Головна / Новини / Допомога армії триває

Медіа-центр

Допомога армії триває

 Енергетики області продовжують допомагати українській армії. Так днями до керівництва ПАТ “Вінницяобленерго” звернулися військові в/ч 4264, а саме 11 відділення підготовки 184 навчального центру Львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, яке  дислокується  у селі Гущинці Калинівського району.

За словами заступника завідуючого відділенням підготовки Вадима Жука,  в наслідок пошкодження  високовольтного кабелю в навчальному центрі перестав працювати водний насос.

- 37  вояків  залишилося без води, а значить, без можливості елементарних життєзабезпечуючих умов. На місці це  питання вирішити було просто нереально. Тоді ми вирішили звернутися по допомогу до енергетиків, а саме до генерального директора ПАТ “Вінницяобленерго” Андрія Полііщука. Розв'язання проблеми, як кажуть,  не заставило себе довго чекати. Буквально протягом кількох годин все було вирішено. За кошти благодійників, а це понад 3 тисячі гривень,  того ж дня замінили 40 м кабелю ПВС 4х10 і відновили роботу насосу. Надвечір наші хлопці вже були із водою. Щиро дякуємо енергетикам за це: спрацювали дуже вчасно та  оперативно. Ми на таке, чесно кажучи, навіть  і не розраховували. Адже у більшості випадків допомоги від чиновників не  дочекатися, або надходить вона із зволіканням, - повідомив Вадим Жук.

Додамо,  184-й навчальний центр  Львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного – “кузня” професійних кадрів для сил АТО.  Впродовж 2014 – 2015 років, з моменту оголошення часткової мобілізації, тут підготували  десятки тисяч військовослужбовців, котрі згодом  влилися в лави Збройних Сил України.

11 відділення центру, що нині у с. Гущинці Калинівського району Вінницької області,  створено в червні 2015 року.  Тут вже пройшло навчання 700 військовослужбовців.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ