальному підсумку виборола команда Могилiв-Подiльських ЕМ (директор Михайло Петровський), друге - команда управлiння товариства, третє - команда Вiнницьких високовольтних ЕМ (директор Олександр Бiрюков).

Особливо напружено пройшли зустрiчi з волейболу та мiнi-футболу. В командi управлiння з волейболу грав постiйний член команди - директор з персоналу Вiталiй Хребтiй. До речі, команда управління у волейбольних змаганнях заслужено отримала перше місце. Друге - Могилів-Подільська команда, третє – команда Чечельницьких ЕМ.

У змаганнях з мiнi-футболу перше місце у команди Могилiв-Подiльських ЕМ. Друге мiсце за командою Вінницьких високовольтних електромереж, трете - у команди управління Товариства.

У змаганнях з гирьового спорту не було рівних Олександру Павленко з Могилів-Подільського, за ним перше місце. Друге – у Анатолія Рознюка з Крижопільських електромереж, третє – у Вадима Короля з Барських електромереж.

У настiльному тенiсi сильнiшими i вправнішими виявились: Iванiка Василь, Могилiв-Подiльськi ЕМ, перше місце; друге місце - Шульгань Олександр, Погребищенськi ЕМ; третє місце - Володимир Колісниченко, пенсіонер з Хмельницьких електромереж.

У змаганнях з перетягування канату перше мiсце, вже вкотре поспіль, у найсильнiших - команди Вiнницьки високовольтних ЕМ, друге мiсце - у команди Могилів-Подільських ЕМ, третє - у Літинських ЕМ.

У турнiрi з шахiв перше мiсце виборов Лавренчук Павло, Лiтинськi ЕМ; друге – Ісак Абович, ветеран Хмельницьких ЕМ, третє – Михайло Ягодзинський, управлiння.

Наші особливі привітання Ісаку Михайловичу Абовичу, заслуженому енергетику України, колишньому директору Хмільницьких ЕМ - нині пенсіонеру, який виборов своїм рідним електромережам 2-е місце у шаховому турнірі. Він старійший учасник спартакіади, має 78 років!

Кращi шашисти: перше мiсце – Володимир Борячук, управління, друге – Олег Бекас, Барські ЕМ, третє – Андрій Петришен, Чечельницькі ЕМ.

Усi переможцi отримали грамоти, кубки i цiннi призи.

На завершення директор з персоналу Вiталiй Хребтiй поздоровив учасникiв з успiшним завершенням спартакiади, побажав усiм брати приклад з наших спортсменiв – займатись спортом, мати командний дух. Від імені учасників спартакіади подякував організаторам фінальних змагань – колективу Хмільницьких ЕМ, на чолі з директором Олександром Плотицею, які організували все на найвищому рівні!

До нових спортивних перемог!

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ