Головна / Новини / Директор з правової роботи розповів про безпечний Інтернет

Медіа-центр

Директор з правової роботи розповів про безпечний Інтернет

У час безмежного розвитку  інформаційно-комунікаційних  технологій  Інтернетом користується понад чверть населення земної кулі або 1,9 млрд. людей. За статистикою середній рівень проникнення у світову павутину наближається до 40%, а в розвинених європейських країнах  досягає  понад 70%. В нашій країні  торік  регулярно Інтернетом користувалося понад 58%  жителів, серед яких – більшість  молодь та діти. Останні потрапляють в мережу значно раніше за дорослих, майже з раннього віку – 5-10 років.

- Це доволі небезпечно для дитячого здоров’я та несформованої психіки. Тому завдання  дорослих і  насамперед батьків - подбати про безпеку своїх чад,- стверджує директор з правової роботи ПАТ «Вінницяобленерго», а також батько трьох дітей  Руслан Кравець.

За його словами,  саме дорослі мають сформувати у дітей та підлітків правильний підхід до користування всесвітньою мережею.

- На жаль, на просторах Інтернету дитина не тільки спілкується з однолітками або знаходить корисну інформацію. Тут її  можуть і ображати, і  залякувати, і спонукати до якихось непристойних або зовсім небезпечних вчинків. Скажімо, всі вже чули про смертельні наслідки  підліткової гри «Синій кит». А ще через Інтернет дітям підкидають інші заразні психологічні і навіть кримінальні «віруси», наприклад, так званий  фішинг - вид інтернет-шахрайства, спрямований на розкрадання особистих даних , скажімо, відомостей про банківський рахунок, номер кредитної картки,  паролів тощо. Тобто дитина в Інтернеті для злочинців  є головним  об’єктом. Тому закликаю всіх батьків  бути пильними і уважними до своїх чад аби максимально убезпечити їх від бід, пов’язаних з Інтернетом. Якщо вже завели вдома Інтернет, то цікавтеся поведінкою  та уподобаннями своєї дитини. Частіше спілкуйтеся з доньками чи синами, щоб вони не відчува­ли себе самотніми, станьте для них найкра­щими друзями, з якими можна говорити на будь-які теми та вирішувати будь-які пи­тання. А ще краще – завантажте  собі Безпечний Інтернет, який розробили  батьки і  діти відомої у Вінниці  «Clara Studio» – християнської мультимедійної студії, яка функціонує при монастирі братів менших капуцинів. З ним вашим дітям буде позитивно, інформативно, цікаво, весело, а вам - спокійно. І, головне, там все рідне, українське  і  безпечне, - розповів Руслан Кравець.

Додамо, що наш колега разом із своєю родиною – один із найактивніших користувачів вказаного Інтернет ресурсу. Крім того, він ще й  постійний ведучий однієї із рубрик, а саме кулінарної,  яка зветься «Веселий Кухар».  І якщо працівники Товариства звикли бачити  Руслана Кравця зосередженим і серйозним, чого, власне, і вимагає посада директора з правової роботи,  то у  Безпечному Інтернеті «Clara Studio»  він - зовсім інший.  Який? Дивіться за посиланням:

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ