Головна / Новини / Андрія Поліщука відзначено за благодійництво

Медіа-центр

Андрія Поліщука відзначено за благодійництво

Генерального директора ПАТ “Вінницяобленерго”, депутата облради  Андрія Поліщука відзначено почесною подякою голови Вінницької обласної держадміністрації  та голови обласної Ради. Як йдеться у документі, “за активну громадянську позицію та благодійну допомогу”.

Про це журналісти прес-групи Товариства дізналися під час  позачергової 5 сесії обласної Ради 7 скликання, яка відбулась 26 лютого.  Такі ж подяки отримали й колеги  Андрія Поліщука по депутатському корпусу, а саме Олександр Крученюк, Дмитро Чаленко, Леонід Повх та Євгеній Звєрков. У такому складі депутати вже не раз надавали благодійну допомогу вітчизняній армії та учасникам АТО.

- Коли в країні неспокій і ти не можеш бути там, на Сході, разом з тими хлопцями, які боронять рідну землю і відстоюють мир, то хіба ж можна залишатися осторонь? Необхідність допомоги - наш обов'язок і свята справа. Своїми силами та  можливостями будемо старатися  допомагати і надалі, - прокоментував Андрій Поліщук.

- Все, що стосується АТО ми обговорюємо колективно, а потім приймаємо спільне рішення. І так вже два роки  поспіль. Наприклад, нещодавно виступили спонсорами заходу з нагоди річниці виведення військ з-під Дебальцевого. Мало не щодня до нас звертаються і волонтери,  і родини учасників АТО, і воїни з передової. Час такий, що не можна бути байдужим, - додав Олександр Крученюк.

Нагадаємо, за час проведення АТО на території Донецької та Луганської областей енергетики Вінниччини на чолі з Андрієм Поліщуком надали безповоротну фінансову допомогу Міжнародному благодійному фонду «Без кордонів» для забезпечення першочергових заходів з ремонту об’єктів житлового фонду м. Маріуполь, матеріальну допомогу благодійному фонду дитячо-юнацького спорту інвалідів «Інваспорт», Могилів-Подільському прикордонному загону, обласній раді організації ветеранів України, військовій частині №3028. Також на передову бійцям не раз надсилали необхідні речі. Зокрема було передано дизельні станції, бензопилу, продукти харчування тощо. А вояки в/ч 4264, а саме 11 відділення підготовки 184 навчального центру Львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, яке дислокується у селі Гущинці Калинівського району нещодавно отримали водний насос. Допомога  триває.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ