Головна / Новини / Додатковий захід до проекту змін по ІП-2017 року

Медіа-центр

Додатковий захід до проекту змін по ІП-2017 року

У зв’язку з очікуванням збільшення обсягу додаткового фінансування до інвестиційної програми ПАТ «Вінницяобленерго» на 2017 рік, Товариство виносить на відкрите обговорення  додатково до  проекту змін по інвестиційній програмі на 2017 рік, який було вже  опубліковано на сайті компанії  27.07.2017 року, захід - «Будівництво заходів ПЛ-110 кВ та реконструкція заходів ПЛ-35 кВ на Дністровську ГЕС-2 ПАТ «Дністровська ГАЕС»» на орієнтовну суму 36,25 млн. грн..

ПАТ «Вінницяобленерго» звертає увагу на те, що остаточна вартість заходу буде визначена після затвердження інвестиційної програми Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та проведення процедур закупівель в електронній системі Prozzoro, відповідно до чинного законодавства України.

 ПАТ «Вінницяобленерго» нагадує, що обґрунтовані пропозиції необхідно надавати шляхом оформлення письмового звернення за адресою: Україна, 21050, м. Вінниця, вул. Магістратська, 2, у термін з 27.07.2017 р. по 25.08.2017 р. включно.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у інформаційному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.

Інформацію щодо проведення відкритого обговорення проекту змін до інвестиційної програми ПАТ «Вінницяобленерго» на 2017 рік, а також перелік заходів, які увійшли до проекту, опубліковано в газеті «Вінниччина» №57 від 26.07.2017 року та №63 від 16.08.2017 року.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ