Головна / Новини / Де отримати професію електромонтера?

Медіа-центр

Де отримати професію електромонтера?

Електромонтери стають все більш затребуваними в сучасному суспільстві. Оволодіти азами та навичками даної професії можна в багатьох навчальних закладах нашої країни. На Вінниччині, зокрема, молодь здобуває цей робітничий фах у Теплицькому професійно-аграрному ліцеї та Погребищенському вищому професійному училищі №42. Чимало працівників АТ"Вінницяобленерго" свого часу навчалися там. Торік ми детально розповідали про відкриття у Теплику на базі вище згаданого ліцею навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «електромонтер та електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування». Тоді планувалося окрім стаціонарних учнів набрати ще й навчальну групу з незайманого населення і проводити перепідготовку кадрів за напрямком "електромонтер". На початку вже нового, 2020 року, поцікавилися щодо цього питання у директора ліцею Сергія Сокотнюка. За його словами, подібне навчання розпочнеться навесні.

- Сподіваюсь, вже з березня наберемо річну групу і будемо навчати. Щодо учнів, які зараз здобувають у нас фах електромонтера та електромонтера з ремонту і обслуговування електроустаткування, то у нас їх 70. Практику, як правило, хлопці проходять на різних підприємствах і в організаціях. В більшості – на базі Бершадських ЕМ, Тульчинських ЕМ, а також інших структурних підрозділів обласних електромереж. В профорієнтаційному та навчально-практичному плані саме енергетики обленерго надають нам дуже посильну допомогу. В такій співпраці спільно проводимо низку заходів: зустрічі, круглі столи, конкурси з професійної майстерності. Наприклад, ось перед Новим роком провели «Тиждень по професії». Крім того, працівники Теплицької дільниці Бершадських електромереж, як професіонали-фахівці, активно долучаються до навчального процесу нашого ліцею. Скажімо, саме вони очолюють і є членами екзаменаційної комісії на проміжних міжсесійних та випускних кваліфікаційних іспитах. Також енергетики АТ «Вінницяобленерго» часто запрошують наших учнів на свої щорічні зональні змагання з професійної майстерності, де електромонтери з експлуатації розподільчих мереж Товариства демонструють свої знання  і досвід. Ліцеїсти з великим інтересом споглядають за тим дійством і потім стараються краще навчатися, аби й самим з часом досягти такої ж вправності у професії. Багато хто з них вже зараз мріють після навчання працевлаштуватися до АТ «Вінницяобленерго», - розповів Сергій Сокотнюк.

На фото 1 - момент навчання електромонтерів у Погребищенському вищому професійному училищі №42, решта світлин - з відкриття Теплицького навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «електромонтер та електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування». Згадати цю подію можна за посиланням.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ