Головна / Новини / Андрію Поліщуку особлива подяка від юних гімнасток

Медіа-центр

Андрію Поліщуку особлива подяка від юних гімнасток

Протягом трьох днів, 26-28 листопада, у приміщенні спортивного комплексу ГУ Нaцполіції у Вінницькій облaсті проходив Чемпіонат України з художньої гімнастики. У ньому окрім вінницьких юних гімнасток взяли участь до сотні спортсменок з 12-ти областей нашої держави, зокрема з Київської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Черкаської,Чернівецької, Чернігівської, Волинської, Херсонської.

Така значуща спортивна подія відбулася завдяки меценатам та спонсорам, серед яких і генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго», депутат обласної ради Андрій Поліщук,- зазначили організатори Чемпіонату України з художньої гімнастики.

- Подібні змагання, можна сказати, як олімпійські національного масштабу. Проходять вони один раз на 4 роки. Цього разу саме Вінниця отримала почесне право на їх проведення у себе. І ми дуже раді, що нам це вдалося зробити. Звісно не без допомоги меценатів та спонсорів. Без їхньої підтримки силами одних спортсменів та їхніх батьків таке свято грації та краси могло б просто не відбутися. Тому щиро дякуємо усім, кому не байдужий спорт і, зокрема, найпрекрасніший із його видів – художня гімнастика. Особлива подяка депутатам Вінницької обласної ради Андрію Поліщуку, Людмилі Станіславенко та іншим, - наголосила голова організаційного комітету змагань Наталія Токар.

Слова подяки висловила і мати дворaзової бронзової призерки Олімпійських ігор, aбсолютної чемпіонки світу з художньої гімнaстики Гaнни Безсонової, чемпіонка світу в групових вправах з художньої гімнастики, заслужений тренер України Вікторія Безсонова.

- Я задоволена, змагання вдалися на славу, все дуже добре, гарно, достойно. Вінницькі спортсмени , тренери та організатори дуже постаралися. Велике спасибі, насамперед, спонсорам, які допомагають спорту і не залишають художню гімнастику наодинці з її проблемами, всіляко підтримують, розуміють - наскільки це важливо для юних спортсменів, для майбутнього нашої держави, - сказала Вікторія Безсонова.

Офіційно Подяку Андрію Поліщуку за допомогу в організації та проведенні Чемпіонату України, а саме Y спортивних ігор школярів України 2016 року, вручено під час церемонії урочистого їх закриття. Нагороду, зокрема, передали помічникові депутата облради, начальнику відділу перспективного розвитку Олегу Казьміруку. Представники прес-групи нашого Товариства зафіксували цей та інші моменти спортивних урочистостей.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ