Головна / Новини / Енергетики Хмільника мандрували Карпатами

Медіа-центр

Енергетики Хмільника мандрували Карпатами

Щороку цеховим комітетом СО «Хмільницькі ЕМ» на чолі з головою Павлом Коцулимом організовуються поїздки вихідного дня у різні куточки України.  Так нещодавно працівники структурної одиниці Товариства  разом із родинами відвідали Карпати. Про це повідомила інспектор з кадрів СО «Хмільницькі ЕМ» Руслана  Каганюк, яка також  побувала у подорожі.

- У перший день мандрівки ми поселились у затишному готелі, що знаходиться у місті Косів. Згодом переїхали до смт. Славське. Селище дуже гарне, зі всіх сторін оточене горами, до того ж  відоме  своїм гірськолижним комплексом «Захар Беркут». Всі, як один, хто на підйомнику, а хто пішим ходом піднялись на гору Високий Верх. Там, на самісінькій вершині, а це  1240 метрів,  як справжні патріоти, заспівали гімн України. Потім довго милувались прекрасними пейзажами, пригощалися чорницею, яка росте тут скрізь, кататися  на конях, квадроциклах. Також відвідали міні – зоопарк з різноманітними тваринами та форельне господарство у готельному комплексі «Едельвейс». Увечері традиційно варили  юшку і смажили шашлик. Головним шеф-кухарем у цій  справі був наш майстер бригади по заміні та експлуатації засобів обліку Денис Савченко. Вечір  закінчився танцями, піснями та різноманітними конкурсами.

Не менш цікавим виявився і другий день наших мандрів. Зокрема відвідали Національний природний парк «Сколівські Бескиди». Там є озеро «Журавлине», з усіх боків оточене густим лісом.  Його ще називають «Чорним» через темний колір води. Подолавши через вузьку кладку тамтешню гірську річку, побували біля скельного джерела. Місцеві жителі вважають його воду цілющою і порадили нам запастися нею у дорогу. Далі на нашому маршруті  був водоспад «Кам’янка» і  неймовірна довколишня краса, наповнена особливим карпатським повітрям, духом трав і легенд.   Саме за цим варто вже сюди їхати.

І наприкінці нашої подорожі був чудовий Львів із своєю чарівною  старовинною красою.  Разом із екскурсоводом прогулялися його вуличками,  ознайомилися з  видатними місцями. Мандрівка залишилась позаду, але приємних емоцій і незабутніх вражень вистачить ще надовго. У подальшому сподіваємось на нові, не менш цікаві та захопливі подорожі, - поділилася  спогадами  від мандрівки Руслана Каганюк.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ