Головна / Новини / Андрій Поліщук привітав футболістів “Енергетика” з перемогою

Медіа-центр

Андрій Поліщук привітав футболістів “Енергетика” з перемогою

Наші красавці! Саме такими були перші слова генерального директора ПАТ “Вінницяобленерго” Андрія Поліщука, коли він дізнався про перемогу футболістів “Енергетика”  у фіналі Аматорської футзальної ліги України, що відбулася минулого тижня у Житомирі. З неприхованими емоціями радості та вдячності Андрій Поліщук зустрів їх у своєму робочому кабінеті, коли ті повернулися до Вінниці після матчу.

- Хлопці, ми вами пишаємося. Ви - найкращі, ви - молодці, просто супер! Розказуйте, як все було, - розпочав розмову з новоспеченими чемпіонами керівник Товариства.

Після оглядин отриманого Кубку чемпіонів та дружніх рукостискань першим долучився до спілкування керівник команди Ігор Козак. Він розповів про всі моменти, які спонукали спортсменів до ігор  у фіналі Чемпіонату України з футзалу.

- Буквально за хвилину і 45 секунд відбулося те, що ніхто з нас не очікував. Взагалі, думали, що програємо, оскільки рахунок був 4:3 не на нашу користь. Просто повезло, що грали чистий час, як кажуть футболісти. І навіть наступного дня вже після переможного голу ще не вірили у своє чемпіонство,- поділився враженнями Ігор Козак.

Наперебій до розмови підключалися і самі “винуватці” спортивного дійства, а саме капітан “Енергетика” і тренер Іван Дученко, Євген Бабич та Ігор Откидач.

Ще довго тривала розмова чемпіонів з генеральним директором. Ділилися враженнями, будували плани на майбутнє. Чи захочуть відтепер наші футзалісти піти у професійну лігу, адже такі запрошення вже мають. Відповіді на це та інші питання - у найближчому номері обласної газети “Спортивна Вінниччина”, яка готує розгорнутий матеріал про команду “Енергетик”.    

Додамо, що наша команда “Енергетик” за всі чотири роки свого існування мала лише одну поразку, зокрема  цьогоріч  у грі з командою “Поділля” і то, за словами Ігоря Козака, вона не вплинула кардинально на показники, хлопці однаково  потрапили до фіналу. Він же став для них просто доблесним.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ