Головна / Увага! Інноваційний електронний сервіс для юридичних споживачів

Медіа-центр

ЗверненняВсі звернення
Увага! Інноваційний електронний сервіс для юридичних споживачів

З 01.06.2016р. на офіційному web-сайті ПАТ «Вінницяобленерго» запрацював інноваційний електронний сервіс для юридичних споживачів – «Персональний кабінет» (https://svitlo.vn.ua/) з підтримкою електронного документообігу (ЕДО) та електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Відтепер є можливість повністю забути про зайві щомісячні клопоти та черги при здачі звітів про використану електричну енергію та виконувати все онлайн через мережу Internet не виходячи з офісу чи дому.

Даний електронний сервіс після реєстрації споживача та підписання у відповідній структурній одиниці ПАТ «Вінницяобленерго» додаткової угоди до договору про постачання електричної енергії дозволяє:

 • самостійно вносити у особовому рахунку показники засобів обліку електроенергії через мережу Internet без необхідності відвідувати РЕМ для щомісячної здачі звіту та черг;
 • переглядати та контролювати нарахування за спожиту електричну енергію;
 • відслідковувати споживання електричної енергії та дотримання договірних величин споживання електроенергії;
 • отримувати, підписувати та відправляти постачальнику засобами ЕДО з використанням ЕЦП звіт про використану електричну енергію, рахунки, первинні документи (акти прийняття-передавання) та інші розрахункові документи за спожиту електричну енергію;
 • контролювати стан розрахунків, платежі та заборгованість.

 

Для отримання сертифікату електронного цифрового підпису Вам необхідно:

Заповнити форми автоматичної генерації документів  http://cesaris.itsway.kiev.ua/gendoc  та отримати архівний файл, (documents.zip) який містить:

 • Заяву на реєстрацію в АЦСК (Акредитований Центр Сертифікації Ключів);
 • Акт про отримання послуг;
 • Бланк парольної фрази голосової автентифікації;
 • Рахунок;
 • Публічний договір про надання послуг АЦСК;
 • Інструкцію з отримання електронного цифрового підпису.

Заяву на реєстрацію необхідно роздрукувати та завірити у відповідальної особи за електронний документообіг у відповідній структурній одиниці ПАТ «Вінницяобленерго». При цьому, якщо заява заповнюється на особу, яка не є керівником, то потрібно оформити довіреність на цю особу щодо її права підписувати електронні розрахункові документи за електроенергію (звіти, рахунки, попередження, акти прийняття-передавання) з накладанням ЕЦП від імені Споживача.

Заява на реєстрацію, Акт про отримання послуг та Бланк парольної фрази слід підписати та  відправити цінним листом до АЦСК на адресу: м. Київ, вул. Тропініна, б. 4-Б, індекс 04107.

Наступного дня після оплати рахунку на електронну адресу, вказану в Заяві на реєстрацію, надсилається лист з реквізитами доступу до АЦСК та інструкції з отримання сертифікату електронного цифрового підпису.

Телефони технічної підтримки АЦСК: (050) 410-99-53, (050) 388-50-36, (050) 388-50-43, (050) 383-21-35

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ