Головна / Медіа-центр / Новини / Запроваджуються графіки аварійних відключень електроенергії

Медіа-центр

Запроваджуються графіки аварійних відключень електроенергії

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України 29.08.2014 року дало офіційне погодження запровадження графіків аварійний відключень (ГАВ).

Таке рішення Міненерговугілля прийняло через дефіцит палива та задля економії енергоресурсів. Для кожної області України встановлені свої ліміти потужності і, якщо відбудеться перевищення споживання електроенергії, то, відповідно, застосовуватимуться графіки аварійних відключень. Раніше задіяні графіки обмеження споживання електричної енергії (ГОЕ) та графіки обмеження споживання електричної потужності (ГОП), на жаль, не дали очікуваного ефекту.

Загалом, погоджені з органами місцевого самоврядування та держенергонаглядом графіки аварійних відключень застосовуються за умов виникнення в об‘єднаній електроенергетичній системі України аварійного дефіциту електричної потужності. Тривалість перерви в електропостачанні під час відключення за вказаним графіком, як правило, не має перевищувати 2-х годин. У разі значного дефіциту генеруючої потужності допускається багаторазове відключення одних і тих самих споживачів з перервою між відключеннями на 1-2 години. Зазвичай, перевищення споживання відбувається у години ранкових та вечірніх пікових навантажень.

Енергетики ПАТ "Вінницяобленерго" звертаються до мешканців області та міста Вінниця з розумінням поставитися до даного запровадження. Також просять максимально обмежити споживання електроенергії в години пікових навантажень (19.00-22.00) задля недопущення застосування ГАВ у Вінницькій бласті.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ