Головна / Новини / ЕІС-код лічильника електроенергії не порушує релігійних прав

Медіа-центр

ЕІС-код лічильника електроенергії не порушує релігійних прав

Про це повідомив у своїй статті інформаційно-аналітичний ресурс "Українська енергетика UA-Energy.org", посилаючись на коментар  від НКРЕКП-Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг:http://www.nerc.gov.ua/?news=8628.

"Регулятор прокоментував присвоєння EIC-кодів. Оператор розподільних мереж (обленерго) присвоює ЕІС-код точці комерційного обліку електричної енергії (лічильнику), а не людині або об’єкту, яким вона володіє, номерних знаків чи числових кодів. Тому присвоєння EIC-коду не порушує права та релігійні переконання українців. Про це нагадали в Національній комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). 

Обленерго присвоює ЕІС-код для для систематизації своєї діяльності з розподілу електричної енергії, згідно вимог правил роздрібного ринку електроенергії, кодексу комерційного обліку та інших нормативно-законодавчих актів. 

Також обленерго мають передати базу даних абонентів постачальникам універсальних послуг (ПУН), в тому числі - побутових та малих не побутових споживачів", - йдеться, зокрема,  у статті інформ-ресурсу "Українська енергетика".

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Список електропостачальників
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації