Головна / Новини / Енергетикам дякують за роботу

Медіа-центр

Енергетикам дякують за роботу

«Навіть не віриться, що так оперативно, без будь-яких зволікань і відмовок ви даруєте людям те, без чого неможливо життя. Ви даруєте світло і тепло, а  ще - гарний настрій!» Так розпочинається лист від вінничанина Олега Прамсюка до ПАТ "Вінницяобленерго".

Він, зокрема, пише, що нині займається зведенням власної оселі. Це складний процес, який, окрім безпосереднього будівництва,  потребує ще й оформлення маси необхідних  дозвільних документів і це, наголошує  автор листа, зазвичай відбувається  з певним бюрократичним зволіканням.

«Однак,  коли торкнулася справа підготовки документів щодо підключення нашого будинку по вулиці Вишневій у Вінниці до лінії електропередач, то був приємно здивованим, адже документи енергетики підготували навіть раніше зазначеного строку. Тож дякую тим, хто до того був причетний,  хто приймав наші документи, хто їх виготовляв, хто приїжджав  на дільницю, хто нас грамотно консультував. Насамперед, щира подяка за професійне ставлення до своїх обов’язків та за толерантність працівникам Інформаційно-консультативного центру  Юлії Гук, Василю Баранюку, Віктору Кушніру, в.о. заступника начальника перспективного розвитку Геннадію Іщенко, інженеру цього відділу  Дмитру Кобзіну. Особлива подяка директору технічному Товариства Олександру Сербу, який зумів організувати злагоджену роботу працівників, а також усім енергетика на чолі з генеральним директором Андрієм Поліщуком. Я і вся моя родина щиро дякуємо  вам  за вашу щоденну і таку нелегку працю», – йдеться у листі.

Дуже приємно,  коли  так відгукуються про роботу працівників нашого Товариства. Це спонукає  виконувати свої професійні завдання ще краще задля потреб споживачів електроенергії.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ