Головна / Новини / 28 квітня – Всесвітній День охорони праці

Медіа-центр

28 квітня – Всесвітній День охорони праці

Такий день у державі відзначається щороку згідно Указу Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006 «Про День охорони праці», що направлений на підтримку ініціативи Міжнародної організації праці (далі - МОП). Цьогоріч, враховуючи сучасні світові реалії в умовах спалаху інфекції СOVID-19, Всесвітній День охорони праці проходить під девізом: «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».

Головна мета ухвалених на законодавчому рівні заходів до цьогорічного Всесвітнього Дня охорони праці - це привернення уваги суспільства, органів державної влади, об`єктів господарювання та громадських організацій до проблеми охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та забезпечення нагальних профілактичних та протиепідемічних заходів для недопущення поширення випадків захворювання на COVID-19. 

В АТ «Вінницяобленерго» спеціально до цього дня створено оргкомітет у складі 5-ти осіб. Очолив його директор з охорони праці Товариства Володимир Віштак. За його словами, такі ж комітети створено в усіх районних структурних одиницях. Затверджено також план відповідних заходів щодо підготовки та проведення Всесвітнього Дня охорони праці.

- Усі заходи цього плану спрямовано передусім на протидію поширенню коронавірусної інфекції на нашому підприємстві, яке вже другий місяць поспіль працює в умовах введеного в державі та області карантину. До персоналу Товариства доведено мету Всесвітнього Дня охорони праці. Зокрема в усіх структурних одиницях оформлено спеціальні куточки, стенди з цьогорічною тематикою Всесвітнього Дня охорони праці, на дошках оголошень  розміщено відповідну інформацію і звернення організаційного комітету. Також до цієї дати оргкомітетом і керівниками СО організовано та проведено низку внутрішніх перевірок стану охорони праці в СО, службах, майстернях, дільницях, лабораторіях з подальшим розглядом результатів перевірок і усуненням виявлених порушень. Додам, що запобігання нещасним випадкам на виробництві, забезпечення нагальних профілактичних та протиепідемічних заходів для недопущення поширення випадків захворювання на COVID-19 - увага до цих питань була і залишиться ключовою у Товаристві й після Всесвітнього Дня охорони праці, - розповів директор з охорони праці АТ «Вінницяобленерго».

Зі Зверненням  Організаційного комітету з підготовки та проведення Дня охорони праці в Україні у 2020 році можна ознайомитися тут.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ