Головна / Новини / Енергетики доводили свою майстерність в спорті

Медіа-центр

Енергетики доводили свою майстерність в спорті

       30 квітня  на базі Крижопільських ЕМ стартував другий етап зональних змагань 10-ої Спартакіада серед трудових колективів ПАТ «Вінницяобленерго». Спортивну  перемогу в них виборювали 10 команд, а саме Крижопільських, Бершадських, Мурованокуриловецьких,  Піщанських, Томашпільських, Тростянецьких, Чернівецьких, Чечельницьких, Ямпільських ЕМ, а також підприємства «Вінницяенергоналадка».  Змагалися енергетики, зокрема, у таких видах спорту як міні-футбол, волейбол, шахи, шашки, теніс, гирі, перетягування каната. Перед тим урочисто відкрив  Спартакіаду директор з персоналу ПАТ «Вінницяобленерго», голова оргкомітету Віталій Хребтій.

         - Місце для проведення 10-ї ювілейної Спартакіади вибрано невипадково, адже СО “Крижопільські  ЕМ” зарекомендували себе на досить високому як виробничому, так і спортивному рівні. Крім того район має  ще й гарний  досвід проведення Спартакіади три роки тому, що стало вагомим аргументом  на користь цьогорічного вибору, - зазначив Віталій Михайлович.

         Також директор з персонату Товариства   побажав учасникам змагань чесної спортивної боротьби і  відчуття неперевершеної атмосфери змагань, яка, за його словами,  “завжди  панує на таких заходах, а за ними – і відчуття єдиного великого  і гарного колективу, яким є ПАТ «Вінницяобленерго»”.

         Перемоги однієї на всіх, передусім,  у  виробничих справах та перемоги сильнішим у спортивних змаганнях побажав  у своєму виступі і голова Крижопільської райдержадміністрації Валентин Панчук, який також був присутнім на заході.  В свою чергу неабияку гостинність продемонстрували й крижопільчани:  усім командам - учасницям Спартакіади вони піднесли запашні короваї на вишитих рушниках, щоб результати в енергетиків також були «хлібними».

         Директор Крижопільських ЕМ Юрій  Благута, коментуючи подію пресі, сказав,  що це хоч і клопітний захід для господарів, зате дуже почесний і важливий. При цьому він  висловив сподівання, що зональні змагання  пройдуть успішно. Також  директор зізнався, що дуже хотів би бачити  свою команду у  фіналі. За його словами, “ хлопці варті перемоги, адже і в роботі, і на тренуваннях вони завжди показують себе гідно”.

         Переможці змагань у Крижополі далі  братимуть участь у фінальних змаганнях, які відбудуться 5 травня поточного року на базі Літинських ЕМ.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ