Головна / Новини / Андрій Поліщук привітав дітей зі святом

Медіа-центр

Андрій Поліщук привітав дітей зі святом

З нагоди Всесвітнього Дня захисту дітей генеральний директор ПАТ “Вінницяобленерго” та депутат обласної ради Андрій Поліщук відвідав  Мурованокуриловецький район.  Там разом з директором Мурованокуриловецьких ЕМ Анатолієм Пушкарем, директором учбового центру Товариства Олександром Бірюковим та начальником відділу перспективного розвитку Олегом Казьмируком  зустрівся з місцевими школярами та дошкільнятами. Усі разом  привітали їх зі святом та передали подарунки - спортивне вбрання, плазмовий телевізор та інше. Спершу побували у  середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Обухів та місцевому садочку. Потім у селах Михайлівці і Конищів. Зокрема по-родинному теплою видалося спілкування з малечею, а також  батьками і педагогами навчально-виховного  комплексу с. Конищів. Гості були  в захваті від таланту дітлахів, які влаштували перед ними справжній творчий звіт із власними віршами, піснями, танцями,  майстерними виробами. А один з найменших вихованців закладу Максим Кукавський подарував Андрію Поліщуку вишиту  картину Янгола Охоронця. Як з'ясувалось, виготовив її разом із своїм другом Сергієм Козловим.

- Діти - це особливий світ, це цілий космос. Спілкування з ними дарує безмежну радість і водночас закликає нас, дорослих, до більшої відповідальності. Адже, на жаль,  не всі сучасні діти і, особливо сільські, мають такі можливості, як, скажімо діти великого міста. Маю на увазі те, що не в усіх сільських школах сьогодні є, скажімо, плазмовий  телевізор чи навіть комп'ютер. Та й не завжди батьки через матеріальну скруту можуть зробити своїм чадам такі подарунки. Про це не треба забувати і, якщо хтось має інші можливості - варто допомагати.  Для мене особисто як керівника, як депутата і як людини допомога дітям  була і залишиться однією із найважливіших справ, - розповів Андрій Полішук вже після повернення з Мурованокуриловецького району.

Головним же подарунком дітям району до свята від керівника енергетиків, народного депутата  обласної ради  Андрія Поліщука стала екскурсійна поїздка до Вінниці, де вони відвідають фонтан РОШЕН та інші видатні пам'ятки обласного центру.

 

 

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ