Головна / Є питання з розподілу електроенергії? Зверніться до ІКЦ!

Медіа-центр

ЗверненняВсі звернення
Є питання з розподілу електроенергії? Зверніться до ІКЦ!

Якщо Ви є споживачем електроенергії і у Вас виникли питання, в яких самостійно складно розібратися, або виникло непорозуміння щодо розподілу електричної енергії  чи надання послуг, тоді радимо звернутися до Інформаційно-консультаційного центру АТ “Вінницяобленерго” (ІКЦ). Він діє у самому центрі Вінниці за адресою вул. Соборна, 50, на 2 поверсі (№ 204 A). Саме тут його працівники нададуть Вам безкоштовну і вичерпну інформацію, а також проконсультують з різного роду питань. Зокрема щодо:
- порядку застосування норм чинного законодавства та нормативних документів, які регулюють відносини в галузі електроенергетики;
- приєднання нових електроустановок до мереж Товариства;
- укладання договорів про розподіл  електричної енергії;

- оплати за послуги оператора системи розподілу;

- якості електричної енергії та послуг, пов’язаних з її розподілом;
- умов та режимів споживання електричної енергії;
- розв’язання суперечностей та конфліктних ситуацій, які виникають між Товариством та споживачами електричної енергії;
- листування зі споживачами електричної енергії, підприємствами, органами виконавчої влади, організаціями та іншими установами з питань, які належать до повноважень ІКЦ.

За словами начальника Інформаційно-консультаційного центру АТ “Вінницяобленерго” Рімми Зубрицької послуги ІКЦ забезпечують права кожного споживача на отримання необхідної iнформацiї.

- Щодня до «прозорого офісу», а саме так ми ще називаємо наш центр, звертається в середньому до 50 жителів Вінниці та області. Ми раді, що можемо допомогти нашим споживачам в отриманні необхідної для них консультації, інформації та фахових розв'язань. Також нам дуже важливо розуміти, що вінничани думають про якість розподілу  електроенергії та надання послуг. Тільки так ми можемо змінюватися на краще і виконувати свою роботу більш професійно. Всі звернення, що надходять до ІКЦ, знаходяться під постійним особистим моїм контролем. Обґрунтовані рішення приймаються в терміни, передбачені законодавством України. Тож нашим клієнтам ми завжди раді та готові допомогти, - розповіла Рімма Зубрицька.

Нагадаємо графік роботи ІКЦ Товариства:  з понеділка  по четверг - з 8:00 до 17:00; у п'ятницю - з 8:00 до 15:45. Перерва - 12:00-12:45 Телефонний зв'язок за номерами –  (0432) 65-96-84; (0432) 52-50-47.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ