Головна / Новини / Через стандартизацію - до якості

Медіа-центр

Через стандартизацію - до якості

Ще на початку 2016 року ПАТ «Вінницяобленерго» отримало сертифікати відповідності вимогам стандарту менеджменту якості ISO 9001:2015 та стандарту екологічного менеджменту ISO 14001:2015. Їх наявність дає впевненість у безпеці і якості продукції, а саме електроенергії,  яку купують наші споживачі. Адже загальноприйняті стандарти визначають виробничі характеристики й норми, згідно яких мають виготовлятися товари та надаватися послуги. Днями про це вкотре говорили  працівники технічних служб Товариства під час зустрічі з представником "Бюро Міжнародної Сертифікації" Євгеном Пархомником. Зокрема за його участю було проведено засідання координаційної групи з впровадження стандарту  ISO 9001:2015. Надана ним з даної теми консультативна допомога виявилася доволі слушною для енергетиків Вінниччини.

Крім того, 14 грудня поточного року ПАТ «Вінницяобленерго» пройшло технічний нагляд за сертифікованими системою менеджменту якості ISO 9001:2015 та системою екологічного менеджменту ISO 14001:2015. Технічний нагляд проводив аудитор "Бюро Міжнародної Сертифікації" Василь Український. Активну участь в проходженні аудиту  взяли: заступник директора комерційного Ірина Агеєва, начальник виробничо-технічної служби Тетяна Панасюченко, начальник відділу кадрів Раїса Козаченко, начальник управління справами Алла Стискал та співробітники Інна Бойко і  Олена Мокшак, заступник директора з ІТ Юрій Павлівський та співробітники служби технічної підтримки, начальник метрологічної служби Сергій Ханицький, провідний інженер групи по ISO 14001 Інна Стефанюк. Відповідальним за  процес проходження технічного нагляду, а також за впровадження і функціонування системи менеджменту якості Товариства є директор технічний Володимир Лапа.

Для довідки: ISO 9001 – це система управління якістю, сертифікація за якою гарантує, що підприємство може випускати продукцію на стабільному рівні якості та постійно його підвищувати. В Україні аналогом цього стандарту є ДСТУ ISO 9001:2015. Робота за принципами ISO 9001 означає, що Товариство контролює якість надання послуг з передачі електроенергії. Це мінімізує ризик отримання послуг не відповідної якості та перетворює роботу з поліпшення якості на фундамент виробничого процесу. ISO 14001 – це перший крок компанії, що вирішила йти шляхом турботи про навколишнє середовище. Впровадження цього стандарту в Товаристві означає прагнення мінімізувати власний негативний вплив на навколишнє середовище. Національна версія стандарту називається ДСТУ ISO 14001:2015 «Система екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосування».

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ