Головна / Новини / Андрія Поліщука нагороджено орденом Святого Миколи Чудотворця

Медіа-центр

Андрія Поліщука нагороджено орденом Святого Миколи Чудотворця

До генерального директора ПАТ «Вінницяобленерго» Андрія Поліщука сьогодні несподівано завітали представники духовенства, а саме керуючий Вінницької єпархії УКПЦ КП – Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський та секретар цієї єпархії – протоієрей  Ігор Сіранчук.

- Хочемо привітати вашого керівника з державним святом - Днем Незалежності, яке наближається,  і вручити йому високу нагороду за його доброчинні  справи у відродженні духовності, - одразу озвучив мету свого приходу  архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл.   

При зустрічі з Андрієм Поліщуком поважні гості вручили йому орден Святого Миколи Чудотворця та пам’ятку з указом Патріарха Київського та всієї Руси - України Філарета і з його власноручним підписом.

Керівник енергетиків області з вдячністю прийняв цю високу нагороду.

- Несподівано і дуже приємно. Щиро дякую. Повірте, допомагав і надалі  допомагатиму церкві, і не заради нагород. А ще прошу передати своє шанування Святійшому Патріарху Філарету, - сказав Андрій Поліщук.   

Потім він запросив гостей до розмови. Говорили про справи земні і духовні, зокрема, про історію світової церкви і православ’я, про особистостей, які сприяють духовному  відродженню української нації і єдиної української православної помісної церкви, про нашу незалежну державу та мир у ній.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ