Головна / Новини / Андрій Поліщук окреслив нові завдання

Медіа-центр

Андрій Поліщук окреслив нові завдання

19 травня в структурній одиниці "Жмеринські ЕМ" відбулось відкрите засідання Дирекції ПАТ "Вінницяобленерго" за участі генерального директора Андрія Поліщука, директорів за напрямками діяльності, керівників структурних одиниць з усіх районів Вінницької області та фахівців управління.

Генеральний директор Товариства Андрій Поліщук окреслив головні завдання енергетиків. А саме йшлося про виконання Інвестиційної програми 2015 року,  формування Інвестиційної програми наступного, 2016 року, планування  інженерно-технічних робіт в мережах, проведення інвентаризації трансформаторного парку, інвентаризації 3-фазних лічильників в побуті,  стан розрахунків за спожиту електроенергію,  стан охорони праці та впровадження  стандарту СМПБ, аналіз початкового періоду роботи онлайн-сервісу "Персональний кабінет споживача" та інші робочі питання.

Привітали учасників засідання перший заступник голови Жмеринської районної адміністраціїї Олександр Монастирський та заступник голови районної ради Едуард Крайник. Олександр Монастирський подякував енергетикам за співпрацю, розуміння проблем міста та району, злагоджену і професійну роботу. Також  коротко ознайомив зібрання з сучасними реаліями Жмеринського району. В свою чергу Едуард Крайник  висловив сподівання, що й надалі місцева влада, громада Жмеринського району і енергетики співпрацюватимуть плідно і злагоджено.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ