Головна / Новини / Андрія Поліщука відзначено нагрудним знаком «Патріот Вітчизни»

Медіа-центр

Андрія Поліщука відзначено нагрудним знаком «Патріот Вітчизни»

Сьогодні до генерального директора ПАТ «Вінницяобленерго» Андрія Поліщука завітали представники Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України», а саме голова цієї спілки у Вінницькій області Роман Смішний та його заступник Олег Пашковський. Вони вручили Андрію Поліщуку нагрудний знак «Патріот Вітчизни». Як наголосив Роман Смішний – це в знак подяки очільнику енергетиків області за постійну допомогу воїнам АТО.

- Безпосередньо за проявлену благодійну діяльність, значний внесок у справу боротьби за мир і незалежність України, за істотну допомогу та підтримку воїнів - «кіборгів», що обороняли Донецький аеропорт, і ветеранів АТО. Так йдеться у Наказі нашої спілки. Не раз ми зверталися до Вас , Андрію Леонідовичу, і Ви завжди йшли нам на зустріч, завжди допомагали, чим могли. Знаєте, у такий непростий час, коли в країні війна і коли на державному рівні, чого там гріха таїти, не все вдається вирішити для фронту і перемоги, допомога благодійників і волонтерів – просто рятівна. Це істина,яку після чотирьох років проведення антитерористичної операції не спростує жоден воїн, який там побував. Тому – щира подяка Вам, - сказав Роман Смішний під час вручення нагороди.

Андрій Поліщук подякував за таке визнання і запросив учасників бойових дій до розмови. Спочатку відверто говорили про сучасну ситуацію на фронті. Потім генеральний директор Товариства поцікавився поточними справами ветеранської спілки. Так з’ясувалося, що у вінницького її осередка досі немає свого постійного приміщення. Мають чимало й інших складнощів, зокрема, з працевлаштуванням воїнів, які після повернення з фронту не можуть знайти достойної роботи. Також потребують сприяння у питаннях перекваліфакації на базах вищих учбових закладів, скажімо, у Вінницькому національному технічному університеті.

Андрій Поліщук уважно вислухав керівників ветеранської спілки та вкотре запропонував свою підтримку у вирішенні цих та інших її питань.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ