Головна / Новини / До дітей - завжди з радістю

Медіа-центр

До дітей - завжди з радістю

За кілька днів до новорічних свят енергетики завітали до своїх підшефних - вихованців Прибузької школи інтернату. Генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук, директор з питань забезпечення бізнесу Сергій Даниленко, начальник відділу матеріально-технічного забезпечення Максим Лисий, начальник служби транспорту та логістики Віталій Мазур, як і завжди, приїхали  до дітей з подарунками. Привезли фрукти та солодощі. Зустріч була очікуваною, тому дітки підготувалися до неї змістовно. Спочатку на урочисто прибраній шкільній сцені у гарних новорічних костюмах продемонстрували гостям свої артистичні та музичні таланти. Згодом і рукотворну майстерність. Вона - в подарунках шефам.

- Це в подяку за небайдужість, за допомогу та на згадку вам, дорогі гості, від наших вихованців. В цих скромних новорічних сувенірах, які вони так старанно робили для вас власноруч, - тепло не лише дитячих долоньок, а їхніх сердець, - зауважила директор школи-інтернату Ніла Михайлівна Правдюк.

- Дуже дякуємо, дорогі діти за такі подаруночки. Вони такі чудові, як і ви! Це так несподівано і так приємно! Дякуємо щиро і вам, шановні педагоги, що вкладаєте душу і докладаєте чимало зусиль у виховання діток. Будемо до вас і надалі приїжджати з великою радістю і будемо допомагати, чим зможемо, - сказав Андрій Поліщук наприкінці зустрічі. А щоб вона всім надовго запам’яталась - ще й сфотографувалися разом.

Нагадаємо, ПАТ «Вінницяобленерго» та особисто його керівник Андрій Поліщук опікується долею вихованців Прибузької школи-інтернату вже майже 4 роки. За цей час вдалося надати реальної допомоги, зокрема, щодо будівельних, ремонтних робіт та забезпечення необхідними за потребою матеріалами і засобами. А відвідування дітей з подарунками перед будь-якими святами і, особливо, новорічними - то вже гарна і добра традиція.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ