Головна / Новини / «Енергетик» знову дав фору

Медіа-центр

«Енергетик» знову дав фору

5 лютого, в рамках обласного турніру з футболу відбувся  спортивний поєдинок  МФК «Енергетик» та МФК "Куба". Матч завершився з упевненою перевагою  «Енергетика» - 15:1.  Наші футболісти домінували  на полі протягом всієї гри. Про це повідомив один із вболівальників, економіст з планування економічного відділу Товариства Володимир Тодощак.

- Вже після першої двадцятихвилинки стало зрозуміло, що  хлопці налаштовані лише на перемогу і, до того ж,  з великим рахунком, адже на  табло висвічувалося 7:0 на користь наших футболістів. У другому таймі обертів команда теж не збавляла, що, власне, і показав загальний результат матчу. Команда-супротивник «розмочила» рахунок зі звуком сирени, тобто на останній секунді. Хоча даний епізод доволі спірний, так як вболівальники матчу були свідками того, що сирена прозвучала із  запізненням у 0,5 секунди.  Я  дуже задоволений, що став очевидцем такої гри. Отримав масу задоволення. Наші хлопці - суперфутболісти!  Вірю  в них і в те, що кубок буде однозначно в  «Енергетика», адже команда значно зросла професійно та показує позитивний результат від початку чемпіонату, - поділився враженнями  Володимир Тодощак.

Відтепер у турнірній таблиці Вінницької Прем’єр–ліги ВПЛ МФК команда ПАТ«Вінницяобленерго» «Енергетик» на лідерській сходинці. Вирішальним для наших хлопців  буде наступний матч. Гратимуть із МФК «Балкани». В  разі перемоги "енергетиків" доля чемпіонства, фактично, вирішена. Чи зможуть суперники  відібрати очки у чемпіона -  покаже розв'язка матчу, а він обіцяє бути захоплюючим. Тож підтримаємо і вболіваймо за нашу команду! Поєдинок відбудеться у найближчу неділю, 12 лютого,  у залі спортклубу «Нокаут» о 15.00.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ