Головна / Новини / Андрій Поліщук взяв участь у заході Енергетичного пулу ТПП

Медіа-центр

Андрій Поліщук взяв участь у заході Енергетичного пулу ТПП

Вже третій рік поспіль при  Вінницькій торгово-промисловій палаті (ТПП) діє Енергетичний пул. В його рамках проводиться  чимало заходів, де збираються до кола однодумці:  виробничники, науковці, експерти та інші спеціалісти, котрі  розуміються на питаннях світової та вітчизняної енергетики. Останній із подібних заходів за ініціативи в.о. голови комітету  Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, народного депутата України Олександра Домбровського відбувся у Вінницькому національному технічному університеті, а саме у кабінеті ректора ВНТУ Володимира Грабка .  Генеральний директор нашого Товариств Андрій Поліщук , а також директор СО «Вінницькі ЕМ» Віталій Ковальчук  були запрошеними взяти у ньому участь.

 - Це був своєрідний «сейшн», де не було зайвих людей, де всі щиро і активно переймаються нинішніми проблемними  питаннями вітчизняної енергетики. Дякую, насамперед, Олександру  Домбровському, Володимиру Грабку,а також  Олександру Дідику - президенту Вінницької торгово-промислової палати,  що запросили  до такої зустрічі. Радий був зустрітися  і поспілкуватися зі всіма її учасниками.  Зокрема з Олександром Домбровським, який чимало зусиль на законодавчому рівні докладає до вирішення питань галузі,   з доктором технічних наук, професором, завкафедрою електричних станцій і систем, що на енергофаці ВНТУ,  Петром Лежнюком , з президентом  вінницької компанії «Енергоінвест», яка займається розвитком альтернативної енергетики у 4 областях, Володимиром Житником, з директором ООО «Подільський енергоконсалтинг»  компанії КNESS Сергієм Шакаловим, радником голови облдержадміністрації  з енергоефективності Василем Жердецьким  та іншими учасниками цього поважного і, головне, професійного зібрання. Говорили про те, що найбільше хвилює: про енергоефективність і енергозбереження, про перспективи  із врахуванням впровадження  сучасних енерготехнологій, а також про об'єднання зусиль науки, виробництва та бізнесу на цьому шляху. Особисто я наголосив на проблемних питаннях  роботи системи в нинішніх умовах нового ринку, розповів, як працюється сьогодні енергетикам Вінниччини і якою бачу галузь у майбутньому. Результатом  розмови  виявилась  ідея щодо створення  на базі ВНТУ наукового енергетичного центру, який би став  постійно діючим майданчиком для розгляду  науково-виробничих та бізнесових питань і пропозицій, що у подальшому   впроваджуватимуться  і реально покращуватимуть стан сучасної енергетики. Вважаю, що подібні  зустрічі дуже необхідні, адже тема енергетики була і залишиться найактуальнішою і надважливою у житті людей, ким би вони не були, де б не жили і ким не працювали, - розповів про захід генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго».

Про перебіг цієї події  свідчать фото (автор - Сергій Марков), а також більш детальна  інформація на сайті Прес-центру ВНТУ - http://impuls.vntu.edu.ua/index.php…

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ