Головна / Новини / Андрій Поліщук зустрівся з нашими спортсменами-переможцями

Медіа-центр

Андрій Поліщук зустрівся з нашими спортсменами-переможцями

Сьогодні генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук запросив  до себе нашу команду  переможців в ХІІ літній Спартакіаді працівників енергетики та електротехнічної промисловості.

Наші спортсмени в командному заліку вийшли на переше місце.  Як результат: 7 золотих, 2 срібних і 1 бронзова нагороди. Відрив від команди, яка посіла друге місце, значний  - в команди ДТЕК Луганська ТЕС 3 золоті медалі.

-Я не сумнівався ні на мить, що наші спортсмени – найкращі. Адже енергетики інакше  не можуть. І в спорті, і в роботі – ви  молодці! Ви – наша «золота команда»! – з таким словами привітання звернувся до присутніх Андрій Поліщук.

Генадій Іщенко - начальник інформаційно-консультаційного центру ПАТ ”Вінницяобленерго“,  Роман Волкотруб - інженер автоколони служби транспорту і логістики  управління, Дмитро Ніколаєв - охоронник команди ВОХОР Товариства , – наші спортсмени - представники волейбольної команди. Перше місце, золоті медалі, кубок, який, до речі,  можна побачити на стенді в холі Товариства, - їх заслуга.  Хлопці поділились розповіддю про волейбольні перепитії змагань. Віктор Рудаков - електромонтер СО «Жмеринські електричні мережі», Олег Савчук - економіст економічного відділу  управління Товариства показали найкращі результати в гирьовому спорті і довели, що слабаків серед енергетиків не буває.  Георгій Галич та Віталій Луценко, які в шахи і шашки грають краще за всіх, теж були присутні на зустрічі. А також Євген Гефтер, якому не має рівних в настільному тенісі. Не всі спортсмени змогли взяти участь у зустрічі, адже майже завжди е невідкладні виробничі питання, які вирішуються першочергово.

Подякувавши і привітавши  переможців,  Андрій Поліщук висловив сподівання, що команда ПАТ «Вінницяобленерго» і в наступних стартах матиме таку  волю до перемоги, спортивну майстерність і, як бажаний наслідок,  – успіх і результативність.

-Впевнений, що і в наступних змаганнях ХХІ  Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади, яка відбудеться у вересні  в Коблеве, і в змаганнях, якими опікується і планує провести ПАТ «Чернігівобленерго, ви будете кращими. Майте на увазі, хлопці, я сказав, що ми приїдемо і заберемо всі нагороди. Я знаю що ви – кращі з кращих!

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ