Головна / Новини / Економісти поспілкувались на інформаційно-навчальних заняттях

Медіа-центр

Економісти поспілкувались на інформаційно-навчальних заняттях

Вчора, 1 липня, в актовій залі Товариства  пройшли інформаційно-навчальні заняття з економістами структурних одиниць ПАТ «Вінницяобленерго», які опікуються мотивацією та оплатою праці.

Учасники обговорили важливі питання щодо оплати праці в Товаристві, дотримання вимог трудового законодавства та новоприйнятого Колективного договору, а також питання  стосовно визначення середньооблікової чисельності та середньої заробітної плати штатних працівників, які виконують роботи по іншій діяльності, з врахуванням вимог програмного комплексу SAP.

Перед  присутніми виступив директор з персоналу ПАТ «Вінницяобленерго» Віталій Хребтій, який приділив  особливу увагу важливості дотримання вимог трудового законодавства та Колективного договору. Докладно розповів про основні напрямки роботи в Товаристві з питань оплати праці.

До занять, організованих відділом мотивації та оплати праці, залучили спеціалістів  відділу провідного економіста Юрія Лаврентюка,   економіста  Наталію Васильєву, запросили  провідного економіста з планування економічного відділу Товариства Наталію Павлівську.

- Такі навчання з колегами організовуємо регулярно, що позитивно відображається на результатах нашої праці, дає можливість в прямому спілкуванні обговорити важливі питання і визначити напрямки подальшої роботи, - розповів начальник відділу мотивації та оплати праці Сергій Побігай.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ