Головна / Новини / Енергетики долучилися до еко-проєкту «Перетворимо вторинну сировину в дерева».

Медіа-центр

Енергетики долучилися до еко-проєкту «Перетворимо вторинну сировину в дерева».
Про це повідомила екологиня АТ «Вінницяобленерго», провідна інженерка виробничо-технічної служби (ВТС) Оксана Лукашевич.
- Метою даного проєкту, який вже успішно реалізовується у Вінниці завдяки організаторам з ТМ «Еко-Сервіс», є зменшення обсягу побутового сміття і збільшення кількості зелених насаджень. Проєкт реалізовується у Вінниці, але райони області могли б також до нього долучитися, як це зробили енергетики, а саме працівники ВТС та інших служб АТ «Вінницяобленерго». Зокрема Замостянських ЕМ, автоколони, дільниці з наладки і ремонту силового обладнання (ДНІРСО), цеху з ремонту електротехнічного устаткування(ЦРЕУ), ремонтно-будівельної дільниці (РБД). Усі разом ми доєдналися і днями провели свою акцію. Збирали використані ПЕТ-пляшки з майданчиків вищезазначених підрозділів, а потім передали їх організаторам еко-проєкту ТМ «Еко-Сервіс». До речі, вторинна сировина, яку можна переробити - це не тільки пластикові пляшки, а й макулатура, алюмінієві баночки, склобій, пластмаса, металобрухт, акумулятори. Для їх збору по Вінниці курсує спеціально облаштований «пересувний пункт» - екомобіль. Аби його викликати та передати відсортовану сировину, необхідно зателефонувати до сервісу за номером +38(098) 565 69 04 та записатися. Екомобіль приїздить у домовлений час за місцем призначення і приймає все, що назбирується і відсортовується. За накопичені від продажу вторсировини кошти буде придбано саджанці дерев. 19 жовтня цього року в рамках всеукраїнського проєкту «Озеленення України» їх висадять у нашій Вінниці, а згодом кожне деревце стане її живою окрасою, - розповіла Оксана Лукашевич.
Більш того, екологиня видала черговий номер інформаційного листка з охорони навколишнього природного середовища АТ «Вінницяобленерго». Його приурочила нині популярному вінницькому еко-проєкту та від імені служби ВТС закликала долучитися до такої важливої справи усіх небайдужих.
- Долучайтеся разом з нами! Грамотно сортувати відходи та перетворювати вторинну сировину в дерева - це круто! Дбаймо спільно про наше здорове майбутнє! З повагою, ВТС, - йдеться в черговому номері інформаційного листка з охорони навколишнього природного середовища АТ «Вінницяобленерго».
Додамо, з 2019 року на всіх майданчиках нашого підприємства встановлено власні контейнери, куди збираються використані ПЕТ-пляшки.
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ