Головна / Новини / ЕІС-код лічильника електроенергії не порушує релігійних прав

Медіа-центр

ЕІС-код лічильника електроенергії не порушує релігійних прав

Про це повідомив у своїй статті інформаційно-аналітичний ресурс "Українська енергетика UA-Energy.org", посилаючись на коментар  від НКРЕКП-Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг:http://www.nerc.gov.ua/?news=8628.

"Регулятор прокоментував присвоєння EIC-кодів. Оператор розподільних мереж (обленерго) присвоює ЕІС-код точці комерційного обліку електричної енергії (лічильнику), а не людині або об’єкту, яким вона володіє, номерних знаків чи числових кодів. Тому присвоєння EIC-коду не порушує права та релігійні переконання українців. Про це нагадали в Національній комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). 

Обленерго присвоює ЕІС-код для для систематизації своєї діяльності з розподілу електричної енергії, згідно вимог правил роздрібного ринку електроенергії, кодексу комерційного обліку та інших нормативно-законодавчих актів. 

Також обленерго мають передати базу даних абонентів постачальникам універсальних послуг (ПУН), в тому числі - побутових та малих не побутових споживачів", - йдеться, зокрема,  у статті інформ-ресурсу "Українська енергетика".

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ